♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lucy1990
21. feb 2010

Ahojte, akurat som dopiekla babovku 🙂 dnes je tu nejako mrtvo 😉 inak na teme prvykrat tehotne sa 16.2. narodil "malinky" Tobi 😀 s 55 cm, to len na margo toho co pisala abbey ze ved vsetky sa rodia 48-51 😵

lucy1990
21. feb 2010

Jeee, bihan Sara je chutne dievcatko 😵

abbey
21. feb 2010

Ahoj Denisočka.Nám povedal na 99%dievča,aj do správy zapísal pohlavie ženské.Ani sa nepýtal,či chceme vedieť.Popisoval každý kontrolovaný orgán a pri pohlaví hlásil.Aha tu je šušulka.Tak bacha,kto to nechce vedieť,nech upozorní lekára.

lenadka
21. feb 2010

nikitka super kocik za super cenu, taku ponuku by som veru ani ja neodmietla, je bohovsky! 🙂

denisocka
21. feb 2010

abbey a kde si bola?

lenadka
21. feb 2010

groka, vitaj doma, dufam ze ti uz coskoro tie nevolnosti prejdu, drz sa a oddychuj 😉

lenadka
21. feb 2010

bihan, mala je krasnucka 😵

jankaat.
21. feb 2010

ahojte..moja mama chce mat jednoducho slusne dievcatko co sedi stale doma za knihami pri nej-.. ona sa akosi nevie zmierit s tym ze dospievam...

jankaat.
21. feb 2010

groka hlavne ze ste ako tak v poriadku🙂 oddychuj 🙂

jankaat.
21. feb 2010

bihan mala je rozkosna🙂 a aka je uz velka 😅 😵

carmenn323
21. feb 2010

ahojte babulky aky je ten morfologicky trocha ma poucte bo neviem 😅 bola som v stvrtok na poradni vsetko o.k a brali mi krv na tie vrodene vady tak si mam zavolat o 10dni tak som zvedava,chcela som vediet pohlavie vraj to je skoro mam si pockat na 20tt ☹ No a uz niektore mate pohiby a ja nic vraj je to skoro tak neviem co to mam za lekarku 😖

jankaat.
21. feb 2010

carmen druhorodicky maju pohyby stale ovela skor🙂

carmenn323
21. feb 2010

dakujem za utechu 😉

lucy1990
21. feb 2010

Janka, uplne ta chapem, moja mama tiez nevedela prekonat to, ze som uz dospela, lubim aj niekoho ineho ako ju, nie som uz na nej taka zavisla, chcem svoj zivot...bohuzial, niektore maminy to nevedia pochopit, ale robia velku chybu, takto svoje deti nevedome od seba odhanaju 😒 napisala by som to do ip, ale chcem aby to vedeli aj ostatne baby a aby sa tomu neskor vyvarovali 😉

evitkamalicka
21. feb 2010

dnes nebolo casu pisat, cely den som pregrcala a prehnackovala a muzik tiez, mne je uz lepsie, ale on este vyzera tak vselijako takze zajtra ideme k dr. asi nejaka crevna chripka, Adamko bol dnes poctivo cely den v detskej, aby sme ho nenakazili, za dnesny den som schudla 3kg

abbey
21. feb 2010

Ahoj Denisočka.Bola som u Dr Holáňa v Mrdifere.Sídlia v Auparku v Blave.Keď máš doporučenku,tak platíš len 10eur za termín,maju zmluvy s niektorými poisťovňami.Bol uplne užasný,málokedy stretneš tak príjemného lekára,veľ i ľudský,všetko nám krásne vysvetlil.Malej sa počas vyšetrenia milo prihováral.Idem tam ešte o 2týždne opakovane v tom riadnom 20tt.Ale veríme,že všetko bude opäť v poriadku.V utorok máme mať výsledky opakovaných Triple,tak som zasa nervozna, Na zbláznenie.

denisocka
21. feb 2010

abbey,tak ja idem do KE ,ešte uvidim kde - a stoji to s listkom 23€ . chcem sa ešte spýtať,že kedy si mala PM ,že sa tak sekli?

abbey
21. feb 2010

Pm bola 5.10.taká riadna a potom 1.11. krvácanie len 2dňové,to už moja doktorka nepovažovala za m.Takže riadna dorota,lebo nechápem ako sa mohla pri 4 sono tak seknuť.Nechápali to v Blave ani v Topľčanoch kam chodím teraz.Obaja na prvý šup stanovili 17tt.Ešte,že to je všetko v TK,inak by som si ja i oni mysleli,že mi šibe.

lenadka
21. feb 2010

evitka tak takuto dietku ti nezavidim 😖 , hlavne doplnaj tekutiny, nech mate s babatkom dost a ak mas nejake probiotika, alebo hylak kvapky, tie sa tusim mozu aj v tehotenstve, treba si ich dat 😉

denisocka
21. feb 2010

No tak to je fakt ťapa dokyna!inac ti to teraz pekne sedi s Pm 1.novembra

marija
21. feb 2010

Ahojte kocky.

Tak dnes sme mali narocny den, najprv fotenie v atelieri, pridala som 4 fotky do albumu, ostatne budu az ked sa vratime z liecenia 😉

Potom sme isli svokre na obed, pozriet kamaratov, aby sa deticky pohrali a domov sme prisli len nedavno, tak som nejaka utahana... a to som este v noci pozerala hokej 😀

Idem vas skusit docitat 😉

lenadka
21. feb 2010

maríja, krasne fotky, mne sa najviac paci ta prva 😵 ze este dokazes takto lezat na brusku, ja uz moc nie 😝

denisocka
21. feb 2010

maria,parada foty,mne sa pači ta,kde sa mala rehoce a ste na boku 😉 . ja ani neviem či niečo take u nás v okrese fotia , a určite to bude drahe a malo kvalitne oproti BA

ja mam isť v utorok na tripple testy,ale skusim zavolať rano do nemocnice,či možem prisť zajtra,mužovi to nevyhovuje v utorok a ja sa tam sama nemam ako dostaviť.

lucy1990
21. feb 2010

Jeeej marija, krasne fotky 😵

marija
21. feb 2010

pridala som este jednu 😉

Lenadka, no ja este lahnem na brusko, vsak sama sa tomu divim. Este chcem pridat fotku bruska, len musim stiahnut z fotaka 😉

Deniska aj mne sa strasne paci ta fotka 😉 ona prvu pol hodinu plakala a nechcela sa fotit a nakonci uz nechcela odist tak sa rozjasila 😀

Ja idem zajtra do poradne, dufam, ze sa tam dostanem lebo sa vratim az 15.3 a to uz budem asi aj ten 20tt, tak sa musim popytat ze co s tym morfologickym. Tento tyzden by uz mali byt aj vysledky testov, som zvedava a mam trochu strach, ale verim, ze vsetko dobre dopadne.

marija
21. feb 2010

lucy dakujem 😉 ty uz mas krasne brusko, som minule kukala fotecky len som nestihla napisat...

denisocka
21. feb 2010

marija,a kedy ideš do Smokovca? už pozajtra?

marija
21. feb 2010

Deniska v stredu rano...

evitkamalicka
21. feb 2010

lenadka hylak mam doma, tak si aj hned idem dat, lebo znova zvraciam, uz som total dehydrovana, vsetko co vypijem ide hned von

evitkamalicka
21. feb 2010

lenadka a kolko si toho mam nakvapkat?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre