♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

tea333
12. feb 2010

mam tehu teplakya tehu suknu..ale obavam sa ze suknu budem az ked bude teplejsie a tie teplaky nevyzeraju nijak luxusne na mne 😀 😀 😀

denisocka
13. feb 2010

groka ako???

peťka, krááásny dník prajem !!!! 😵

lucy1990
13. feb 2010

Ahojte, Peti, prajem ti nech si svadbicku uz len uzivas, ziadne stresy, ja si na svoj dnik spominam akoby to bolo vcera... 🙂 ja mam dnes fofry, este vcera vecer sa mi stihol zlomit necht, tak este rychlo nacupitam do salonu a o 10tej uz mam fotenie 🙂 budeme fotit v tom design hoteli, tak som na to strasne zvedava...a som zvedava, ci brusko ostane ploche az do druhej alebo tretej poobede 😅
Uzivajte si vikend, papa

tea333
13. feb 2010

Peta skoro by som zabudla ze dnes je den D 🙂
Uzite si kraaasnu svadbu aj v takomto mrazivom pocasi, nech Vam vsetko vyjde tak ako ste si planovali 🙂

lucy drzim palce pri foteni 🙂 A nech Lenka velmi nevykuka 😉

vcera som sa nastvala a objednala si dvoje tehu gate, jedny pridu kurierom, a druhe cez MMB..odmietam chodit s rozopnutym gombikom 🙂
inak tie saticky co som si kupila v Zare su pekne, tak rozmyslam ci si ich nedam na svadobnu hostinku, alebo mam radsej stavit na elegantne cierne?

denisocka
13. feb 2010

tea a čo keby si sa odfotila?

bihan
13. feb 2010

Tea, čierne sa na svadobnú hostinu (obzvlášť pre nevestu) nehodia 😉

Lucy, držím palec, aby to dopadlo k tvojej spokojnosti 😵

Ja som dnes ráno zase celkom slušne zakrvácala, lekárka mi vypísala lístok na UZV, mimi je v poriadku, ale doktor krčok ani nepozrel, nepovedal mi, kde je placenta, tak nie som o nič múdrejšia a proste si krvácam "z ničoho nič".
Už ma to nebaví 🙄

lulusha
13. feb 2010

jasne, tea, odfot sa a my to zhodnotime 😀

lucy, potom daj na ukazku nejaku fotku, ten design hotel vyzera velmi pekne... aky styl fotenia to bude? mna to zaujima, lebo moj muz tiez foti, zatial len tak amatersky, ale miluje glamour fotky a vazne sa mu dari 🙂

lulusha
13. feb 2010

deni, tie rifle vyzeraju super, ako to, ze som si ich nevsimla 😀 😀 😀

bihan, tak len oddychuj... mne doktorka poradila v pripade krvacania homeopatikum Arnica montana s oznacenim 9 ch... su to take granulky, das si pod jazyk 5 kusov dvakrat denne a naozaj to pomaha... mam pri posteli preventivne stale jedno balenie

denisocka
13. feb 2010

ach bihan,a čo to???? a dali ti dačo? ja tiež hematom nemám a zakrvacalaa somz krčka.ináč aj ultrazvukom sa pozera krček či nieje skrateny,takže asi ti to pozreli tak

denisocka
13. feb 2010

lulusa,lebo som ich našla do par hodin,ako ich dala a baba je par km od nás. už mám aj miery, ona je 163cm vysoka a ja 160 , a budu take volne,športove, asi ich vezmem

denisocka
13. feb 2010

bihan,prečo máš na 3D na fotke TP: 13.8?

bihan
13. feb 2010

Deni, ako myslíš, že sa UZV pozerá krčok.. myslíš cez brucho? pretože vaginálny mi nerobil.

Lulusha, dík 😵, Arniku mám vždy doma na modriny (tiež som ju brala ako prípravu na pôrod a regen. po pôrode 😉), len mi vôbec neprišla na rozum.

denisocka
13. feb 2010

hej, teraz by si ma zabila ale nepamatam presne,ale ako som 1x šla do nemocnice tak dokyna ukazovala že tu je krčok a ma 5cm

bihan
13. feb 2010

Tp mám 13.8. kvôli tomu, čo som ti vysvetľovala.. vo FR sa ako TP berie 41tt, nie 40.. proste presne 9m od počatia.

A nedali mi nič, lebo podľa UZV je všetko v poriadku 🙄 takže si ešte skočím bud. týždeň za mojou lekárkou.. ak budem mať nervy tváriť sa ako hysterka 😝

denisocka
13. feb 2010

arnica je na krvacanie?to je asi to čo som kuoila malemu ked padal na hlavu stale ....proti krvacaniu

bihan
13. feb 2010

Arnica je na všetko možné, záleží na riedení 😉 9-ka sa väčšinou odporúča pri hematómoch a ako príprava na veľkú záťaž. (ak si to ešte dobre pamätám).

denisocka
13. feb 2010

aha,zabudla som že si to vysvetlovala,teda som si to nespojila s tým

našla som Arnicu ale 15ch

biba12
13. feb 2010

Ja mam sex este lepsi ako pred otehotnenim. Chce sa mi furt. Co sa paci MM. S Andrejkom to bolo naopak, na sex som ani nepomyslela. ked som dojcila, tak tiez nic moc. Ale sexicu som hrala jak o zivot pre draheho. Aby nezacal kukat niekde inde. Niekedy to skratka inak nejde. A ja to beriem ako obdobie, v ktorom sa clovek momentalne nachadza.
A Denisocka, co bolo tej malej?

denisocka
13. feb 2010

mna sex ani nenapadne ako je den dlhy, detto pri malom.

Bianca sa narodila v 22+1tt

biba12
13. feb 2010

Tak to mi je luto ☹

zuzannas
13. feb 2010

tak mne sex aj napadne, ale len s tym suvisom, ze na neho vobec nie som naladena, nechapem.. 😅 😕 ale viem, ze pri Adamkovi sa to zacaloobracat okolo toho 20tt..to som bola na neudrzanie 😀 😀 tak uvidime...

groka
13. feb 2010

Ahojte kocky

som doma stale,od obeda citim zasa tlaky,ale mam bolesti v krizoch ako keby mi ihlou vrazali do nej,mam aj bolesti v podbrusku,ale ja neviem uz ani ake su,ja som z toho na nervy,dnes to asi vzdam a pojdem na pohotovost
volala som aj kamaratke a ta mi pvoedala,ze tlaky mozem mat,ved maternica uz pracuje,tak ja neviem

denisocka
13. feb 2010

ale groka,ved sa tolko netrap a na tu pohotovosť chod. tlaky možeš mať akurat tak na stolicu a potom ked pojdeš rodiť,pozdrav kamaratku

groka
13. feb 2010

denis aku kamaratku?
ak ti to mam opisat,tak dostanem tlaky do bruska,zacne tvrdnut brusko a myslim ze sa pokakam 😔 ale potom to prejde,potom sa to zopakuje,takze chodim po byte a sledujem,kamaratka mi povedala dokonca aby som si ratala ci su pravidelne,ale to mi uz pripada chore

bihan
13. feb 2010

groka, tú kamarátku, ktorá ti povedala, že maternica pracuje 😝 Neštvi ma a padaj na pohotovosť, ak máš bolesti krížov, kontrakcie a k tomu výtok, nechápem, čo ešte robíš doma.. šup šup! Hlavne ak máš viac než 4kontra za hodinu.

denisocka
13. feb 2010

prve si rodila ako? prirodzene? tak vieš že tlaky na kakanie +tvrdnutie je bud porod alebo AD POHOTOVOST !!!!

a tu premudretu kamaratku čo ti radila,tu nakopaj do zadku

groka
13. feb 2010

denis prirodzene
a uz som pochopila 😀
idem si zavolat na pohotovost

denisocka
13. feb 2010

groka,tolko o to male bojuješ,strachuješ sa a preživaš problemy,tak si to teraz neposer lahostajnostou,prosím chod teraz k lekarovi

bihan
13. feb 2010

Deni, nebuď hrubá :D

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre