♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

evitkamalicka
19. dec 2009

ja som mojmu muzikovi chcela dat testik na mikulasa do cizmicky, ale som to nevydrzala, takze to vedel dva dni predtym 😅

rubinka
19. dec 2009

Juliq ja som sa tiež dnes skoro preriekla som to už nevedela vydržať ale povedala som si musím, nech je veľké prekvapenie. Inak je pekné že napriek svojmu veku si sa nerozhodla pre potrat ako mnohé mladé baby. 🙂

bihan
19. dec 2009

Rubinka, pokoj, je to normálne ;)

MM bol pri tom hneď, lebo bol práve doma, o mimi sme sa snažili od marca, tak by som nevydržala mu to nepovedať.. a keby bol v robote, tak mu volám okamžite 😀

No s tým pečením u nás je to tak, že tie klasické vanilkové rožky, medvedie labky a spol veľmi nemusím... suché keksy všeobecne.. jedine sa chystám na zázvorníky, aby mohla malá niečo vykrajovať a robím skvelý mrkvový koláč so zázvorom (áno, milujem závor 😀) a škoricou.. chutí to trošku ako medovníky, ale je to omnoho lepšie 😵
Rodinu tento rok vidieť nebudeme, takže sa mi fakt neoplatí robiť toho veľa.

juliq101
19. dec 2009

rubinka
Ja sa nad tým ani sekundu nerozmýšlala.Hneď som si povedala,že to s priateľom zvládneme.Veď bábätko je požehnaním pre nás všetkých konečne nebude v našom dome ticho veľmi sa teším som štastná 😵

rubinka
19. dec 2009

Juliq si môj človek 🙂 bábo je ten najkrajší dar na svete.

juliq101
19. dec 2009

Viem,že to bude tažké ale zvládnem to veď nie som prvá ani posledná 🙂

rubinka
19. dec 2009

A koľko rokov má tvoj priateľ?

juliq101
19. dec 2009

19

rubinka
19. dec 2009

Tak to sa k tomu postavil naozaj zodpovedne a zaujali ste správny postoj 😉

alienka22
19. dec 2009

ahojte

rubinka aj ja mam este tieto bolesti hlavne ked dlho stojim. juliq drzim ti silno palce 🙂

rubinka
19. dec 2009

Tak ste ma ukľudnili lebo ja furt behám na wc či sa dačo nedeje 😕

alienka22
19. dec 2009

rubinka mne sa to stalo vcera v noci dost ma rozbolelo brucho tak som rychlo smykala na vecko lebo som sa bala ze krvacam, ale nastastie nic 🙂 aj dnes ked som zehlila tak ma dost rozbolelo tak som si radsej lahla hadam to bude v poriadku

rubinka kedy ides na UTZ?

biba12
19. dec 2009

Fiha, baby stredoskolacky, ja Vas obdivujem🙂 Ja si seba neviem predstavit v takej situacii. Ja som bola pochabel a veeeelmi nezrela na deti. A co skola? Budete pokracovat?

rubinka
19. dec 2009

No až po Novom roku lebo som menila lekára a predošla lekárka mi nechcela dať kartu skôr ako po novom roku, 😖 možno to bude aj lepšie aspoň tam už niečo bude 🙂

dudulicek
19. dec 2009

ahojky babulky

Vsetkym skolackam (nie len na strednej 😉 ) drzim palceky aby mali podporu od rodiny - potom sa fakt da vsetko zvladnut 🙂

Rubi ja mam tiez tak bolesti sice uz menej ale obcas este sa objavia. Ja len cakam kedy mi zacne byvat zle - dufam, ze ma to nechyti pri stedrovecernej veceri.... 😲 A co sa tyka toho lekara, este by bolo podla mna skoro ist k nemu - ak nemas nejake tazkosti. napriklad ako mne sa zadarilo chytit hnusnu mykozu 😠

bihan
19. dec 2009

Dudulicek, inak máš riadne pesimistické motto 😅

Baby stredoškoláčky, ja vás neobdivujem, lebo vo vašom veku som sa proti neplánovanému počatiu chránila, a keď moja kamarátka otehotnela v 21, tak som to stále považovala za vysoko nezodpovedné, ale som si istá, že to zvládnete 😉 Poznám jednu úžasnú maminu, ktorá prvé dietko porodila v 17-tich a kopec mamín sa má stále od nej čo učiť 😵

lenadka
19. dec 2009

tie bolesti v podbrusku mavam aj ja a pri malej som ich mala tak silne ze som si myslela ze kazdu chvilu dostanem mrchu a ked na moje pocudovanie nechodila vysli //

lenadka
19. dec 2009

veru, je to super ze ste sa babenky ss odhodlali mat babatko, no ma to vyhodu, budete si vekovo blizsie, mna napriklad bavilo este na SŠ aj VŠ hrat sa s detmi, robievala som veducu v taboroch a tak...a potom to preslo a s malou sa uz neviem tak zahrat 😅 vobec ma to nebavi blbnut s nou 😅

rubinka
19. dec 2009

Dudulicek, mykozu mi ani nespomínaj, užila som si s nou svoje 😒

jankaat.
19. dec 2009

ahojte konecne som sa tu aj ja po celom dni dostala🙂..

juliq101
19. dec 2009

Ahojte ja som teraz prišla domov boli sme s priateľom v meste na trhoch dokúpila som aj darčeky už mám všetko čo som chcela 🙂

evitkamalicka
19. dec 2009

my uz mame darceky tiez vsetky

jankaat.
19. dec 2009

ja som darceky nekupovala este teda ak neratam brata a ani neplanujem.. s priatelom budeme setrit korunky tak vzajomne si nic nedavame..staci nam krpec..

jankaat.
19. dec 2009

juliq a nemyllila si sa vcera vecer aj ja som tretiacka😉

juliq101
19. dec 2009

Ja som kúpila rodičom kozmeticke taštičky obom a ponožky heh lebo neviem čo im kupovať 😀 priateľovi striebornu retiazku ešte kúpim v pondelok tie ponožtičky alebo dupačky rámčeky na foto zo sona a mám 🙂

juliq101
19. dec 2009

A na aku školu to chodiš Jani? 🙂

jankaat.
19. dec 2009

Juli ja chodim ja gymnazium-alebo ako ja to volam skola bez buducnosti... a ty?

lenadka
19. dec 2009

ja som s darcekami na tom biedne, lebo nikam nemozem chodit 😝 este ked som aj PN vychadzky su casovo obmedzene, ak by som byvala v meste ok, ale takto na dzedzine mozem snivat, tu je jedna coop jednota a dost, teda je tu este obchod s potrebami pre chovatelov-cize ak neplanujem dat pod stromcek krmivo pre sliepky som vybavena 😀 , nemam sancu tu nieco kupit 😅 😀

juliq101
19. dec 2009

Ja chodím na pedagogicku - škola s budúcnosťou 😀 😀 😀

evitkamalicka
19. dec 2009

lenadka no tak to mas blbe teda

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre