♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

hajatanufus
17. jún 2011

@kvietok121 ahojky mame sa celkom v pohode deturence este tomu velmi nerozumeju tak este nehladkaju mozno az sa to male zacne hybat este som zatial nic necitila tak dufam ze je vsetko v poriadku a vy ako? matejko uz chodi? my zatial len stvornozkujeme ale uz si konecne vie aj sama sadnut aj my papame len take jednotvarne ale ja nevarim zatial davam len kupovane ale take kde je aj masko a aj ovocne a stiedam raz morcacie raz telacie a raz kuracie a teraz uz skusim aj jahnacie lebo to je od 10 mesiacov tak mozme a surove ovocie zatial papala len jablcko hrusku a banan ale chcem uz skusit aj broskynu a ine
@akika722 aki zlati trpaslici moj zlaty patko inak ako tak pozeram tak samko je cely ocino teda tie dve footky vedla seba ked tak porovnam tak sa mi tak zda ako sa inak mate?

hajatanufus
17. jún 2011

musim ist aj ja lebo aj mne konci baterka a lucinka mi zaspinkala na nb takze vsetkym dobru nocku papaa

akika722
17. jún 2011

@kvietok121 tvoja svokra je ako moja 🙄
@danulka3 pride zima-citrusy 😖
@hajatanufus ďakujem..samko sa stale mení...no da sa....

katulkaaaaaa
18. jún 2011

ahojte my stavame zase o 6tej
@danulka3 farba sa neda zmyt,ked mas smolkove a chces bielu treba poodrezovat,alebo ju budes mat bledunko modru 🙂 mam tri torty na objednavku kazdu uplne nu som zvedava ako to zvladnem 😕 a co sa tyka maleho vobec neries ti vidis ake pokroky robi nie dr co ho vidi 5 minut 😠 nas sa nevie stvrornozkovat on sa iba plazi a naajnovsie nam par dni chodi sam,prejde tak dva tri metre a sadne si 😵
dnes nemusim varit ostalo od vcera ako dobre 😝 poobede ta navsteva babetka
@akika722 patko bol perfektny som pozerala video na fb 🙂

mirmaj
18. jún 2011

@seagull2404
@memory97 uhorku ošupem a nakrajam na koliečka alebo odkrojím taký 10cm kusok a rozkrojím po dlžke na 4 časti a zostane jej taký dlhý kusok a ten si odhryza a paradajku len nakrajam na mesiačiky a tie papa aj so šupkou, male cherry si zoberie celu do ručičky ale jej ju viem ja nahryznuť nech ma začiatok 😉
@akika722 nevie ktoré by si mala davať ale ja myslím asi skôr že polotučné nie? ale fakt neviem len sa mi zda vhodnejšie 😒

hajatanufus
18. jún 2011

@katulkaaaaaa ahojky pozeram ze si zaneprazdnbena takze biznis s tortickami sa ti rozbehol tak to je super skoda ze si tak daleko hned by som si aj ja objednala na krstiny mi piekla jedna znama ale nebola som velmi spokojna si sikovna tak nech sa dari

hajatanufus
18. jún 2011

@akika722 ja som tu niekde na koniku citala ze detom do 3 rokov len plnotucne mlieko aj jogurty plnotucne s kratkou dobou trvanlivosti

memory97
18. jún 2011

Ahotje, u nas sa uz vo velkom pecie 🙂 dufam, ze sa torta vydari a ze bude aspo chutit 😀
@katulkaaaaaa tu cukrikovu hmotu treba potiahnut, az ked bude torta vychladnuta, alebo moze byt troska tepla? A nechat to potom vonku, alebo do chladnicky?

memory97
18. jún 2011

@katulkaaaaaa tak torta sa mi total nepodarila, mozno ked stuhne bude zachranena 😒 ta cukrikova poleva sa mi tiez roztekala a myslim, ze sa este asi roztecie 😒 robila som karamelovu plnku, sa mi uplne vpila do cesta... no konec, ako sa mi nepodarila, asi budem piect iba kolace, tie zatial nekazim 😀

akika722
18. jún 2011

@katulkaaaaaa dakujeeeeeeeeeem moja 😵

ahojte 😉
@mirmaj aj mne sa zda či plnotučne už nie je moc 😒
@hajatanufus Paťko pije stale len polotučne,nikdy mu nekupujem plnotučne..a jogurty mu kupujem so živymi bakteriami ale tak on miluje aj tie bludy kostíci a tak 😖

aj vaše deti je taky problem prebaliť? 🙄 jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj katastrooofa..a dnes prereval pol dňa 🙄 mm ich bere von 😅 a mamka ide farbiť vlasky 😎

hajatanufus
18. jún 2011

@akika722 ja som myslela pre samka ked si spominala ze mu davas normalne mlieko teda ak som to spravne pochopila ak nie tak sorry

luciasek83
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
danulienka35
18. jún 2011

ahojte babulky mopje ako sa mate? co nove?

akika722
18. jún 2011

@hajatanufus v pohodeee...ja viem..ja len že Paťkovi som tiež nekupovala plnotučne...jogurty kupujem plnotučne tu u nas z agra,su vyborne..no mlieko pri malom striedam..ale väčšinou mam po ruke polo...
@luciasek83 fotka je krasna,maš moj hlas 😉 ale tu ti ju admini pravdepodobne stopnu,nevidno ti do tvare...oni to radi robia 😖
@danulienka35 ahoooj,ja len na skok kym nie je mm doma,maly už spi,mm je s Patim vonku...dudre že som tu stale tak obmädzujem 😅 som tu len ked nie je doma 😀

memory97
18. jún 2011

@danulienka35 ahoj ako ste sa dnes mali? My ok, maly so mnou piekol tortu, ale nepodarila sa, myslim, ze sa mozno ani jest nebude dat, skusim zajtra odfotit ten moj nepodarok 🙂

danulienka35
18. jún 2011

@akika722 jej to mi je luto mojko skoda si nase slniecko povedz mm 😒
@memory97 tesim sa nasa torticka chutovo aspon ok uz moc nezostalo tak bola ok inak pocasie nic moc ale boli sme vonku dlho

katulkaaaaaa
18. jún 2011

@memory97 moja nebola som tu cely den ☹ napis mi presne aku plnku si spravila,treba dat plnku s vela masla,inak sa potahovaka rozttecie...potahovku mozes dat hned ale tortu musis celu potriet maslom a dat aspon na tri hodiny vyuhnut a potom potiahnut
neda sa o vseko jeden den...ja sredu peciem korpusy,svrtok plnim piatok potahujem,vsetko to chce len cvik,ak sa teraz nepodarila aspon vychitas problemy a na narodky sa urcite podari

jankasramka
18. jún 2011

ahojte baby, som vam tu pekne vsetko poodpisovala ale kedze som u mm v robote tak som musela ist na chvilku za mateom lebo zdaco riesili a samozrejme ze ked dojdem tak som mala vsetko zmazane 😠 😠 😠
teraz ma uz zas nahana, maju vela roboty tak to tu radsej len rychlo zhrniem. tesim sa z vasich pokrokov- ze tamarka ze taka sikovnica tak to usta otvaram ze ona uz aj sama chodi 😲 mateo sa raz vonku pustil ja som sa otocila lebo tam pustili dakeho pitbula no a jasnacka ze sa na betone rozflakol pekne na nos, krv mu tiekla z oboch dierok. no asi tak...
inak strasne moc vykrikuje- vobec nechapem co su to za prejavy- ked sa z niecoho tesi tak aaaaaaaaaaaaaaaaaa a ked sa mu nieco nepaci tak zas len aaaaaaaaaaaa!!!!
akurat ze to su take decibely ze idem zosibnut. to robi aj stokrat za den...to aj vase takto?

a minulu nedelu sme spali u svagriny a rano dojdeme domov a nasla som mrtve mioje psy- rotweiler a doberman- niekto mi ich otravil- bolo to strasne. svine su ti ludia, keby som vedela kto to spravil tak... 😠 ☹
strasne to bolo, a je a uz na to nechcem ani mysliet, lebo vzdy som jednu z nich bravala s mateom na prechadzky alebo so mnou do obchodu. boli vycvicene, nikdy nikoho neohrozili. vyzera to tak ze len proste nejaki mladi sa "zabavili".....

mateo inak ok ak nepocitam tie kriky a vreskoty co stvara. bordel robi vsade, na koniky krici iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a macku taha za chvost 😝
tlieskat stale nevie, len zakyvat a dat natoa pusinku este. ale to je asi tak vsetko, celkovo je dost zbrkly do vsetkeho je hrrrrrrrr tak potom to tak aj vyzera ze samer urazy 😖

tak verim ze na mna nezabudnete tak ako ja na vas, chybate mi a dufam ze s tym netom sa to uz nejak poriesi lebo ani s nasimi niesom v kontakte ani s vami a je mi smutnoooooooooooo ☹

no a u dr. som stale nebola, pojdem asi az za nejaky mesiac ked uz bude co-to vidiet na USG, ale tehotna urcite som lebo uz mi je obcas aj pekne zle co sa mi pri mateovi nestavalo a mam dake navaly tepla -vtedy je to na nevydrzanie- inak horuco je tu stale....vy ake mate pocasie?ani neviem...
no a piste mi piste- ja si to tu otom najdem. aj ked mate nejake novinky pridajte tam moje meno nech si to potom precitam. 😉

katkavv
18. jún 2011

ahojte baby ..
ak mate niektora zaujem, poslem kupony na plienky pampers, su tam zlavy z ceny, platia pre dmku, billu a 101drogerie ...

z ceny pampers premium - 2,60 € na balenie
z ceny pampers active - 2,- € na balenie

poslite maily do IP ak chcete, pati to do konca juna 🙂

katulkaaaaaa
18. jún 2011

babetko bolo uzastne by som zase prijala 😀 aj vikinka sa fotila

katkavv
18. jún 2011

@jankasramka
ahoooj, pozdravujeme do mexika 🙂 havkovia ma mrzia, ludia su vsade zli ....
ale mateo je riadny vymyselnik, neboj, co chvila bude tiez bezkat, aj my mame kazdy den nejaky uraz, vcera kajko vyliezol z choditka a tresol na zem _ choditko uz teda u nas skoncilo :D
drzim palce nech je vsetko ok aj s babatkom

katkavv
18. jún 2011

@katulkaaaaaa no krasne to je, to babatko, len ja neviem, ci by som uz teraz chcela, by som behom mesiaca zosedivela :D ale urcite chcem este jedno, len neviem, kedy to stihnem :D :D :D

kvietok121
18. jún 2011

@hajatanufus tak aj my tak nejak podobne, matejko chodi okolo nabytku, za choditkom, tiez uz sedime aj sa posadime sami, je to sikula, uz vieme aj aky velky narasti ukazat, tak sa vytesujeme a stale sa ho to pytame a on ukazujeeeeeee 😀 myslim ze ja som prve pohyby citila az po 20. tydni - to uz bolo davno
no idem ked matejko konecne zaspi, tak si ideme s tatikom spravit pekny vecer, alebo pri matejkovej energii asi skor peknu noc 😠
@akika722 asi su vsetky rovnake
@danulka3 ideme akurat yajtra, tak drzte prsty

katulkaaaaaa
18. jún 2011

@katkavv moja ja tak isto babetko len nachvilku potesit sa 🙂 dakujem za kupony 😉
@jankasramka jani ahoj po dlhej dobe,mi sa mame fakn simonko uz chodi par dni sam tak dva tri metre prejde,mam o zabavu postarane,s tymi psami ma to fakt mrzi vsade sa najdu hajzli 😠 tesim sa ked budes mat normalny net ze zase pokecame 😉

memory97
18. jún 2011

@danulienka35 ani u nas pocasie nic moc. Mali sme mat navstevu, ale mm ma tak dnes vytocil, ze som vsetko zrusila 😠 a maly uz konecne spinka, to bol dnes rekord, 2 hodiny som ho uspavala 😒 😒

@katulkaaaaaa ja som robila vsetko naraz 😀 len pri malom sa to moc nedalo, mm bol cely den prec a drobec este ani spinkat nechcel, iba pri maminke 😉 Mali sme tu nejaky pochod, tak aj to ho rusilo, lebo trat sla okolo nas a mladi si veru museli zaujukat 😠 robila som plnku zo salka, ale zistila som, ze to asi nebolo salko,tak mozno aj preto ta plnka nevysla, lebo mi to nechcelo stuhnut s maslom, stale sa to lialo. Mozno som pouzila aj zly pomer (250g masla, 250 g "salka") Potom som to cele potrela maslom s cukrom ako si vravela, ale nenechala som to vytuhnut, asi preto sa mi to topilo. Ale nevyzera to az tak zle, ved ten nepodarok zajtra odfotim a uvidis, co som spachala, ale isto malemu piect nebudem, radsej to prenecham profikom 😀 ja radsej este parkrat vyskusam 😉

memory97
18. jún 2011

@jankasramka to mi je luto, ze ti psikov niekto otravil. Skor by som povedala, ze to nemuseli byt ani mladi, ale niekomu velmi prekazali 😠 Mateo je sikovny a to "aaaaaa" urcite pre neho znamena vela veci. Davidko vie povedat iba "abu" a to hovori na vsetko, mem - mama a neeeee to vie najlepsie 🙂 a teraz sa zacal aj cudovat, tak neskutocne podarene ksichtiky stavara 🙂 a vieme sa zo sedu dostat na brusko 😉
sa drzkajte s Mateom a davaj pozor na jeho braceka alebo sestricku 😉

memory97
19. jún 2011

Dobre ranko, dnes asi slnecno nebude 😒 ako ste sa vyspinkali?

majka35
19. jún 2011

dobré ránko ... za mnou strašná noc, soplí už aj terezka, takže z tej nervozity sa budila snáď každých 15 minút ... teraz síce spinká, ale ja si oddýchnuť nemôžem, lebo barborka mi tu tancuje v mojich šatách ... ja som taaak strašne unavená, že až

@memory97 len podusíš špenát na masielku a rozmixuješ s mliečkom a pridáš cestoviny ... pre barborku už dávam aj cesnak, syr a trošku soli a čierneho korenia

katulkaaaaaa
19. jún 2011

@memory97 no teda mala som ti skor napisat ako sa to presne robi,ma to vobec nenapadlo ☹ no ak mas salko 250gr to sa musi varit dve hodiny alebo pol hodiny v tlakovom hrnci musi z toho byt husta kasa a vmiesat 500gr masla aby to bol husty krem...
verim e sa to neda robit pri malom ja peciem len ked maly spi alebo v noci ked mam pokoj,inak sa neda 😝
@majka35 maji 🙂 mm nech ide na prechadzku a ti spat,ak teda u vas neni tak skaredo ako u nas 😒

majka35
19. jún 2011

@katulkaaaaaa u nás prší, prší, len sa leje ... prechádzka nehrozí ... máme tu pustenú kapuru na STV 2, už tancujem aj ja s ňou ... baby, nezabudnite,m že dnes je deň otcov, my sme už toho svojho vyobjímali 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre