♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lenadka
8. jún 2011

vasetky vas pozdravujem, len nestiham citat co pisete, straasne vela a potom neviem na co reagovat, tak len citam a cusim 😅 🤐 😅

lenadka
8. jún 2011

@meredit krasne ti pribrala tak neries 😉 aj moja uz tiez vymysla m mlieko chce len vecer a v noci a niekdy rano, cez den malokedy a keby mi vypila liter vody tak uz nevypije a nezje asi nic ine, to je blud, napije sa cajika tak 100ml denne a potom ma vodu v prikrme, ovoci a co si obcas cucne mliecka, fakt len cucne lebo ozaj pije len v noci, to aj plienka adekvatne vyzera 😉

kvietok121
9. jún 2011

@akika722 babky odstrelim 😀 uz teraz svokra chcela dat coko, ja som povedala ze kvoli alergii nemoze urcite do roka a potom uvidime tak som zvedava

21
9. jún 2011

@lenadka caf, tak ste opak, my zas len mlieko...a mlieko...a... a nic ine nemusime, minule mi vytrhla z ruky parok a hryz a tak jej chutiiil a chipsy my tiez uchmatla... aj sunku..., no vsetko, co nemoze jej chuti... ale chlieb mi neuchmatne ani jablko... ked jej dam, tak odhryzne, ale nejde sa potrhat... 😀 😀 😀 , takze zdrava vyziva caaaauuuuuu..!

alure
9. jún 2011

Ahojte dobré ránko babulky
tak mm odišiel na služobku,sme ostali sami doma ale inak pohoda.Konečne trošku sprchlo a ochladil sa vzduch lebo už som bola z toho tepla dosť mimo. Ale našťastie búrky ako také sa nám vyhli,ale na okolí to bolo dosť divoké 😖 dúfam že sa to už vyzúrilo,lebo pohľad v správach bol hrozný ☹
@katulkaaaaaa , @liba78 babulky vyzdvihnem vás miesto si dohodneme,či už na čerpačke pred vstupom do senca alebo niekde v meste,to je v podstate jedno ...raz dva som pri vás 😉
@katkavv mojko teba by som mala bezproblémov znavigovať po telefone trošku to tu poznáš ale ak nie aj po teba si prídem mojko 😉
Dúfam že bude pekné počasie (čo je u nás prevažne stále) a mohli by sme sa po káve u mňa ísť prejsť na jazerá, cez víkend sa otvára letná sezóna tak už tam bude všetko v plnom prúde a @liba78 Gabi mojko budeš mať "asfaltku" lemovanú jazerom,parčík,stromy a možno aj nejakú cukrárničku 😀 😀 😀 (na margo prechádzky v Rohoznej 😉veď ty vieš ...apropo som myslela ešte potom na teba a náš rozhovor,u nás v SC sa na jeseň bude otvárať Outlet podobný Parndorfu,tak ak by sme išli potom spolu do Rakúska budeš môcť neskôr porovnať aj so slovenským ....sa na to moc teším,aj keď mm už teraz vraví že podľa môjho nakupovania keď sa mi pod nosom otvorí outlet asi bude musieť nájsť novú prácu 😀

Ďkujem za "odobrenie" darčeka pre mm už sa ozvali aj kamoši prispejú mi a môžem s nimi rátať. Nakoniec som pozerala bude to ten drahší variant jazda po okruhu čo na 6 kôl vyjde 439 € 😲 😲 😲 ale oslovím aj svokrovcov,moju maminu ....tak snáď to nazbieram a Marcelko si to užije 😉

Včera som volala s hypoconsultantom tak bohužiaľ hypotéku pre mladých nevieme brať lebo vďaka odmenám môjho drahého (čo je dva krát ročne) máme "vysoký príjem" 😠 tak musíme ísť do klasickej hypotéky,no ale čo už...domčekov mám vybraných pár už len čakám na výšku úveru a na základe toho sa rozhodneme do čoho pôjdeme,ale momentálne ma najviac "nadchol" malinký domček ,novostavba v štandardnom vybavení okrem KL za 109 000 € z pozemkom cca 360m čo by nám stačilo aj keď obytná plocha domčeka je "len" 80 m bude to novostavba do konca tohoto mesiaca by to malo byť hotové,tak to pôjdeme overiť,dovtedy snáď už budem držať v ruke aj certifikát z banky a môže sa začať kolotoč okolo sťahovania.Síce už mi drahý povedal že dúfa že to bude posledné sťahovanie lebo to bude tretie za dva roky čo sa mu zdalo byť už dosť 😝 ale najdôležitejšie bude že to bude už do vlastného a žiadne vysoké podnájmy,radšej splácať svoje ...
no som sa rozpísala a ani nie k veci a téme ale napravím to behom dňa 😎

21
9. jún 2011

@lenadka myslim, ze nerozbehne, pokracujeme v nasom rucnom a jej noznom chodeni.... stve ju stvornozkovat, zuri a vresti pri tom... 😠

alure
9. jún 2011

@kvietok121 mojko určite si stanov dopredu pravidlá s babkami,lebo dokážu veľmi veľa pokaziť.Mne našťastie svokra už do stravy ako takej nemôže nič hovoriť,ale kým bol Olinko malý tiež som bojovala a úspešne lebo oni by mu už ako pol ročnému tlačili do hlavy halušky 😀 no a čokoládu ako takú Oli dodnes nemá rád ale som aj rada,on energie toľko nepotrebuje..je to samonabíjacia baterka DURACEL 😀 😀 😀

alure
9. jún 2011

@danulka3 mojko snáď už je to s Kubkom ok a máte to za sebou ...no ja som pozerala do očkovacieho kalendára tak to tretie vychádza na 11-12 mesiac života takže je to ok.Včera sme boli na poradni,pochválila nás aj maminu 😎 čo mi padlo veľmi dobre a vidíme sa až na ročnej prehliadke teda v auguste 😉 ale my tam pravidelne chodíme takto raz za čas (cca raz za dva mesiace)

meredit
9. jún 2011

dakujem vsetkym babam co mi napisali.. ste zlate🙂)

memory97
9. jún 2011

Dobre ranko, my sme dnes objavili, ze sufliky sa daju otvarat 😀
@lenadka a ako sa mate? dlho si tu nebola 🙂

vladka84
9. jún 2011

dobre ranko 🙂
@alure tak to je super, ze je to s byvanim u vas na dobrej ceste...a ta cena za domcurik 😲 ja som si myslela, ze u vas je to o moc drahsie..za takuto cenu sa predavaju asi aj u nas, dokonca v niektorych lokalitach aj drahsie 😲
no ten parcik a asvaltku vedla jazierka veeeeeelmi zavidim.. u nas nieco take nie je a ani na stretku nebolo, viem si predstavit, ze ak ste zvyknute na taketo prechadzky, tak vam to istotne chybalo 😒 my mame sice asvaltku, ktora sa potom napaja na cyklisticky chodnik a ide "mimo" civilizacie, ale vacsinou je taka preplnena, ze sa tam ani velmi neda chodit oddychnut...

vladka84
9. jún 2011

@memory97 tak teraz len pozor na prsty... my sme si uz parkrat cvakli 😖 ale je to super zabavka, kym vsetko povyhadzuje, ja sa stihnem aj naranajkovat 😀

memory97
9. jún 2011

@21 mala vie, co je dobre, naco jablcko, ked existuju lepsie dobrotky 😀

@alure tak si super opisala vasu prechadzku, ze by som hned sla s vami 😀
veru uz vam bude lepsie, ked bude aj domcek vas, stahovat do vlastneho je super, uvidis, ani drahemu sa to nebude zdat hrozne 😉
nas caka 3tie ockovanie o 2 tyzdne a uz teraz ma boli zaludok, ako to dopadne, druhe ockovanie, neviem, ci zhodou nahod, ale vyvolalo malemu reflux, tak dufam, ze toto bude v pohode, lebo ma drcne.

pekny dnik

danulka3
9. jún 2011

Dobré ránko,
u nás počasie na prd,také na spanie,Jakubko už aj zalomil,dnes ideme omrknúť autosedačku,v ktorej sa nám bude páčiť,tak takú objednávame.Jakubkovi už je lepšie,vyrážky zmizli len je stále upišťaný,asi si zvykol na ruky za tie dni 😠 Budeme musieť to pišťanie asi pretrpieť,lebo na rukách sa nedá byť stále a takto s tým lozením nepokročíme 😒
@alure už je nám lepšie,prosím ťa dáš nám do tabuľky váhu k 9 mesiačikom 9200g,ďakujem 😉
To je super,že budete vo svojom a v domčeku,paráda,je lepšie splácať svoje ako platiť nájom druhému a nič nemať.

majka35
9. jún 2011

dobré ránko ... tak terezka sa zobudila iba raz!!! a to o pol piatej ráno a do pol šiestej vystrájala, potom zase zaspinkala, takže som si akotak oddýchla ... uff

@21
@memory97
@danulka3 som si myslela podľa príspevkov, že terezka je naozaj jediná, ktorá nestojí a ani sa jej stáť nechce, zato lozí rýchlosťou blesku

mirmaj
9. jún 2011

dobre ranko, my už sme doma aj z prechádzky, kedže sme také ranne vtačence 😝 ale začína pršať tak sme sa museli vrátiť, škoda tak bolo prijemne vonku 😠
@alure tak to je naozaj super cena za domček, toto bude naozaj aj prijemne sťahovanie 😉 určite budete spokojní
@memory97 my ideme na očkovanie 29.6 takže par dní po vas tak mi dáš potom info ako ste to zvladli aj ja sa toho obávam 😒
@majka35 tak už sa to hádam zlepšuje a zajtra spíte celu noc 😉

denisocka
9. jún 2011

ahojte,takto rastu moji drobci 🙂 pred 9,5mes a dnes 😀 . no čo,podabaju sa kus,či nie? vy ste nezaujate,budete mať triezvejši nazor 😀 ako rodina 😀

a kto može,nech nám klikne v sutaži ,, budeme povdačný https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/archiv-jun-2011-mesiac-so-samsung-vyhraj-fotoaparat-samsung-v-planeo-elektro-presov/

denisocka
9. jún 2011

jaj,ze to vidieť ,dam inak 😎

alure
9. jún 2011

@vladka84 mojko nechýbalo nám to neboj,bolo všetko super 🙂 Ja len som podpichla do Gabiky 🙂 u nás máš dosť možností na prechádzky a jazerá sú veľkým plusom 🙂
@memory97 dúfam že vám to dopadne dobre a nemysli na zlé veci,nalaď sa pozitívne a bude to ok 🙂 držím palčeky a budem na vás myslieť.No ak si rozmyslíš tak dobehni aj ty 😉
@mirmaj ďakujem veru bude to o niečom inom a hlavne do svojeho to je pravda.
Pripájam link
http://www.reality.sk/inzerat/RE0003608-11-0000...
@danulka3 dnes budem doplňať tabuľku tak zapíšem 🙂

kahlan1
9. jún 2011

ahojte ako sa mate a co mate nove? vobec sem nestiham mam co robit sama so sebou :(

katkavv
9. jún 2011

ahojte
@alure ahoj moja, vsak ja ti zavolam, ked budem v senci pred 10h a budes ma navigovat, oki? zatial teda ratam, ze v pondelok pridem za vami 🙂

pocko je vonku hrozne a ja sa chystam s malym plavat, posledny krat ;) o tyzden nas budu fotit pod vodou, @alure nemas volnu este hodinu, ze by si isla aj ty?

alure
9. jún 2011

@katkavv ahoj moja mám dve voľné hodiny ale prepadli mi nerozumiem ako ,ale bolo mi vysvetlené že to som mala už celý kurz vlastne náhradkový a bla bla bla.... 😠 nevadí neriešim lebo ma to naštve .... jasné mojko zavoláš a ja ťa znavigujem a ak vieš kde je autobuska tak to bude super lebo odtiaľ sme na skok 🙂

inak prechádzky pri jazere som si vychutnávala od veľkej noci,od vtedy bolo u nas nadherne počasie a od soboty to ale bude za poplatok,keď sa otvorí sezona už sa za vstup do areálu platí,aj keď sa nejdeš kúpať...

alure
9. jún 2011

A mamulky ešte jedna prosba,robila som teraz tabuľku ale mám problém keď mi dávate úddaje sem na forum,radšej IP lebo potom mám problém to hľadať niekoľko strán spätne a tabuľku nerobím každý deň...takže IP s názvom tabuľka a miery,ok? 😉

katkavv
9. jún 2011

@alure fakt, tak to je sila? :( no co uz narobis ...
neviem kde je autobusova stanica, ale viem kde su senecke jazera,aquapark, centrum senca ... ale vsak senec nie je taky veliky, najdem ta niekde alebo sa pockame tam kde to poznam

alure
9. jún 2011

@katkavv tak tak 🙂 na MOKO už nepoviem nič 😠 uvidíme ako budeme v septembri spokojné s HIPPom 😉
Jasné zavoláme si a dohodneme sa 🙂 senec je malinký takže je to tu pohoda....teším sa na vás a na smejulka Kajka 🙂

memory97
9. jún 2011

@vladka84 no zatial to chyta iba za ten drziak, aj to iba 2 sufliky vie otvorit, tam je rucka, kde mame taku gulu na sufliku, to mu velmi nejde🙂 davam mu par dni a potom bude uz vyhadzovat aj zo suflikov veci 😀

@majka35 to je super, ze ta nechala vyspinkat 🙂 asi vela z nas vecer na teba myslelo a na Terezku a mozno sme jej presli do snickou, aby nechala maminku pospinkat 😀

@mirmaj aj my sme sa vybrali, ale presli sme par metrov a taky lejak sa spustil, ze som mokra, este aj malemu naprsalo cez ten otvor do vnutra, ale len pozeral, aj dudlik vyplul, ze co sa to deje 😀 uz sme doma a maly spinka 🙂
jasne, dam vediet, ja dufam, ze to bude OK, len maly bude isto kricat ako keby ho rezali, uz nemoze ani citit biely plast 😒

@denisocka su zlati a podobaju sa, trosku su v kazdom ine crty, ale vidno na nich, ze su z jednej rodiny 😎

@alure hned by som sla, len asi pojdeme na vychod...

danulka3
9. jún 2011

@majka35 my lozíme ako slimáčik a to musí byť sakra motivácia 😒
@denisocka ako vajce vajcu,sú zlatunkí 😉
@alure ten projekt vyzerá super 😉 to idete do toho 3-izbového,nebude tá detská malá?

alure
9. jún 2011

@majka35 tak to je fakt super moja nech je takýchto nocí čo najviac a ty si zase tá usmiata majka 🙂
@memory97 jasné mojko pohoda,teba si nechám na leto 😉 východ si užite....

denisocka
9. jún 2011

dík baby

alure
9. jún 2011

@danulka3 no do toho 3 izbáku. Ako som pozerala tak detská by bola spálňa a tá veľká izba detská.Do spálne chodíš len spať tak na posteľ a skriňu to bude dosť. A to čo sa nám páči a je väčšie už vychádza v holodome za 160 000 € čo je momentálne nereálne ☹ takže sa uskromníme a pôjdeme do menšieho.Teraz máme bytík o výmere ani nie 70 m a keď to bude o 10m viac už je to výhra a záhradka a domček a vôbec nie panelák a sused....pozerala som ceny pozemkov tak pozemok o takej výmere by vyšiel cca 70.000,- a to nehovorím o tom koľko stavba.... 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre