♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

klapinka
24. feb 2010

Lucy skus .. ja radsej skusam taketo veci.. lebo mam pocit ze kazda inak sedi. POpravde ani nemam vela skusenosti s kupovanim veci cez net. Asi som poserko ze mi to nebude sediet.

K testom, jeden vysledok mam tuto z UK, ak su AFP testy z coho nam zistia Down a podobne choroby, tak UK vysledok mame 1: 10 000.... co mi povedali z ej pohoda, tak to tak beriem ze sa snad nepomilili. Idem taka kludnejsia. No obalka ked mi vysledky dosli sa mi otvarala velmi tazko.

nikitka231
24. feb 2010

lucy tak ja som bola pri malom taky isty problem cislo F sa velmi tazko zhana ☹ skus znacku ☹ Felina myslim ze maju aj tehu podprdy...som mala odtial vtedy 😎

lucy1990
24. feb 2010

Diki nikitka a inak kde vsade predavaju v kamennych obchodoch tehotenske podprdy? Asi tam kde predavaju vybavicku pre babo? 😅

lenadka
24. feb 2010

lucy, presne, vacsinou tam maju aj par veci pre tehulky, ale aj v norm. butikoch ked som sa opytala mavaju tehu podprdy, no niekedy len na objednavku, ale vzdy je tam moznost vyskusat si ju 😉

captainka
24. feb 2010

ahojte kocky
tak mne sa dnes snivalo ze som bola v USA na velkyyyyych nakupoch pre babatko...no pokupovala som veeela dupin, ine oblecko, zavinovacku a dokonca aj smyklavku 😀 😀 😀 no sranda...uz ma to nakupovanie prenasleduje v snoch tym ze som este nic nekupila 😉

bihan
24. feb 2010

Lucy, to želám v kamennom obchode veľa šťastia 😝 Väčšinou majú mizerný výber a tie ceny, že by z nich človek padol nazadok 😅 ale našťastie viem, aký tvar (a zančka) mi sedí, tak nemám problém nakupovať cez net.
V UK je ešte značka Freya, ktorá robí aj veľké veľkosti a pár ks majú aj na dojčenie.

lulusha
24. feb 2010

caute baby! bola som dnes v poradni, nikitka - doktorka uz videla na sone pipika, takze Geneton mal pravdu 😀 deni, dobra sprava - nemerali nas, vraj teraz sa bude uz iba vazit - mame 153 gramov 🙂 manzel sa smial, ze ako sunka, ked ju kupujeme v obchode 😀
a co je super, zajtra sa vraciam do prace a uz aj sexik mozeme vyskusat 😉

captainka
24. feb 2010

lulu tak dobre spravy si si doniesla od dokiho 🙂 🙂 ... xixi tak to s tou sunkou bolo dobreeeeee 😝

groka
24. feb 2010

precitala som posledne dve strany,ale ja som tu nebola tolko,ze nemam sancu precitat
tehulky hadam ste vsetky v poriadku

ja som bola dnes v poradni,nekrvacam,nespinim,babatko je aktivne,kyvalo mi rucickou,druhu malo pod hlavickou,je zrejme,ze mu je velmi dobre u mna
pytala som sa na vysledky kontrolne y tych protilatok...tak je tam zaznamenane nieco,ale velmi malo a babatko nebude poskodene...potom som sa pyala ,ci tolke sonovanie nemoze ublizti mu,vraj dnes je niecim dokazane ze sonovanie nie...reci...zena sa moze sonovat kolko len chce...maju skusenosti
som na rozikovom,na PN,takze mam vychazdky akurat hodiny denne

mam doma maleho,takze nevolnosti az tak nepocitujem,ale len do obeda,dnes ale mi je od rana zle ,zasa citim vsade cigarety,ja som uz z toho na nervy,fuj

no a sme prestahovani v obyvacke na cely den,roztiahnuty gauc a pozerame pod paplonom tv,hrame sa...

no a co sa tyka nemocnice... vcera som si bola vziat prepustaciu spravu,dokor ma totizto nevzsetroval od spodu pri prijme,ale ked som odchadzala a v sprave som mala napisane ze pri prijme...na rukavici hnedy spotting,posva otvorena na prsty...normalne si napisali nieco aby boli kryti
co sa tyka liekov,tak jeden lekar povie ze duphaston nemam brat,druhy povie,ze ano,treti povie ze nie,lebo uz som 14tt,hlavne ze duphaston sa ma brat do 20tt pri hroziacom potrate
ja pojdem do nemocnice len uz rodit,to je horzne...

no a co je nove tu?nejaka dobra dusa na mierny rozpis?

nikitka231
24. feb 2010

lulu gratulujem ku chlapcovi 😎 asom rada ze to tam uz teraz tak dobre videla dufam ze aj nam povedia co to bude za par tyzdnov 😒 uz som nedockava

nikitka231
24. feb 2010

ach Groka to je katastrofa s doktormi 😠
groka a na rizikovom si presne z akeho dovodu ?kvoli tvrdnutiu bruska ,ci sa otvaras alebo ako,asi aj ja pojdem na rizikkove ☹

rubinka
24. feb 2010

Lulu gratulujem k chlapčekovi.

GROKA super že si opäť doma 🙂

lulusha
24. feb 2010

nikitka, ked bude dobre natocene, tak podla mna urcite... ja som z toho pipika aj tak nic nevidela 😝 ale ked dokina tvrdi, ze ho vidi, tak jej verim 😉 vraj pri chlapcekoch je to skor vidno...
groka, to je super, ze nespinis!!! len pekne oddychuj, uvidis, teraz uz bude len lepsie... mne tiez dnes uz vysadila Duphaston...

groka
24. feb 2010

nikita,spinim,spinila som od zaciatku tehu+aj s krvou uz

captainka
24. feb 2010

niki aj ja som nedockava....snad coskoro 🙂

groka
24. feb 2010

lulu ja este beriem ale len denne uz

rubinka
24. feb 2010

No a ja mám duphaston nasadený od začiatku že jednu denne pritom som nešpinila ani nič 😕

captainka
24. feb 2010

rubi a to ti naco potom dal duphaston ked si nespinila? ze preventivne?

groka
24. feb 2010

duphaston sa dava pri hroziacom potrate,to znamena,ked uz ste volakedy potratili+krvacanie v tehu...ja som aj spinila,aj potratila uz

captainka
24. feb 2010

tak ale ked rubi pise ze nespinila ???

groka
24. feb 2010

captainka rubi pise ze nespinila,ale tak ja neviem preco berie duphaston,ale ako vravim,podava sa len pri horyiacom potrate u tehotnych,potom na upravu cyklu a neviem co este
niekto nemusi ani spinit,moholpotratit uz a nasadi ho lekar,alebo opacne

rubinka
24. feb 2010

Tak ja neviem mne len zistili preotčenú maternicu tak mi to nasadil ale tá už je medzitým v normalnej polohe tak neviem načo to mám brať. Môže to nejako škodiť?

groka
24. feb 2010

rubi duphaton neposkodi neboj,ja som ho brala aj pri prvom a nic mu nie je...

ideme sa napapat druheho a lahnut si idem,aj maly uz dlho beha,pridem vas zasa niekedy kuk 🙂

captainka
24. feb 2010

urcite ti to lieky neposkodia oni to daju radsej na dlhsie obdobie len aby sa to upravilo 🙂 a dokedy to mas brat???

rubinka
24. feb 2010

Ja neviem tak mám ešte balenie na mesiac. Potom sa na poradni spýtam či to musím brať a že kvôli čomu.

rosienka
autor
24. feb 2010

caute baby, ako sa mate?

u mna nic nove, brusko a vaha rastu...teda vaha uz o vyse 4kg 🙂
dufam, ze ste vsetky v poriadku- alebo len s mensimi problemami...fakt mi je zahadou, naco tu pomaly vsetky za radom beriete duphastony, tu v CH o nom nik nechyruje a deti sa rodia...no neva 😅

kto vsetko uz viete pohlavie a kto uz citi prve pohyby? u mna sa moja princeznicka (teda asi) este velmi neohlasa, ani ziadne bublinkovanie, ci trepotanie som necitila, len tahanie a pichanie, tak uz pevne dufam, ze coskoro 😵

captainka
24. feb 2010

no to asi musis dobrat ked ti povedali predtym ze do akeho tt ... svagrine povedali do 20tt tak to musela brat aj ked to uz vsetko bolo v pohode

u mna vsetko po starom, uz sa tesim na 3D 🙂 ako kazda...pribrala som 2.5kg co sa este da

rosi ja som uz citim pohyby tyzden 😎 😎 😎

rosienka
autor
24. feb 2010

capit- a ako ich citis? dost jasne ako kopanie, ci...?

rubinka
24. feb 2010

Ja dúfam že sa mi do najbližšej poradne podarí mať aspoň kilko navyše aby ma nepucovali že nič nepriberám.

tinka66
24. feb 2010

ahojte...

krasne spravicky mam, dnes sme videli nase krasne bambuliatko na 4D opat, aj si odokrylo tvaricku, aby sme ho videli...a vobec nie je take zive ako bola nasa larinka v brusku.....pohlavie este nevedela presne povedat ale medzi nozickami nebolo nic vidno...napriek tomu ukazovala na jedo miesto, kde moze byt pipik skryty...takze o tri tyzdne bubeme mudrejsi....a tiez povedala len vahu 142 g....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre