♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
10. jún 2011

@kvietok121 moj to bral asi mal menej ako pol roka..dr mi ho odporučila

memory97
10. jún 2011

@danulienka35 tak to mozno ani nebudu kiahne 🙂

@akika722 ja tiez, ale nie az take jedla ako papa Janka v Mexiku 😀

@kvietok121 ano mozu, my ho uz od malinka davame 🙂 tusim je to 3x10kvapiek, na krabicke najdes presne, ak si to dobre nepamatam 🙂

lenadka
10. jún 2011

@vladka84 ja mam stiplave rada, zabal, posli nech sa nepokazi 😀
@21 to mas pravdu, ten lepok robi cesto lepsim, nezavidim ti tu dietu ani kusocek 😝 😒
@alure dnes ziadna oslava neni 🙄 mm satvari ze ako nic nemam 😕 😲 asi sa nastvem 😠 😀 v nedelu mam pozvanych hosti, dnes to asi oslavim tak ze vecer nezehlim ale citam knihu v posteli 😀

@kvietok121 myslim ze ano tusim denisocka ho davala malemu, opytaj sa jej je tu asi 😉

danulienka35
10. jún 2011

@memory97 tiez si mysli ze nebudu dnes sme boli cely den v Blave mala aka bola dobrucka v aute nam spievala piskala 😀 pridavam foto 😀 😀 😀

alure
10. jún 2011

@kvietok121 my sme už brali aj sinupret aj hedelix a tusim už okolo 5 mesiaca,keď sme boli prvý krát chorí
@katkavv na plávaní super,Inga ma lanárila na celý kurz 😀 ale som povedala že mi stačia tieto dve hodiny a aj tak budem rozlietaná ...@katulkaaaaaa tiež môže v utorok a aj vraj lepšie a @liba78 sa ešte neozvala ....

@akika722 má príjemnú a peknučkú manželku a dcérku takú cca 2-3 roky a Oliver dodnes nevie R ale už to neriešim,sme sa natrápili u logopeda a nič ...ale vraj pred nástupom do školy by malo byť...no a vidíš my nevieme a aj tak je šikulka 😉

kvietok121
10. jún 2011

@lenadka dik
@denisocka aj ty si davala sinupret???

akika722
10. jún 2011

@memory97 tak ti pošlem svokrove chilli papričky 😀 aj Janke 😀 a uvidite 😅 jaaj mm sa sťažuje ako ho huba pali 😀

memory97
10. jún 2011

@akika722 moja neviem presne, ale kamoskyn maly ho vedel tusim v 4roch alebo 5tich

@kvietok121 na letakoch je to napisane iba na obranu firmy, co to predava, ak by ich niekto zaloval, ale inac sa moze uz pri babatkach.

kvietok121
10. jún 2011

@alure baby este ze ste tu ... vzdy dobre poradite 😀

akika722
10. jún 2011

@alure som myslela že to len moj nevie 😅 skoro začal vykecavať ale rozprava svojou rečou..cudziemu musim prekladať..korytnačka-kotyuaška,palacinky-pacauinky,... 😖

katulkaaaaaa
10. jún 2011

@akika722 myslim ze od 3-4r presne si nepametamale casu dost nez ide do prvej triedy viem ze sa to u nas v skolke riesilo v poslednom rocniku pred skolou,takze nestresuj 😵

akika722
10. jún 2011

@memory97 tak mame ešte čas 😅 😀

denisocka
10. jún 2011

@kvietok121 ano davala,mozes

katkavv
10. jún 2011

@alure dobre, tak ked aj liba bude suhlasit ,nechame to na utorok 🙂 jasne, inge prehovara aj mna sa pokusala ale neuspela :P :D

katkavv
10. jún 2011

baby prave malemu robim na zajtra na obed lososa so zemiakmi, mrkvickou a hraskom 🙂 lososa velmi lubi ...

kvietok121
10. jún 2011

@denisocka a pomohol?

memory97
10. jún 2011

@lenadka ja by som mu zajtra nedala jest, ked zabudol 😝

@akika722 ani nehovor, ja som jeden rok vypestovala take chilli papricky, ze ani trosinku sa z nich nedalo dat do jedla, lebo si nevladala dychat. Odvtedy som ich nepestovala 😝 a dodnes ich mame v sacku 🙂

denisocka
10. jún 2011

@kvietok121 a co vam je?

majka35
10. jún 2011

@alure že Teambuilding ... poznám, poznám 😅 mm ich "miluje" môj je na párty ... bude tancovačka až do rána

@kvietok121 joooj, to ma mrzí ... terezka dostala sinupret pred 2 mesiacmi ... skoré uzdravenie

@katulkaaaaaa tak to je relaaax ... panelák mám aj ja zapnutý, ale netuším, čo sa v ňom deje

@akika722 neboj, spolužiačky barborky zo škôlky tiež nevedia ... má čas, do piatich rokov nerieš .. barborka sa naučila tuším pred rokom

katulkaaaaaa
10. jún 2011

@katkavv lososa?my sme este rybu neskusali nemala by sa az od roka?ja uz fakt neviem co stale malemu varit asi zacnem vsetko a bude 😉

kvietok121
10. jún 2011

@denisocka take sopliky a trosku teplotka, v noci kasle ale to asi z tych soplikov

akika722
10. jún 2011

@katulkaaaaaa noo..len keby krajšie rozpraval 🙄 😒

memory97
10. jún 2011

@katkavv tak Kajko je prvy, co pocujem, ze spapa rybu 🙂 maly vyplul von a ani za svet otvorit pusu 😉

@kvietok121 sinupret je velmi dobry na sopliky, ked su v dutinach a on pomaha ich uvolneniu, cize sa dostanu odsavanim (fukanim) von, aby to nespadlo na priedusky

katkavv
10. jún 2011

@katulkaaaaaa ja to uz neriesim, davam mu vsetko, len nesolim a nekorenim, uz papal aj tresku, v tych hipkach 🙂 uz aj bravcovu panenku jedol a pod.,

akika722
10. jún 2011

@majka35 jaaaj..dufam že sa to raz nauči 😒 😅

akika722
10. jún 2011

@katulkaaaaaa je aj vyživka s lososom tušim od 8m..my sme ju už papali 😅 aj jahody pasal 😉

memory97
10. jún 2011

@katulkaaaaaa od 10teho mesiaca sladkovodne ryby .-)

katkavv
10. jún 2011

@memory97 hej? sranda ...si predstav, ze sme boli v restike, ja som si dala lososa na anglickej zelenine a kukam na maleho jak preglga na prazdno, tak som mu supla kusok, no a to som nemala robit :D zjedol mi skoro 1/4 !!! hehe, ale uz skor som mu dala rybku v hipke, asi v 7 mesiaci 🙂

denisocka
10. jún 2011

@kvietok121 tak daj aj Fenistil 3xdenne tolko kvapiek kolko vazite. Plus sinupret. My mame radi aj sirup Mucoplant . Este sme skusali sirup Solmucol,ale sinupret je dobry,staci ten

alure
10. jún 2011

@katkavv vy už rybky papáte? waw 🙂 ozaj na stredu nás dala Peťka spolu na hodinu 🙂 takže fotíme sa spolu 😎
@kvietok121 😵 sme tu moja vždy niektorá 😉
@lenadka mne raz mm zabudol na nejaký sviatok a neviem či nie výročie ale ja som baran a dosť prudko kantaktný tak som si povedala svoje a od vtedy radšej nezabúda ale aspoň pár dní trestu by si zaslúžil,no zase nechcem mu krivdiť možno čaká na nejaký okamih a bude SURPRISE 🙂
@akika722 ja už to R neriešim,mám pocit že sme ho zbytočne stresovali (teda moja svokruška) lebo učiteľka v škôlke,od dvoch rokov ho porovnávala so svojou triedou (prípravkárov) a vtedy to všetko začalo, a dokonca bez môjho vedomia s ním ani nie 3 ročným začala počas škôlky chodiť k logopedičke 😠 😠 😠 ale nejdem sa rozčuľovať.....
@danulienka35 malá vegeťáčka 🙂 plače ona vôbec ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre