♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulienka35
5. jún 2011

@evanns mojko hlavne ze ste s Nataskou v poriadku a tiez by sm mu to riadne vytmavila

evanns
5. jún 2011

@vladka84 ale zato ked budem najblizsie v smizanoch s funkcnym autom tak skocime do PP, mm tam chce ist za kamosom tak to spojime 😉

danulienka35
5. jún 2011

@vladka84 mala by sm vam dat chiaru na rozhybanie lenocha naseho 😀 nabuduce idem aj keby co bolo

evanns
5. jún 2011

@danulienka35 juuuuuj neboj moja bude mat vytmaveneeee az vybielene 😀 😀

liba78
5. jún 2011

@evanns pekne ti ten mm vykonal 😠 to bude tým policajným mozgom 😝

danulienka35
5. jún 2011

@evanns tak tomu verm moja ze bude biely 😀 😀 😀 musme stretko cez leto zopakovat chcem byt svami vsetkymi

memory97
5. jún 2011

@vladka84 keby nebol taky baran aky je, tak je uz aj dalsie 😉 aspon teraz videl, ze Davidko bol pokojnucke babatko, vsade vravieval aky je maly zly, nespokojny a hyperaktivny, co vobec nebola pravda, ved ste to videli, on je uplny pohodak, teraz troska uplackany, akurat, ze uz vidno viac, ze sa skor narodil, ze zacina byt odstup v motorike od jeho rovesnikov, ale on to dozenie, toho sa ja zas nebojim 😉

@akika722 dufam, ze bude dobre 😉

evanns
5. jún 2011

@liba78 sak som mu toto povedala presne...dilinovi

a sa cudoval ze ked nieco nove Natashu naucim tak zabudne to predtym, teraz kyve pa-pa, ale uz netlieska 😀 tak som povedala pred svokrou ze co sa cuduje sak je policajtova dcera...tam su kapacity obmedzeneeee 😀 😀 😀

danulienka35
5. jún 2011

@akika722 juj mojko to mi je velmi luto snad bude ok drzim palecky

liba78
5. jún 2011

@evanns 😀 😀 😀

evanns
5. jún 2011

oki babenky ide, spat lebo som rozhodena cela...som chcela konecne vikend vypnut a uzit si sama bez mm a rodicov, a mm ma nasral a som u rodicov 😠 a proste uz som chcela ho inak stravit a zas som len kvety na hrobe sadila a uz mam toho dost vsetkeho...to uz sa asi nezmeni, asi uz len to ma caka ☹

memory97
5. jún 2011

@mirmaj hehhe, veru musime to zopakovat, ved som mozno nespominala, ale hned v prvy vecer sa sam posadil, sice bol na vankusiku, ale prvykrat z lahu si sadol, netusim od ktoreho drobceka to odkukal 😀 😀 😀 😀
a dnes vecer cely cas napodobnoval Deniska 😀 ako kope nozickami 😀 veru sa v nom prebudila aktivita 😀

akika722
5. jún 2011

@evanns všetci chlapi su rovnaky moja 😖 aj moj je občas ako truba 😀

memory97
5. jún 2011

@evanns 😀 😀 😀 😀 tie hlasky pocut nazivo, tak isto volaju pre mna rychlu zdravotnu sluzbu a diagnoza "pretazenie od smiechu" 😀 😀 😀 neboj dalsie uz bude v pohode a ty si ho uzijes s nami 😉

memory97
5. jún 2011

@evanns a k tym chlapom sa radsej nevyjadrujem, by som sa len rozculila 😝 poriadne mu daj nech si zapamata!!!

danulienka35
5. jún 2011

bambulky idem ja hajat prajem vam vsetkym pekne snicky a drobcekom posielame pusinky papa

mirmaj
5. jún 2011

@memory97 aj ja sa pučím na tých hláškach @evanns 😀 😀 😀 to máte super pokroky, že Davidko je zly on je fakt z tých kludnejších detičiek 😀 😀

memory97
5. jún 2011

@danulienka35 dobru nocku a pusinecku Kiarke🙂

@mirmaj ved ja som sa nestihala cudovat ako rychlo odkukal veci od nich, este aj krocik spravil (taky tarbavy, ale predsa), asi sledoval Tamarku ako sa prechadzala okolo neho 😀 😝 Doteraz iba stal a nevedel prelozit ani nozku 🙂

memory97
6. jún 2011

dobre ranko 🙂 u nas to vyzera na dazd, asi nikam nepojdeme ☹

katulkaaaaaa
6. jún 2011

dobre rano vidim ze uz ste spet konecne nieco popisane,fotky uzastne zavidime veeeelmi,nabuduce aj keby sa neviem co stalo tak tam budeeem,vidim ze ste brali mm a nebolo to od veci 😝 ako pise @mirmaj aspon sa mala kedy najest a osprchovat,vsetky maminky aj nase milovane augustovciatka su krasne 😵 @evanns nesmut nabuduce uz nam to obom urcite vide 🙂
nam sa prerezava 5ty zubok tak sme nervny...u nas je slnecno ale hrozny vietor tak sme zatial tiez doma

majka35
6. jún 2011

ahojte moje zlaté ... hlási sa mátoha z KE 😝 terezke sa kričať po nociach tak zapáčilo, že to stupňuje viac a viac ... zo soboty na nedeľu zobral mm za mňa "nočnú" a vstával on k nej, ale bolo to asi jedno, lebo pri jej reve sa spať nedá
foto zo stretka sú super, mne je ľúto, že som nebola, ale pri terezkinom vyčíňaní by som ťažko prehovorila mm, aby sme si šli "oddýchnuť" na víkend do Rohožnej, no a keď čítam, čo sa stalo @evanns, tak si neviem predstaviť, akoby sme to vyriešili, keby som v aute sedela s ňou, tak ako to bolo prvotne plánované
@evanns no ani sa nedivím, že si rozhodená a nahnevaná na mm ... a nebuď smutná, oddýchni si a keď prídeš do KE, tak dáme kaveju 🙂

majka35
6. jún 2011

@akika722 blahoželáme k včerajšiemu "vymesačiu" 🙂

@majka35
@danulienka35 a vám blahoželám k dnešnému "výmesačiu"

katkavv
6. jún 2011

dobre ranko baby 🙂

baby, podla fotiek ste sa mali skvelo, naozaj mozeme lutovat, ze sme neboli s vami ... deticky su nadherne ale aj mamicky ;)

dnes rano som videla, ze kajkovi sa uz prerezavaju dolne dvojky, konecne, to bol tazky tyzden, velmi ho to trapilo
@majka35 este stale mas tazke noci? no nezavidim, musis vydrzat ;) a terezke gratulujem 🙂

katkavv
6. jún 2011

@katulkaaaaaa prepac, to bolo pre @danulku3 super, ze ste to uz prekonali, a vies co ste to mali-tie horucky?

majka35
6. jún 2011

@katkavv ďakujeme ... mám, povedala by som, že stále horšie a horšie, túto noc som spala do pol 12 v noci a odvtedy nič ... stále, keď som po hodine boja so sebou konečne akotak zaspávala, terezka sa ozvala znovu ... neviem, čo mám robiť ... už mám otrasnú žalúdočnú nervozitu z toho, bolesti brucha a normálne sa večer bojím ísť do postele, čo ma zas bude čakať 😖

katkavv
6. jún 2011

@jankasramka drzime paste aj palce, nech je vsetko v poriadku 🙂

katkavv
6. jún 2011

@majka35 boze, to ti verim, ze to je na nervy, ja som totok mala este na zaciatku, ked bol kajko hore skoro kazdu hodinu, je to poriadny tlak na nervy a clovek je neskutocne unaveny, ako zombie a ty to mas este tazsie, lebo mas 2 deti a treba sa o ne postarat, cim to moze byt? zeby zubky? nezabera ti nurofen sirup? ten kajkovi velmi pomohol, mali sme tiez kruty tyzden ale uz je po nom, klop klop dufam teda .....

katkavv
6. jún 2011

baby idme pomaly off, ideme dnes do poradne po 2 mesiacoch, som zvedava, ake miery bude mat kajko, prajem krasny den, cafteeeeee :D :D

majka35
6. jún 2011

@katkavv vyskúšala som virbucol, chamomilla vulgaris, fenistil na odporúčanie kamarátky, vraj to upokojuje a aj nurofén ... žiadna zmena ... caf 😀

katulkaaaaaa
6. jún 2011

@majka35 maji mne sa zda ze ten nahrdelnik nam trosku zabral,ked zacne maly pistat tak mu to dam na nozku,a je pokoj,dokial to nenajde 😝
@jankasramka jani urcite to bude ok a bude dalsie malinke 🙂 ozvi sa nam ako to dopadlo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre