♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

miciatko
30. jún 2011

@lenadka no ja som ju zhltna na jeden sup a velakrat ked si precitam takuto knihu sa mi lahsie dycha ze osud nieje ku nam taky kruty

kvietok121
30. jún 2011

@seagull2404 no to je pristup

seagull2404
30. jún 2011

@kvietok121 ja budem zajtra volat sestricke ku svojmu dr., ze co ako s tym, lebo ona mi povedala ine info

kvietok121
30. jún 2011

@seagull2404
@seagull2404 spravny pristup, ved to by ti mali urobit, co tam zas vymyslaju 😠 😠 😠 ach zilina

kvietok121
30. jún 2011

nieco na pobavenie

Každé ráno vchádza kohút do kurína. Pobozká 9 z 10 sliepok, ale desiatej vytrhne jedno pierko. Takto to ide deň za dňom.... 9 sliepok sa teší a tá 10 to trpezlivo znáša. Na 14. deň sa postaví kohútovi do cesty ...a zlostne na neho kričí: "Každé ráno sem hrdo napochoduješ, pobozkáš 9 kolegýň, ale mne zakaždým vyšklbneš jedno pierko! Čo to má znamenať?!"
Kohút jej ticho pošepká do uška: "Teba chcem vidieť nahú, bejby!"

vladka84
30. jún 2011

kde ste maminky? uspavate malych milacikov, ci sa venujete velkym milacikom? 😅

niky13
30. jún 2011

@vladka84 ahoj, ja som tu len na skok, maly milacik spinka a velky sedi pri TV pri pohariku vinka

vladka84
30. jún 2011

@niky13 ako bolo na dovci? zvladli ste to v pohode?

niky13
30. jún 2011

@vladka84 bolo fajn, Sardinia je pre deti super, pri brehu je veeeelmi dlho malicka voda, troska sme mu rozhadzali rezim, lebo spinkal uz len 2x cez den a tam ho zmorilo slniecko tak spinkal 3x. Ale len co sme prisli domov, tak sa to dalo do poriadku. Maly mi tam zacal spinkat celu noc a vynechal nejake kojenia, tak to mame uz len vecer, o 5tej rano a o 8.00. Prave rozmyslam, ze mu uz budem skusat davat UM, ved uz bude mat rok.
Co to citam, nejake blbe pocasie mate?

akika722
30. jún 2011

@seagull2404 a nevezme ťa iny dr? ☹

hajatanufus
30. jún 2011

@seagull2404 ahojky vidim ze mas podobny zazitok ako ja nenechaj sa odbit ak ta tam nebudu chciet vziat skus ist inde teraz je prave najblbsie to,ze su vsade dovolenky ja som to tiez v pondelok a vcera prezivala a veru som sa aj rozplakala pred dr az sa zlutovala a uz to mam za sebou babo rastie ako ma a je to babyboy 🙂

niky13
30. jún 2011

@akika722 ahoj, ako sa maju trpaslici?

akika722
30. jún 2011

@niky13 ahoooj...nooo..maly v pohode..len na Paťka lezie zas to blbeeeeeeeeeeeeeee obdobie 🙄 neposlucha vobec... 🙄 ukazuje nervy,100x mu musiš povedať jedno 🙄
@niky13 a vy akooooooooo??? si si oddychla? 😎

vladka84
30. jún 2011

@niky13 fuuha, tak to mate super noci - my sice tiez spime lepsie posledne noci, papame 2x - okolo polnoci a okolo 5tej, len vstavame skoroooo, vacsinou po siestej 😒 a skusala som UM, ale Kari tvrdohlavo odmieta, ona je schopna ostat hladna, ale nevypije ani za nic... takze kojime sa dalej 😅
no mame tu blbe pocasie, prsi, zamracene, fuci vietor, ale teraz vecer bolo celkom prijemne, neprsalo ani nefukalo, sice len 16st., ale vzdy lepsie ako lejak 😖

niky13
30. jún 2011

@akika722 nooo, to hej, mam tu svokrovcov, tak su s malym od rana do vecera, aspon si porobim, co som pri stahovani nestihla a trosku si mozem aj oddychnut.
inak moja ma 7 rokov a uz rok robim to co ty, neustale upozornujem, vsetko musim opakovat - aj tak ma ma na haku, pocuvne ma, az ked zvysim hlas. A obcas jej sibne a pride uplakana, ze je jej luto, ze ma nepocuva. Je to na prasky s nou, aj mm uz ma nervy. Ze vraj prva puberta, no zbohom. Praveze ked mala 2-3 rocky, tak bola taka zlatucka, pekne vsetko poprosila, posluchala - sme si minule pozerali videa, na ktorych je taka malicka.

danulienka35
30. jún 2011

ahojte babulky jak sa mi mate?

akika722
30. jún 2011

@niky13 no dik 😀 že čo ma ešte čaka 😀
mne pride svokra zajtra,musim isť na neurologiu pre vysledky osobne,tak pride k Paťkovi a Samka berem zo sebou lebo pri nich by nepospal 😖

akika722
30. jún 2011

@danulienka35 ahoooooooj 🙂

danulienka35
30. jún 2011

@akika722 ajoj mojko no ako prazdninujete ?

vladka84
30. jún 2011

@niky13 to akoby si opisala moju Timku - ona je teraz presne taka "hlucha"... uz mi to niekedy pripada, ze nic nerobim, len ju upozornujem a vrieskam, lebo ked jej normalne nieco poviem, tak uplna flegma 😒
a slabe chvilky ma vecer v posteli, vtedy zacne ako uz bude zajtra pocuvat a ze ona ma lubi, aj tatka, aj Karinku a uz niiiiikdy na nu nebudem musiet kricat, lebo ona na prve slovo ma bude pocuvat 😀

niky13
30. jún 2011

@vladka84 to zacal tak spinkat len na dovolenke, ale zatial to trva, tak dufam, ze bude aj nadalej. Predtym sme tiez ako vy kojili aspon 2x. No uvidim, este ho chvilu necham a potom vyskusam UM, ja pevne dufam, ze mu zachuti, kojenie som si predstavovala tak do roka. On hladny nie je, lebo veceria s nami a plus este kasu. Podla mna to ma na zapitie a uspatie. 😀
Tak to pocasie nezavidim, my tu mame 30-32 stupnov a obcas pekne dusno. 😎

niky13
30. jún 2011

@vladka84 tie deti su nejake rovnake. 😀 Tak to mame doma vsetky. A uplne ma vie vytocit, ked maly si to niekde namieri stvornozky a ona ho schyti ako maciatko a vlecie ho niekde prec. On sa samozrejme zacne zlostit a ja robim policajta. Dookola jej opakujem, ze ked je maly ticho, nech si ho nevsima. Nie, ona bude robit nervy.
@akika722 vzdy si hovorim, ze to urcite prezijem a bude lepsie 😀 Bozska naivka. 😀 😀 😀
@danulienka35 ahoj, my prazdninujeme uz od 4.juna, vtedy im koncila skola

akika722
30. jún 2011

@danulienka35 jaaaaj no som zvedava ake to bude ked mm bude v praci a ja s detmi stale sama 😖 keby aspoň posluchal..no netrufnem si s nim isť už nikam..včera mi urobil na pošte taky cirkus že mu jedna pani za okienkom dala nalepky nech je už ticho..dnes v obchode detto...len sa hadže a on chce a chce a chce..chce všetko..si mysli že spim s bankarovym synom 😖
@niky13 ked ja som niekedy hotovaaaaaaaaaaaaa z neho

danulienka35
30. jún 2011

@niky13 no nekdo sa ma vsak?🙂mi zaciname odednes prazdniny ale pojdeme ku maminke az na druhy tyden

danulienka35
30. jún 2011

@akika722 neboj moja to prejde len to je takove obdobie

niky13
30. jún 2011

@akika722 a ktomu vsetkemu si predstav, ze tomu dietatu sa usta nezavru skor nez ide spat. Ona recni celyyyyy den, aj ked sedi ;na WC. Ma to kazdy rok v hodnoteni zo skoly, ze vela rozprava a kazdy mi to hovori, ze moje dieta veeeeeelmi rado rozprava. Ale kto to ma doma vydrzat? Ja si uz ani nepocujem vlastne myslienky. Bud vrieskam, alebo vysvetlujem alebo davam tresty a este upozornujem nech je aspon chvilu ticho.
A to ona ma 3 mesiace prazdnin. 😖

akika722
30. jún 2011

@danulienka35 ale ako mam reagovať ked mu poviem 1500 x nech mi neuteka,nech mi da ruku,nech počka..a on akoby nepočul.. ☹ a ked vrieskam vonku si pripadam ako primitiv každy na mna čumi ale on len vtedy zareaguje...a po minute to iste 😔 už vyšiel z toho a zas je tam kde predtym

niky13
30. jún 2011

@danulienka35 moja, mi mame take obdobie uz rok. ☹ A nejako sa to nezlepsuje.
A svokrovci uz odchadzaju, tak rozmyslam, co budeme robit este 2 mesiace. 😕

memory97
30. jún 2011

@niky13 to je super, ze ste sa mali dobre a mali aj slniecko 😉 cize odporucas ist na dovcu, ked chcem odnaucit drobceka od vstavania 😉

akika722
30. jún 2011

@niky13 moj robi to isteeeeeeee..ved tušim včera som pisala..učitelka sa ma pytala po kom je taky ukecany..že ak začne rano tak skonči až ked si ho vezmeme..dokonca občas aj počas spanku 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre