♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

evanns
13. jún 2011

@danulienka35 mala jaka je zlatunkaaaaaaaa a to ciiiiiiiiiro 😀 😀 😀 si drzi svoj standard stale co???

lenadka
13. jún 2011

@kahlan1 Lucka ma take fazy ze papa dobre a potom 2 dni napr. zle, ale predsa len ju nechcem pchat liekmi pokial je to unosne, ak by mala tyzden nejedlikovsky stav tak jej ho urcite nasadim 😉 pekne sa ti po nom rozpapala 🙂 na to brusko jej nezaberal sab simplex? davas jej aj nejake probiotika?

memory97
13. jún 2011

@danulienka35 vy ste mali stretko s helen?

danulienka35
13. jún 2011

@helen1007 zlsticko davaj na seba pozor a pka mi napis ze si v poriadku ok? a poriadne si tatinka uzite babulky 😉

danulienka35
13. jún 2011

@evanns no to hej riadne ma ciro a hlavne v zadu a jak sa poti 😀 😀 😀
@memory97 ano mali helen je supr a malicka ani nehovorim kecka ukecana nas psik sa jej pacil aky rozkosny smiech maprdelka mala 😀 😀 😀

denisocka
13. jún 2011

@evanns ja som to nemyslela v zlom,upo je kamoška.ja len zato,že mna zmazali z tem,kde som casty prispievatel ked som tam pred 3dnami dala ziadost,tak len zato. lebo pravidla su každou sutazou ine,ja sa osobne bojim aby ma nediskvalifikovali 😢 že ma dakto zavistlivy nahlasi

denisocka
13. jún 2011

@danulienka35 nam nejde satelit 🙄

lenadka
13. jún 2011

@memory97 no ked dnes onicom den hadam zajtra bude lepsi 😉 aj u nas sa v poslednom case dllllho uspava, tak pekne po kupkani zaspala pri dojceni do 15 minut v posteli a teraz vyskoci a stvera sa cezomna ani za svet lahnut, tak ju nosime, hojdame a sranda ze mm zaspi skor ako mne, ked bude mat poobedne tak neviem co budem robit 😅

evanns
13. jún 2011

@danulienka35 aj ja som ju uz zhanala aj na fb...ohladom maleho stretka a niet jej...halooooooooo
@akika722!!!!!!!!!!!!!!!

lenadka
13. jún 2011

@danulienka35 dobre ze pises idem sa pobavit, hadam tam bude aj nejaky fesny farmar 😀 😉

danulienka35
13. jún 2011

sarah_1811@azet.skoda uz to ide
@evanns nasa opica baby uz to ide 😀 😀 😀

denisocka
13. jún 2011

@upomienka možni si fakt augustovka,maš prazdny pas tak neviem

helen1007
13. jún 2011

@danulienka35 neboj napíšem...asi si dám hromadnú sms 😀 tolkým sa mám hlásiť, a váš havo ssa už z našej malej spamätal? dnes som pozerala to čo som nahrala,chudáčik havinko 🙂 ...asi jej čoskoro nejakého kúpime 🙂

upomienka
13. jún 2011

@denisocka no pas by som si vyplnila, lenže sa mi nepáči, že tam musí byt uvedený rok narodenia detí 😒 .. tak ho mám prázdny. 😉

lenadka
13. jún 2011
upomienka
13. jún 2011

@denisocka no tento krát sú fakt nejaké divné pravidlá. mali by byť stále rovnaké alebo v danej súťaži bližšie špecifikované. čo sa smie a čo nie 😉

memory97
13. jún 2011

@danulienka35 jej, tak ste si to poriadne uzili 😀

@lenadka veru hadam bude zajtra lepsi, asi sa pojdem na to vyspat 😀 no u nas to bolo dnes ako z blaznivej strely 😀 maly sa na nasej posteli v kuse tocil, prevracal, maval plysakmi, plienkami, kopal mna, kopal mm a takto to trvalo hodinu a pol az od unavy odpadol a to nehovorim, ze vo vani sa vo vode plazi a robi same obratky.

denisocka
13. jún 2011

@upomienka bolo dobre,ked sa dal dat iba jeden hlas.mali by urobit 1 hlas a 1 odpoved v jednej otazke . lebo toto .no načo mi dakto da hlas,ked da aj všetkým mojim spoluhračom ? 😠 😀

helen1007
13. jún 2011

babenky dobrú noc idem sa dobaliť a spať...snád to do polnoci stihnem.....ozvem sa ked sa vrátime ze vyletu...kráse sníčky a samozrejme aj detičkám

memory97
13. jún 2011

@lenadka tiez bol klik a viac sa neda ☹

danulienka35
13. jún 2011

@helen1007 neboj on ma rad deti mojko davaj na seba a na malu pozor pekne snicky 😉
@memory97 tak trosicku ale uzily 😉

memory97
13. jún 2011

dobru nocku, idem aj ja do postele, dospat vcerajsiu noc 😀 sladke sny

@akika722 babulky je v poriadku, len nema pc, tak zajtra snad uz tu bude medzi nami 😉

danulienka35
13. jún 2011

@lenadka zatila len sami bleeeeeeeee 😀 ale o com by sme asi pisaly vsak? 😀 pockaj ked pridu zeny sa tesim 😀 😀 😀
@memory97 pozdravuj ju od nas ze nam mocccccccc chyba 😉

danulienka35
13. jún 2011

@memory97 pekne snicky mojko

danulienka35
13. jún 2011

asi som tu uz sama tak pojdem tiez pekne snicky vsetkym prajem

memory97
14. jún 2011

ahojte, krasne ranko, u nas vyzera, ze asi sprchne, no to bude prechadzka v dazdi 😎

@danulienka35 jasne, uz som odovzdala, ze na nu vsetky myslime 😉

akika722
14. jún 2011

no ahojteee 😀

akika722
14. jún 2011

potešili ste ma že som chybala 😅 😀
aleeeee..v sobotu sme boli na grilovačke,došli sme až večer unavenyyy tak som sem už nešla..a v nedelu vzal mm nb do prace a jasne,tlk,zabudol ho tam 🙄 včera mal nočnu tak mi ho rano priniesol...a paťko že : "huraaaa mame notbuk" a maly začal tlieskať 😀 😀 😀

@majka35 @evanns no kočky???? čakať vas obe??dufam že aaano 😉

akika722
14. jún 2011

😅 @majka35 Maji?ty si mi teraz pisala sms??? 😅 nemam uložene čislo 😅

majka35
14. jún 2011

@akika722 to si nemohla skôr napísať??? 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre