♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
15. máj 2011

@danulka3 juj teda to je az taky problem ze sa dava na spicky? aj my sa davame, podla mna vsetky deti na zaciatku, aj s tym sedenim sa to mysli samo napravi, mohli by sme sa stretnut
@akika722 juj moja sme s tebou

akika722
15. máj 2011

@21 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
@kvietok121 dik moja 😔

danulka3
15. máj 2011

Dobré ránko,u nás je taký škaredý upršaný deň,nič sa mi nechce ☹

@akika722 úprimnú sústrasť,je mi ľúto tvojho bratranca,je to veľmi smutné ☹
@brulka ahoj,pozerám,že máme rovnaký problém,my sme začali tiež teraz cvičiť vojtovku,ale vôbec nám to nejde,malý pri tom plače a má toľko sily,že ja ho proste do tej polohy nemôžem dostať,snažím sa ho nechávať len na brušku,ale to musíme stále pri ňom byť a niečim ho motivovať,lebo keď sa vzdialime,tak spustí strašný plač.

danulka3
15. máj 2011

@kvietok121 Vraj sa dáva na špičky preto,lebo tým kompenzuje tú chrbticu,a ešte dáva chodidlá trošku do boku,takže na nohy u nás nehrozí a on sa strašne ťahá,musíme stále niečo vymýšľať,aby sme ho zamestnali na zemi v ľahu

akika722
15. máj 2011

@danulka3 dakujem mojko..aj mne je to luto lebo sa tomu mohlo predísť...

aj moj vraj špičkuje no nešpičkuje každe dieťa v ich veku????????

katulkaaaaaa
15. máj 2011

@jankasramka ahoj jani tie palacinky som dala ja 😉 su uzastne ....moje recepty?ja vecinou robim to co najdem na nete,ja som taka internetova kucharka...a simon vypadol tak ze som umyvala riady on bol zamnou drzal ma za nohu a zrazu som len videla ako pada rukami nadol,nic sa mu nestalo ten pd bol akosi spomaleny ani neplakal 😉 den som ho tam nedala ale uz ho davam on bol nestastny ze nemoze sam sa hybat 😀
@akika722 je mi to velmi luto ☹ nasla si uz mobil?

danulka3
15. máj 2011

@akika722 aj ja si myslím,že každé,ale náš dáva aj chodidlá trošku do boku,na vonkajšiu stranu a je to vraj z tej slabej chrbtice,tiež nechápem ako,ale tak povedala doktorka aj rehabilitačná

akika722
15. máj 2011

@katulkaaaaaa dakujem moja...ano našla som ho už..dík...
no čakali sme to že to tak dopadne.len mam ťažke srdce na dr

akika722
15. máj 2011

@danulka3 juuuj..snad to bude ok..cvičenim to povoli..

danulka3
15. máj 2011

@akika722 určite áno,len musíme spevniť svaly na chrbte a potom sa všetko upraví

akika722
15. máj 2011

@danulka3 moj Paťko ked sa narodil mal jednu nožičku-chodidielko akoby vytočene do vnutra..ale jemu sa do dalo do kopy do pol roka od narodenia

danulka3
15. máj 2011

@akika722 toto sme mali tiež,aj sme na to cvičili,sa to upravilo a teraz zas toto,ale som kukala do karty dcére,tiež som sňou chodila cvičiť,ona sa v 8 mesiacoch nepretočila ani na bruško.No hold moje deti sú vegeťáci,lenivci .Žeby po mame???? 😀 Otcov majú každý iného,tak jedine po mne 😒

akika722
15. máj 2011

@danulka3 😀 😀 😀 😀 😀 no ja dnes vravim Paťkovi..bože Pati po kom si taky drzí 😒 ? a on že :po tebe mamka 😅 😀 😀 😀 trubka mala 😅

danulienka35
15. máj 2011

@danulka3 babulky ani nasa nelazi nic je leniva a na vojtovku sme mali tiez chodit ale odmietla som to a mala sa po tyzdyni sama otocila tak to neriesim a na spicky sa tiez dava a jedna nozicka sa jej sem tam vykruti sak nic nezmeska je len lenivejsia co uz narobime nic 😉

kvietok121
15. máj 2011

@danulka3 takze vsetky deticky kompenzuju chrbticu, no neviem, kebyze uz chodil a chodi po spickach tak to si myslim ze je problem ale ked sa len stavia, ved nasi drobcekovia inac zatial nevedia, ale ked na to pridu budu robit aj to 🙂
@katulkaaaaaa mamae tvoje bananove rezy v chladnicke tak sa tesim, robila som ich len z ryzovej muky tak uvidime ake budu
@danulienka35 dobre si 🙂 to napisala nic nezmeskaju 🙂

danulka3
15. máj 2011

@kvietok121 Ja z toho tiež nerobím nejakú veľkú tragédiu,budeme sa ho snažiť dávať veľa na bruško a ono sa to časom spevní,na nohy už nedávame,veď sa ešte nabehá dosť,pavúky sme schovali(ešte že sme nekupovali).Ja viem,že sme spravili chybu,že sme ho dávali sedieť,ke´d mal ešte ležať,tým sme preskočili lozenie,takže teraz sa to budeme snažiť dobehnúť 🙂

memory97
15. máj 2011

@jankasramka Jani fakt krasne saty 🙂 no som zvedava ako to vydrzi Mateo, ked bude zas dlho prsat 😒

@21 a ako sa mate? Ako sa dari Terezke?

@akika722 nasla si mobil?

fialka5959
15. máj 2011

Ahojte ako sa mete?
A deticky? Prave nam svokra so svokrom odisli, boli akoze na navsteve asi 45 min. ked nie menej 😀
Svokra cestuje do USA tak sa prisla rozlucit ☹ 😀
Tak a budeme mat 2 mes. pokooooookkkkk

kvietok121
15. máj 2011

@danulka3 neboj moja, jakubko nas vsetkych zachvilku dobehne a mozno aj predbehne, vies aki su jeden den to nevedia, zrazu to spravia a od dalsieho dna je to pre nich samozrejmost 🙂

akika722
15. máj 2011

@memory97 našla mojko 😉

baby,dnes je maly taky nervny 🙄 mam tu svokra,švagra a po praci pride aj svokruša 😵 vzal Paťka na zmrzku 😨 😨 😨
tak oddychujem,maly KONEčNE zaspal..no pridu a bude isto hore... 😒

danulka3
15. máj 2011

@akika722 na zmrzku??? u nás je 9 stupňov,bŕŕŕ
@kvietok121 možno keď sa stretneme uvidí,aký je Matejko šikovný a bude opakovať po ňom 😉

jankasramka
15. máj 2011

baby ja umrem on sa dozadoval pit zo slamky ako tatino. tak mm mu dal a on zacal tahat. neviem ci som mimoza ale ja som myslela ze slamku mozerm dat az od nejakeho roku 😕

akika722
15. máj 2011

@danulka3 tu svietilo slnko..no poja..povedala by som že nemože a bola by som ta najhoršia na svete ja 🙄
@jankasramka šikuliak maly 😀

kvietok121
15. máj 2011

@danulka3 juj moja, len aby nechytil po nom aky je stale nervozny, dnes sme vyysli nachvilku do maxu ze aspon nejaka zmena v dazdi ... no to vies ... vyvadzal tam tak sme museli na rychlo vypit kavu a letiet domov ☹

niky13
15. máj 2011

ahojte, dlhsie som tu nebola, ale vobec mi to nejak nevychadza s casom. Maly sa pred 3 tyzdnami staval na 4 a pohojdaval sa dopredu a dozadu, tak som ho strazila, lebo pri tom niekedy padol na nos. Po par dnoch si zacal sam sadat z toho postoja ked bol na styroch a samozrejme pcha tu ritku tam, kde sa sadnut neda, tak sa mi stale vyvalil. A po tyzdni mi zacal pomaly stvornozkovat. Tak som mu zase bola za ritulkou, lebo obcas padol na nos. Teraz mi uz chodi ako chrobacik, ale boji sa na parketach, lebo si nabil nos, tak zase k nemu dobieham, ked spusti piskot. A asi 3 dni mi hrozne spi, budi sa s placom, ale asi nam idu dalsie zubky, lebo aj cez den je placlivy, spi na prd a dnes vecer mal trosku teplotu. Tak dufam, ze skoro vyjdu.

kvietok121
15. máj 2011

@niky13 zlatucky je

niky13
15. máj 2011

@kvietok121 tvoj je tiez pekny kvietok, ten pad je super, bude mat peknu spomienku, to moja dcera si vzdy pozera fotky, ked bola malicka a videa jej tiez musim obcas pustit, boze skoda, ze tie deti tak rychlo rastu, taka bola zlatucka a tak pekne rozpravala, na maleho sa teraz casto tak pozeram cez den, ako by som si chcela vryt do pamati, aky je zlatucky teraz.. Priebezne docitavam co ste popisali ...
@akika722 to mi je veelmi luto 😢

akika722
15. máj 2011

@niky13 krasny chlapček 🙂
@niky13 dakujem moja...

danulienka35
15. máj 2011

@niky13 ahoj mojko jaky je rozkosnyx krasnucky 😉 posielam i nasu jak je vykulena z fotaku 😀 a Nika v praci 😀

alure
15. máj 2011

babulky ahojte 😎
zajtra sa prihlásim,dnes som nemožná,len som nahrala pár foto na fb a utekám ešte dokončiť poriadok a ľahnúť si...moc ste mi chýbali,teším sa od zajtra na pokecy 😉 Prajem krásny večer

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre