♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
18. máj 2011

@danulienka35 ano ano v pohode..mam to opraveneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee vidiim vas 😀 😀 😀 len sa neprihlasujem cez mozilu a je po probleme 😎

danulienka35
18. máj 2011

@akika722 no vidis ja som tiez uvazovla o obyc.mliecku ale bojim sa neviem som rada ze ti to ide moja

akika722
18. máj 2011

@danulienka35 ja sa tiež bojim..radšej mu budem davať asi jogurty

danulienka35
18. máj 2011

@akika722 vies co Niki som davala od 9 mesiacov obyc.mliecko a nic jej nebolo

akika722
18. máj 2011

@danulienka35 no hej len každe dieťa može mať inu reakciu 😒

danulienka35
18. máj 2011

@akika722 ved to mja idem haji som velmi unavena pekne snicky prajem vsetkym mam vas moc rada

akika722
18. máj 2011

@danulienka35 dobru mojA..aj my teba :-*

evanns
19. máj 2011

@hajatanufus haloooo si tu? menime cas na 11:00!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

21
19. máj 2011

dobre ranko, chalani zas zacinaju nadchovat-ved co by nie, timo bol tri dni v skolke a jakub uz v skole asi 2 tyzdne!, no isli si plnit povinnosti, uvidime poobede.... terezka dnes strasne kaslala, tak tiez uvidime... 🙂 asi alergia... ☹

jankasramka
19. máj 2011

@kahlan1 JA MU DAVAM MLIEKO V SPANKU ALEBO KED SA PRAVE ZOBUDZA, to si tusim ty praktizovala ,co? 😉 to mi dost pomohlo lebo on pocas dna moc mlieko nechce.
na jedenie mu uz davam vsetko, samozrejme nekorene nesolene ale davam vsetko. dnes som mu dala sosovicu ale to mu teda vobec nechutilo 😀
a kase ja nerobim do flasky ako ty ale normalne hustu z misky (tiez mam jednu co vonia a chuti jak keksik) a do toho niekedy primiesam nastruhane jablko alebo banan alebo mango- tak mu to chuti viac- tak mozes skusit. a tiez davam sladke kase aj sladke zemle ved on tu energiu potrebuje, maslo aj olej do jedla atd...
a to ze ti obcas odmieta papat je asi normalne. ked bol mateo teraz chory (a tiez mu idu zuby) tak neje aj tri dni, proste bieda....A potom zrazu z nicoho nic zje aj za troch tak ja toto obcasne nejedenie uz nejak neriesim. ale ked ma take dni tak mu dam aspon daku zemlu-to neodmietne nikdy

@vladka84 ako sa ma karinka?mateo bol chory presne ked aj ona- zahnisane ocka a zapalene hrdlo- takmer nic nezjedol cely den...a ako?
@niky13 no tak neajak je to s kojenim aj u nas. preto som siahla po UM. takto mu dam 2 krat za den 4oz mlieka s lyzicou kase. to mu davam rano a poobede v spanku.
ovsena kasu robim len tak ze necham chvilku povarit ovsene vlocky vo vode az kym uplne zmeknu, nemixujem to -neni treba . no a to pomiesam s ryzou vopred uvarenou alebo pridam len ryzovu krupicku a mozes dat hocijake ovocie. strasne mu to chuti. ale podla mna to je len o fantazii- mozes to robit aj len tak samotne alebo pridas co ma rad🙂
@kvietok121 tak ty este kojis dost casto oproti mne. mateo zacal jednoducho odmietat pocas dna MM. najprv som bola z toho velmi zkormutena ale potom som si povedala ze ved netragedizuj a nezatracuj UM. sak kojit budem nadalej a trosku mu doplinim stravu s UM lebo ajtak by mohol pribrat.
ale ked tak nad tym premyslam tak ono to bude asi aj koli teplu. lebo ved teraz su tu strasne horucavy a on chce stale len vodu pit. proste vodu mu musim davat po kazdom jedeni pocas dna stale dokonca aj po kojeni. ale aspon sa nedehydruje. ked bude mat dva roky a odmietat pit ako akikin patko tak sa budem zas stazovat ze vobec nepije 😀

akika722
19. máj 2011

@jankasramka gratulujem k včerajšim 10m 😉

baby ja sa už zblaznim...včera večer niesla mama na aute brata do školky do Prešova a vbehla im skrnka do cesty-teraz som sa to dozvedela ☹ no chvala bohu že mama je opatrna a šla pomali,srnka bola mala a narazila do boku..tak si to odniesli len dvere..chvala bohu...už mam všetkeho dosť...kopu nešťastia sa lepi z každej strany...

evanns
19. máj 2011

@akika722 posli mi v IP cislo na Valiku 😉

jankasramka
19. máj 2011

@21 daj jej sinupret ci ako sa to vola, nam to zatial pomohlo s kazdym kaslom co mal.
a drzim palce nech ste zdravi 😉

@danulienka35 ste boli s chiarou na vystreniach ci co to tu citam, som nejaka mimoza zas 😅
drzim palce nech vsetko dobre dopadne a nebud smutna, budeme na vas mysliet a daj potom vediet.
mas okolo seba 4 krasne kocky - naozajstna hrdost-tak verim ze o radost nie je nudza a smutok rychlo pri nich pominie 🙂

jankasramka
19. máj 2011

@akika722 neda mi nespytat sa ta otazky z mojho fachu- a co sa stalo srnke? 😝 😀 😀 😀 😀

neboj to pominie aj ked niekedy si ani ja neverim a ajtak si to stale opakujem mne od piatku vsetko pada z ruk, pripadam si dake sproste nemotorne nemehlo 🙄

ale pozri sa na krasnu zdravu rodinku co mas okolo a mysli pozitivne ze ved to s tou srnkou mohlo skoncit horsie a oni mali vlastne stastie ze sa im nic nestalo. haha to je tak ten poloplny a poloprazdny pohar 😝

idem spat a vy nech mate krasny slnecny den 😉

jankasramka
19. máj 2011

baby, neviem ci uz u vas zacali komare, ale toto som si kupila v auparku cez vianoce a je to mega super 😉 http://www.najnakup.sk/Porovnaj_pripravky-proti...

takze vrele doporucujem na leto. a vydrziiiiiiiiiiiiiiii dlho.

akika722
19. máj 2011

@evanns nemáááááááám 😝

katkavv
19. máj 2011

dobre ranko
@jankasramka
ahoj, aj my to mame, ale este som to nevybalila, dobre vediet ze je to super 🙂

majka35
19. máj 2011

kto má kontakt na hajatanufus????
ja musím dať terezku teraz spať, lebo ináč by bola taká nervózna, že by som ani kávu nevypila ... musím dodržiavať režim ináč des a hrôza
dobré ránko
takže platí o 11.OO

akika722
19. máj 2011

@jankasramka srnke..zdrhla....nebol to až taky naraz našťastie len dvere si to odniesli...ano moja,som rada že ich mam a že su zdravy,...to je to najdoležitejšie..ale v poslednom čase čo sa deje.už som z toho chora.žijem v strachu čo zas bude 😔
svokra si bere Paťka zajtra večer a cez víkend idem aj ja s mm a malym..no Paťko ešte ostane do utorka-my len do nedele.tak snad vypnem ..bez starosti-dufam..a bez netu

akika722
19. máj 2011

@majka35 moja myslim že nikto nanu nema čislo 😒

akika722
19. máj 2011

@evanns gratulujem k 9m 🙂

majka35
19. máj 2011

@majka35 to mala byť otázka

majka35
19. máj 2011

@akika722 aj ja gratulujem 🙂

majka35
19. máj 2011

@akika722 do kelu 🙄 terezka už spí

akika722
19. máj 2011

@majka35 pišeš sama sebe 😝 a nééé mnéé gratuluj 😀
tak sstihate na tu 10tu,ne?

majka35
19. máj 2011

@akika722 mne už dnes normálne šibe

@evanns gratulíren 🙂

no, terezka pospala 5 minút ... no dnes začína pekný deń

akika722
19. máj 2011

@majka35 😀 😀 😀

vladka84
19. máj 2011

dobre ranko, konecne som vas docitala 🙂
@jankasramka Karinka je uz na tom lepsie, este kasle, najma rano ako keby vykaslavala vsetko co sa cez noc usadilo, ale cez den je to dobre... ocka uz nema zahnisane, len rano ma take kapricky vacsie, cez den nic, ale este kvapkam Opthalmoseptonex kvapky.. dufam, ze je to uz prec a nevrati sa nam ta viroza, bol to des... jasne, ze nic nejedla, len som ju kojila, ale tato nechut trvala len 5 dni, teraz uz opat papa dobre, dokonca prve dni som si myslela, ze dobehuje co nejedla, lebo v kuse nieco chcela zut 😉
dakujeme za tip, aj nam bude asi treba nieco proti komarom 😉
@niky13 to my ked robime moja mamicka, tak zatial som len dostala po licach, oci mi chcela vypichnut, vlasy vyskubat... no ved aj tak sa laska prejavuje 😀 😝

kahlan1
19. máj 2011

ahojte dakujem za povzbudenie 🙂 my sme slabi jedaci 🙂 rano vy pila 160 ml mliečka a teraz len 70 ml a už nechce tak co mam robit? ovocie vobec nechce zeleninu ako tak no ale co z toho priberie? A jogurty ake davate? len activiu? Ja som len bola spokojna ze mame tych 7750 gramov a dr ma tak schladila ☹

@jankasramka ja nedavam kase do flase ale huste na lyzicku ale nechce ani pocut. Skusime tu keksikovu - uz mam tolko kasi doma ze az tak jedna hore dole 😀

@akika722 esteze sa mamke nic nestalo lebo zver je nebezpecna ale hlavne ze vsetko dobre dopadlo

ja som doteraz len kupovala papanie a kchcem jej dnes urobit iba zemiaciky s maslom podusit myslite ze to bude dobre ked tam dam aj olivovy olej?

evanns
19. máj 2011

@akika722
@majka35 dakovačka baby!!!!!!!!!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre