♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
5. jún 2011

@memory97 uuuuuuuuuuuuuuuuž???som myslela že až večer pridete 😅 kto každy bol??ako bolo??no píš píš píš..aa čakame za fotooooooooooooooo 😀 😀 😀
a ja čakam svokrovcov 🙄 teda len svokra a švagra...pozvala som aj svokru-PRED MESIACOM a ona vzala aj tak dnes dennu..tak asi som pre nu velmi doležita 🙄 ona dojde až o 18tej..tak aj 🙄 😀 😅 😝

memory97
5. jún 2011

@akika722 no dnes nas rano sme zostali uz iba liba, mirmaj a my a cesta je dost dlha a samym sa nam tam ostat nechcelo 🙂 Este bola alure a vladka. Deticky boli uzasne a Timka ich mala opatrovatelka 🙂 Mala prist este evans, ale pokazilo sa jej auto ☹ Lucka si to rozmyslela na poslednu chvilu. co sa tyka hotela, ubytovanie dobre, jedlo super, obsluha tiez a nas maly sa dokonca zoznamil s tetou kucharkou a dostal aj vysluzku 😀 Keby som vedela, ze mu teta kucharka zakazdym nieco da, tak ho tam posielam vkuse 😀 😀 Boli sme pozriet salas, uzasny vyhlad je z vrchu a zvieratka - atrakcia pre deticky .-) a aj v penzione sme boli pozriet, tam bolo nadherne. Ak by sme tam mali ubytko, tak ma nikto nedostane z poza plota 😀 😀 😀 nadherne prostredie pre deti a vynikajuco vyzerajuci, myslim tym, ze pre deti ako stvoreny 😉 urcite tam niekedy s malym este zavitame 🙂 foto musia dat maminky, ja nemam spolocne foto, kedze ja som lenivec na fotenie🙂

memory97
5. jún 2011

@akika722 a foto neviem, ci sa nejake da 😀 😀 co ja viem, ci sa nepotratili fotaky, ked sme mali velke rozluckove oslavy 😀 😀 😀 😎

memory97
5. jún 2011

no a maminky boli uzasne, slniecka ako ich deticky 🙂

katulkaaaaaa
5. jún 2011

@memory97 super tak sa tesime ze ste mali krasny vikend a niekedy snad sa pridame aj my ostatne 😉

memory97
5. jún 2011

@katulkaaaaaa 🙂 ja sa zas dnes tesim konecne na svoju postel, lebo mlady panko sa pri nas neskutocne roztahoval 😀 uz teraz viem o com pisali maminky, co deticky spinkaju pri nich 😀

katulkaaaaaa
5. jún 2011

@memory97 😀 viem ako sa citis moj je v postielke cca do 3tej a potom do rana kope mna 😀 ale to je moja chyba ze som leniva ho prelozit

memory97
5. jún 2011

@katulkaaaaaa mna pre zmenu vytlacal z postele a mrncal, ze ma malo miesta 😀 drobec jeden a pritom tam mal hotove letisko 😀

danulienka35
5. jún 2011

@memory97 ahoj mjok no citam ze bolo uzasne vies ako ma to mrzi ze som nebola ☹ snad na buduce budem s vami uz uz teraz sa moc tesim mozme i cez leto neco vymysliet no nie? 😉

memory97
5. jún 2011

@danulienka35 ahojky, bolo super, ale podla mna kratko, neskutocne utekal cas... 😒

danulienka35
5. jún 2011

@memory97 tak to ti verim mojko ale hlevne ze ste sa mali zasne a mali krasne pocasie pridavam foto holky to nazvaly vietor vo vlasoch vies ako sa mala smiala ked na nu fukalo a vlasky jej lietaly 😀

memory97
5. jún 2011

@danulienka35 aka je podarena 🙂 smejula 🙂

danulienka35
5. jún 2011

@memory97 diky mojenko vcera snej robily hiphoperku sme sa nasmialy videla si?

akika722
5. jún 2011

svokrovci odišli...ked prišla svokra po praci tu,mm jej po madarsky-aby som neruzumela / vravel aby mi aspoň zablahoželala 🙄 ok..tak aj ja začnem hrať taku hru,mať ju na haku...kašlala aj nato že som ju pozyvala už pred mesiacom..čo už...

danulienka35
5. jún 2011

@akika722 no pekne

akika722
5. jún 2011

@danulienka35 čo už..aspoň viem za čo ma má 😖

akika722
5. jún 2011

dostala som žehliacu dosku od nej 😀 😀 😀

danulienka35
5. jún 2011

@akika722 mojenko i ja som mala taku svokru neboj ale ked islo o jej dceru to uz mesiac popredu mi hlasila Danka nezabudni ze Zdenka bude mat narodninky nebo meninky, ak ja budem taka nech ma odstrelia

danulienka35
5. jún 2011

@akika722 aby si asi zehlila no nie? 😒

akika722
5. jún 2011

@danulienka35 ked to že moja taka nebola 🙄 to asi tie horučavy 😀 😖
ale ma to zarazilo že daš vedieť mesiac do predu datum aby śi vedela vybaviť na ten jeden po... deň volno aaaaa..pritom robi na smeny a volno si tam vie vybaviť v pohode..ale ja nie som kadernictvo 🙄 tak to preto 🙄

akika722
5. jún 2011

@danulienka35 ja žehlim každu chvilku teraz,lebo tričko zoberu deti a mm raz a hned treba prať..a maju neskutočne zasoby 😖 tak všetko treba vyžehliť..no žehlila som tak že som si pustila hudbu,dala na stol deku a tak žehlila a veeelmi mi to vyhovovalo 😀

danulienka35
5. jún 2011

@akika722 to mi je mojko luto ze to tak je nic si nerob z toho viem moc ta to mrzi

akika722
5. jún 2011

@danulienka35 v pohode moja,už som sa posťažovala už mi je dobre 😀 😀 😀

danulienka35
5. jún 2011

@akika722 moja ja uz som od zehlenia upustila pokusam sa veci skaldat tak aby nebolo treba zehlit ved niesom otrok

danulienka35
5. jún 2011

@akika722 to poznam mojko i to nekdy treba poznam to 😉

akika722
5. jún 2011

@danulienka35 ja musim..damske trička su elasticke,to detske a panske treba žehliť 😖

dnes maly hajal a zobudil sa,až horel...každy že to preto že spinkal je horuci..po pol hodke zmeram teplotku a on mal 39,5 😢 dala som mu čipok,zabaly,chvala bohu kleslo..ale o 23tej mu ešte dam sirupček pre istotu ☹ už spinka od 19tej

danulienka35
5. jún 2011

@akika722 a co mu idu zubky moja? snad to neni nic vazne

akika722
5. jún 2011

@danulienka35 neviem moja..to mal tie teplotky akoby z ničoho nič..šiel spinkať nemal,vstal a mal ☹

danulka3
5. jún 2011

@akika722 moja čítam,že aj vy teplotujete,my sme občas už bez teploty,ale teraz sme zasa mali 38,5,dala som čípok tak uvidím,nás to už drží tretí deň 😝 Nám ani zábali nepomáhali,včera večer som už bola zúfala,stále 39,2,a nie a nie to zraziť dole ☹ Tak prajem Samkovi nech to rýchlo prejde,nech to nie je nič vážne.

akika722
5. jún 2011

@danulka3 ďakujem moja..no čo im je? ☹ žeby s tych horučav?zubkov??? ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre