♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

majka35
2. júl 2011

babyyy ... vy ste neskutočne zlaté ... ďakujem vám za vaše príspevky ... takto mám nádej, že sa to zmení a že nebude do 100 rokov len kričať a papuľovať ... dnes naštvala aj mm, skákala po gauči a on ju v jednom kuse napomínal, aby s tým prestala, nakoniec spadla na terezku, samozrejme rev a krik a mm ju poslal preč do svojej izby, tak mu odpapuľovala, že sa vytočil a dal jej po zadku a začala na neho neskutočne vrieskať ... tak sme s mm pochopili, že už naozaj nemáme žiaden spôsob, aby nás počúvla

majka35
2. júl 2011

@akika722 ty máš aký sympatický hlas ... ani náznak, že si východu 😉 zato ja rozprávam ako nora mojsejová

katulkaaaaaa
2. júl 2011

@mamisqva dakujem za pochvalu veru neviem si predstavit co myslis...skus pohladat na nete fotku,potom by som skor poradila 🙂
@akika722 neviem ale svokre zatial nic nepovedali,takze nevieme nic ☹

katulkaaaaaa
2. júl 2011

@majka35 neboj dobre bude proste to musi len prerast a potom pride ta ozajstna puberta 😝 ze nora mojsejova umreeem 😀 😀 😀 😀

lenadka
2. júl 2011

caute Terezke sa tlaci von stolicka uz jej trcia dve spicky z nej, no kym ta vylezie cela asi v noci moc nenaspime 😅

danulienka35
2. júl 2011

@majka35 mojko neboj ona to preroste bude z nej moc hodna princeznicka

memory97
2. júl 2011

@21 mozno bude teraz najmudrejsie dieta v skole 😉
@katulkaaaaaa svokrovi sa to zhorsilo? Alebo nieoco ostalo, ze ho tam poslali? Viki bude v pohode neboj, mne dnes tiez troska praskli nervy, ale uz je dobre, ani vinko netrebalo, iba dobru kavu 🙂
@akika722 som zvedava na foto z dnesnej akce 🙂 a hlavne na cistu vilu a Patiho 😀

danulienka35
2. júl 2011

@memory97 ahoj mojko no ako sa ma malicky anjelik mi stale spolikujeme dnes sme nesli ani von lebo je riadna kosa a fuka

21
2. júl 2011

@memory97 😀 😀 😀

@lenadka neviem, ci si citala, nasmu Timovi rastie trvala stolicka- 21.zub a to ide iba do prvej... 😨

evanns
2. júl 2011

@memory97 to az zajtra moja 😉 zajtra sa Trebisov zatrasie 😀 😀

liba78
2. júl 2011

Ahojte 🙂 išla som vás trošku prečítať. Len aby som nepísala od veci. A čítam že princezná @majka35 sa stále bojí kosačiek ☹ Chúďatko moje malé, už aby sa nekosilo. Ja mám strach z hadov a keby boli hady všade asi by som tiež len ležala v posteli. 😝 Možno je fóbia z kosačky zvláštna, nie príliš častá. Najskôr som ti radila aby sa s tým stretala a tým si zvykla. Ale keby po mne niekto chcel aby som chytila hada ☹ 😠 😠 určite by nepochodil. A tiež nemám doma ideálne deti. Práve máme doma spoločnosť a môj najstarší sa odúva a robí napriek deťom známych. A to bude mať 12 rokov. 😠

A vidím, že sa chytá stretko na východe 😉
@akika722 @evanns @majka35 teším sa na foto , nech vám všetko dobre dopadne.

miciatko
2. júl 2011

@mamisqva super synator, tak este jednu noc a mas ho doma .
Budem na vas mysliet nech synator je v pohode a ty tiez. Mna uz tiez myslienky mataju , moj synator sa mi este neozval ,tak dufam ze je v poriadku

akika722
2. júl 2011

@majka35 he he ta coši..uvidziš jutre 😀 😀 😀 ja som s Paťa znes HOTOVA...NEBIRUJEM!!!!!!!

akika722
2. júl 2011

@memory97 jasnéé..foto budze 😀

akika722
2. júl 2011

@liba78 ude aj koncom jula..pridaj sa 😵

21
2. júl 2011

@majka35 ty to mas ako u nas. Nas Jakub je tvrdohlavy, papulnaty, vrieska na nas, trieska, chce sa zabit... Prosto, je inteligentny, osobnost....atd... ako aj vy.. 😀 😀 😀 Musim to brat len z tohoto hladiska, inac by som ho niekedy vyhodila... a to ma iba skoro 10 rokov... Nie je chyba vo vychove, Tima vychovavame uplne tak isto a je uuuplne iny, taky pokojny, posluchne, podakuje a je lenivy... 😀 😀 😀 Mam blby pocit, ze Terezka bude viac na Jakuba... 😝 😀

danulienka35
2. júl 2011

kde ste vsetky? ☹ ☹ ☹

21
2. júl 2011

@akika722 ☹ 😨 😕

lenadka
2. júl 2011

@21 aj Lucke narastli nedavno uz obe 😕 tiez som pozerala 😲

akika722
2. júl 2011

jaj baby,zaškrtiť mojho chlapa 🙄
dala som deti spať po bojovom dni a on pride domov,začne sa s nimi hrať/20:00/ nahanať ich a teraz maly stoji v postielke a spieva si a hovori mamaaaaaaa..mama?mamaaaa..mamamamamamamamamamamam 😖
no dik..on,čo zaspava o 19tej ešte nespi 🙄
naučil sa dnes rano vstavať v postielke a teraz sa mu to tak zapačilo že asi aj zaspi po stojačky 🙄

danulienka35
2. júl 2011

@akika722 no to je radost vsak?

akika722
2. júl 2011

@danulienka35 veru velka...a jasne..musel sa napiť mlieka fešak krpaty a už je tam ticho...
dnes ked stal som bola pri nom a taku chuť mal chodiť ale boji sa pustiť 😀

danulienka35
2. júl 2011

@akika722 nasa zas len placvka cely den uz teda haja ale ma spoliky a kaka ruky v pusine cely den zubky nas trapia 😒

akika722
2. júl 2011

@majka35 @evanns Paťko:mamkaaaaa?
hmmm?
P: a hned ked sa vyhajam pjidu tety???
ja:hej Pati len spi...
P:mamkaaaa?
ja:hmmmmm
a pjide aj to dievšatko Babouka?
Paťko to je Barborka
ved hovojim Babouka 😀
ano pride...
aj ta Natauka?/Natalku maju v školke/
Paťko to je Nataška
jaaaaj a pjide aj Natalaška? 😀 😀 😀

TRUUUBKAAAAAAAA 😀 😀 😀 😀

akika722
2. júl 2011

@danulienka35 jaaaj tie zubky ☹ kokos..ani zuby nam netrebalo 😀 problemy ked idu a problemy ked vypaduje 🙄 aj tak ked budeme stary budeme zas bez tych zubov 😖
mojmu sa tiež ryju už dllllllllllllllllllllllho horne 2

mamisqva
2. júl 2011

@akika722 tak ti drzim palce a mohla by si mi poslat trocha pevnej vole ja sa tiez chystam na nieco ale ked ja nemozem drzat nieco predpisane vtedy mi chuti prave nieco ine a to ma niciiiii.ja musim nabehnut na dietu Cica nežer.Len kedy to bude to netusim.

danulienka35
2. júl 2011

@akika722 to je strasne neco mame sopliky uz od munuleho tydna teraz sa jej riadne spustily ☹ chudatenka nase 😒

akika722
2. júl 2011

@mamisqva jaaj moja.len ten vitaminovy deň je hrozny..no kto tušil že sa možu aj polievky 😅 a ja cely deň hladna,krče v bruchu,na odpadnutie 😖
@danulienka35 moja to aj to blbe počasko ☹

mamisqva
2. júl 2011

@katulkaaaaaa ved to prave neviem najst bolo to na mimibazare v tortach ale asi pred rokom som to pozerala bolo tam tusim cislo 55.No nevadi nieco vyspekulujem .Bolo to nejak z platov bledeho a tmaveho a akosi naukladane .aj tak dik.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre