♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lenadka
15. feb 2010

zuzi pekne brusinko 😵

katka, ved je to len hodinovy let, daj si pred nim to magnezko co zatial neberies, preventivne a malo by to byt ok, este si viac narobis stresy s toho ci mas letiet ako zo samotneho letu 😉

lenadka
15. feb 2010

inak baby ja som dnes okolo 11tej skoro odpadla 😅 neviem preco zrazu sa mi zacala tocit hlava a normalne som si radsej rychlo sadla na zem nech sa netresknem ak ozaj odkvecnem...rychlo som sa napila, uz ma inak smadilo, len som este chcela donavliekat goralky co sa mi roztrhla bizutka, tak som to prevliekala...pritom pijem dost, aj rano som pila, ale musim si davat bacha bolo to predsa len asi malo /kedze ma smadilo/ 😝

lenadka
15. feb 2010

zajtra idem do pradne, na krv na AFP, dr. si tam minule pisal aj sono, kvoli zrastom, tak mi drzte palce nech mi ho NAOZAJ SPRAVIA, som zvedava na drobca a aj na to ci by uz bolo vidno co je to 🙂

zica1
15. feb 2010

Ahojte kocky, mozem sa k vam pridat? Volam sa Lucia a dnes som 14tt. Pekny dnik

captainka
15. feb 2010

a kde byvaju rodicia???? no neviem ci ich neslaktrafi ked uz si v 16tt 😀

ja letim tak 1.5-2hod jeden let

lenadka
15. feb 2010

cau cau zicka, zarad sa 🙂

denisocka
15. feb 2010

vitaj

saksina
15. feb 2010

ahojte kočky, chcem sa opýtať na vecičky, čo kupujete pre svoje očakávané bábätká - akej veľkosti kupujete? Lebo ja by som už tiež rada niečo nášmu drobcovi kúpila, len ja neviem, aké veľkosti, aby som nekúpila veľa vecí maličkých, ktoré ani nestihne vynosiť, ale zas ani ho utopiť vo väčších... 😅

zica1
15. feb 2010

Uz kupujete babatkam aj vecicky? No ja sa musim priznat, ze uz par doma mam ale bojim sa este nakupovat vo velkom...

rubinka
15. feb 2010

Saksina ja som zatiaľ nekúpila ešte nič ale potom asi kúpim najskôr tú veľkosť 0-3 mesiace a preventívne aj to úplne malinké na novorodenca ale toho nie veľa.

saksina
15. feb 2010

rubinka - takže také maličké budeš kupovať len po pár kúskoch? Bože ja sa v tomto cítim úplne nemožná, vôbec neviem, čo mám kúpiť, aké veľkosti, aké množstvá... ☹ Bola som minule aj v detskom obchode, ale som chytila paniku, že ani neviem, čo mám kúpiť 😖 Tak som si povedala, že sa najskôr opýtam vás...

zica1
15. feb 2010

Mozno vam to pomoze :
Výbavička pre dieťa

Oblečenie
bavlnené košieľky 4-5 ks
body krátky rukáv 2-3 ks /v lete/
body dlhý rukáv 3-4 ks
kabátik tenký 1-2 ks /v lete/
kabátik hrubý 1-2 ks
čiapka 1-2 ks
ponožky tenké,hrubé 2-3 ks
dupačky tenké 4-5 ks
dupačky hrubšie 4-5 ks
opaľovačky 2-3 ks /v lete/
pyžamko 2-3 ks
rukavičky tenké 1-2 ks
papučky 1-2 ks
svetrík 1-2 ks
teplé vrchné oblečenie 1-2 ks
pančuchy 2-3 ks
zavinovačka 1-2 ks
náplň do zavinovačky 1 ks

denisocka
15. feb 2010

Zuzi,ja len furt nechapem ze v 14tt mas az 9cm CRL. Zo mna teraz vysla kopa zlteho vytoku,tak sa zas bojim co to

captainka
15. feb 2010

ahoj luci vitaj u nas 🙂

sranda pises ze si v 14tt a pocitac vyhadzuje 16tt 😀 😀

ja nemam nic...teda kupila som si min rok v USA na pamiatku body, pyzamko, capicka, podbradnik, macko...a taky mini uterak...to bolo vsetko spolu - to je vsetko co som si kupila 😀

podla mna vela veci aj podostavas, kolegyne, kamosky... 😎 ja uz som dostala od kolegu hned na druhy krat co som mu povedala...strasne sa tesil 😉

a segra ma teraz 12tt synceka takze ona sa dusuje ze mi vsetko posunie 😵

rubinka
15. feb 2010

No tak také tie novorodenecké 56 určite nekúpim veľa, lebo bábo vraj na začiatku veľmi rýchlo rastie. Takže tie 0-3 mesiace sa mi zdajú praktickejšie. O zimné veci sa zatiaľ nestarám, uvidím ako bude bábo rásť. Takže 3-6 kúpim asi neskôr, ale či dobre robím, to neviem. 😀 Tiež nemám skúsenosti ale beriem to tak že aj kadečo určite dostaneme, tak to bude stačiť. 🙂

denisocka
15. feb 2010

Ja ked tak kupim od 62,najlepsie obcislo vacsie

zica1
15. feb 2010

capitanka - no neviem ako to konik vypocital ale podla lekara som 14tt 🙂 a dakujem baby za privitanie

captainka
15. feb 2010

leni - no sranda 🙂

a inak budem kupovat ked budem vediet pohlavie...zatial netusim...tak si pockam nejaky ten mesiac este

michaela80
15. feb 2010

rubinka ja mam doma aj dupajdy 44 z Anglicka asi zo 6 kusov + bodynka take malinke k tomu a moj maly to nosil este ako 10 tt. Cloek nikdy nevie ake sa to male narodi...cize ja som tymi malymi vecami po nasom nedonosencovi dobre zasobena a teraz skor kupujem tak 0-3 mesiacov ale pre dievcatko, kedze prvy bol chlapcek, ale zase na doma mi to nevadi...s cim som mala vtedy velky problem boli ciapocky vsetky do jednej mu boli velke ked sme isli domov z nemocnice a to uz mal 6 tyzdnov.... 😀 😀 😀 😀

marija
15. feb 2010

Ahoj Lucia, vitaj 😉

CO sa tyka oblecenia, tak zatial nekupujem nic, musim povytahovat krabice kde mam veci pomalej 😀 ta mala tolko oblecenia, ze niektore veci nemala nikdy na sebe, takze najprv to potriedim a potom uvidim 😉 aleklasicky, bodicka a pyzamka, co viac treba v lete? A 0 az 3 mesiace. Moja mala ma vyse 2 rokov a stale este oblecie bodicka na 12 az 18 mesiacov :D su jej uz viditelne male, ale aj tak ich zapnem. Cize aj tie 0 az 3 mi vydrzali doooooost dlho.

saksina
15. feb 2010

jeeej zica, díky za zoznam 🙂

denisocka - takže ty budeš kupovať vlastne o 2 čísla väčšie? No a keďže budeme mať bábätká v lete, tak budete kupovať aj niečo s krátkym rukávom, predsa len bude bábo veľmi maličké...

rubi - zimné nebudem ani ja kupovať, veď uvidím hlavne, či sa mi narodí drobček alebo valibuk 🙂 a hlavne ako bude rásť, tak zimné budem aj ja riešiť neskôr.

A ešte som sa chcela opýtať na zavinovačky v lete? Kúpite?

michaela80
15. feb 2010

inac dost vela veci som kupila aj tu na mimibazari fakt za facku takze mi nebude luto ze to nevynosi... 😀 😀
http://www.mimibazar.sk/nove_fotografie.php

lenadka
15. feb 2010

tych pidi veci naozaj nie je treba vela, skor bodiky, resp. kosielky, tie sa prezliekaju denne, min. 1ks, teda ja som po kupkani dala vzdy cistucke a ked si odgrcne cez den, zas sa prezlieka, takze jedine toho odporuvam viac, tiez skor bodiky ako kosielky, kosielky sa vyhrnaju, bodiky clovek zapne a moze sa babo brat na ruky a ma chrbatik v teple 😉 letne veci vobec neriesim, ked bude hic na prechadzku nepojdem a rano alebo poobede- podvecer podla mna tenke body s dlhym rukavom obstoja, max. 1-2ks budem mat v zalohe 😉

michaela80
15. feb 2010

saksina ja neplanujem uz pouzivat zavinovacky ani perinky, lebo malemu sa to nepacilo velmi, skor tu decku na spanie ktora ho tak akosi "stiahne"
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5061663

captainka
15. feb 2010

zavinovacky ja nie. budem mat po segre keby daco

saksina
15. feb 2010

lenadka - tak som rozmýšľala aj ja, že v horúčave von nepôjdeme a doobeda alebo navečer už znesie aj dlhý rukáv. A body sú podľa mňa tiež lepšie ako košielky z toho dôvodu, čo si opísala.

saksina
15. feb 2010

michaela - ani na noc ho nedáš spať do zavinovačky? A akú dečku myslíš?

saksina
15. feb 2010

sorry, už som zbadala link 😀

michaela80
15. feb 2010

mas tam link....nas maly spal v zavinovacke ale nezviazany akonahle som ho zviazala tak sa pucil od zlosti...poripade som pouzivala taku na zips ktora sa nestahuje ked ho chcel napr. svokor na ruky , lebo sa bal iba tak bez vsetkeho ho vziat....kedze sa nem narodil velmi malinky...

marija
15. feb 2010

kocky zavinovacku som mala pre malu a ani v zime ju nechcela... v lete sa mi zda total zbytocna, radsej uz nejake decky, ci uz latkove alebo aj hrubsie, ale zavinovacku urcite ani tu co mam po malej nevytiahnem 😉 a moja mala napr. negrckala vobec, tak jej niektore veci vydrzali aj viac ako den a hlavne v zime som nekupala kazdy den, kedze sa to babatko nemalo ani kde spotit. Sama som zvedava na podmienky v lete 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre