♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lenadka
9. mar 2010

ahojte nestiham vas citat tak ani neviem co mate nove 😅 som uplne grogy z prace, zííívam, ledva na nohach stojim co som unavena, dnes som musela ist do terenu 😒 tak asi pojdem spat s malou....mne vobec nepovedali kedy budem mat UTZ, co mi aj trochu vadi chcela som aby mm bol pri tom, asi tam zajtra zavolam...no aj ked tam nebude dam si napalit CD-cko, ale podla vsetkeho ten UTZ mi vychadza bud na tento piatok-ak pojdem do poradne, alebo az v utorok, podla toho ci v piatok na poradnu budem moct ist 😕

mywiel
9. mar 2010

Ja neviem nepovedal mi tt povie mi v piatok ak sa bude chciet dat Casper zmerat 😅 😀 , len sestricka povedala ze mam v knizke TP zatial 4.9. a tie tyzdne ked som dala ze TP 4.9. tu tak mi to tu tak vypocitalo ale pochybujem ze som v 16tt podla mna som v 13tt ale potom ako moze sediet TP 4.6. to neviem... 😅 som z toho magor, ale hlavne ze Casper sa ma dobre aj mi zakyval na utz. 😀

maculienka123
9. mar 2010

mywiel ja mam termin 30.9 a som v 16t tak ty si potom v 15t

lucy1990
9. mar 2010

Ahojte 🙂 tak ja som mala dnes o zabavu postarane, mam noveho kamarata leguana, tak sme mu zariadovali terarko 😀

maculienka123
9. mar 2010

no ale ja ratam,ze porodim skor,hadam tak 38t,ksamoska rodila va krat a nikdy neprisla do 40t

evitkamalicka
9. mar 2010

maculienka len aby si neprenasala, ja som rodila v 40tt+3

mywiel
9. mar 2010

Ja som prenasala tyzden ale druhé hadam uz pojde rychlejsie. 😉

mywiel
9. mar 2010

Macu ja fakt neviem a ak mam pravdu povedat tak ma to ani netrapi mozno sa viac dozviem v piatok, len kvoli mame som chcela vediet TP aby som jej mohla objednat letenku lebo mi chce prist pomoct ked porodim, lenze to sa s presnostou aj tak urcit dopredu neda.

lenadka
9. mar 2010

teda prenasanie tu nespominajte, to by som veru nechcela, stacilo mi ze mala sa narodila 3 dni pred TP, ja uz som mala chut ju vystvat min. 2 tyzdne pred tym 😀

ja idem uz asi naozaj spat, dovarim fazulovu polievku a padam 😅 😔

michaela80
9. mar 2010

lucy a to ho mate doma? bratranko ho mal lenze po 4 rokoch ho dali prec lebo s chvostom mal cez 1 m....zu sa to do terarka nezmestilo...

mywiel
9. mar 2010

Ja som prenasala tyzden a nebolo to nic hrozné vedela som ze babo pride ked je spravny cas, lebo tie odhady doktorov su len odhady, ja som si brusko uzivala do poslednej chvile. Ale druhé hadam uz pojde rychlejsie. 😵

maculienka123
9. mar 2010

no moze sa stat,nehovorim,zas nemozem porodit pred nastupom na matersku aby mi vysla najvyssia materska,takl radsej prenosim

mywiel
9. mar 2010

Preto to beriem s mierou aj ten TP vsetko je len odhad a ked babo nechce aby sme vedeli tak nebudeme vediet a mozno ani pohlavie za mesiac neukaze a bude vybavené, mne mama vravela, ze oni nevedeli nic, utz neboli ani periduralky a nestresovala sa aspon.

lucy1990
9. mar 2010

Miska, ano, mame ho doma, je to novy typ Leguan cerveny, ma pol roka a narastie do 2 m, ale mame pre neho miesto 🙂 je to hadam najmenej narocne zvieratko a vhodne aj pre alergikov...

lucy1990
9. mar 2010

Inak svagrinka mala termin 8.3. a zajtra ide na kontrolu, ked budu porodne cesty trochu otvorene, tak jej pichne vyvolavacku, tak sa tesim ze mozno uz zajtra sa pojdem kuk na malinku 😵

pipi1211
9. mar 2010

ahojte baby musim sa pochvalit pre svoj dnesny ulovok 😀 😀 😀 😀 😀 super rifle som si kupila 😀 😀 😀 😀 pekne a aj pohodlne 😎 😎 😎 😎

zemankacv
9. mar 2010

ahojte dievcata,
prosim viete mi poradit kolko stoji morfologicky uty. v BA? Moj doktor ma poslal do GPN, ale na nete som nasla cennik a tam sa pise 66,- EUR, co sa mi zda brutalne vela.....

velmi pekne dakujm 🙂

biba12
9. mar 2010

Ahojte,

tak som objednana na amnio 12.3. na Kramare. Vysledok bude sice az 1.4., ale zase rozlozia cely karyotyp chromozom po chromozome. Metoda Fish zahrna len chromozomy 9,13,21,X. A stoji cca 290 eur. Vysledok je o 2 dni. Ja som si povedala, ze ked mi to uz maju robit, tak nech poriadne. Tak ako u Andrejka. A dalsia stranka je financna. Vysledok uz aj tak neovplyvnim, len si budem musiet dlhsie pockat. Dnes mi robili UZV a podla neho som v 17tt, ale podla poslednej menstr. je to 16+1. Podla mna je cely problem v tom. Ked totiz netrafis presne tyzden, tak su vysledky zle. A prvy vysledok bol 1:1800 a ten druhy uz 1:130. Pride mi to na hlavu. Ale ked chcem mat istotu tak to podstupim. Ked som tam bola 1krat, povedala som, ze aj ked budem cakat trojhlaveho draka, tak si to uz robit nedam. Dost to totiz bolelo. A skoro som im tam odpadla. Tak sa musim pozbierat a predychat to.
Zmenka ja som objednana na morfologiu tiez do GPN a 66 eur je cena, ktora sa plati azda vsade. Priblizne rovnako. Bola som tam aj s Andym a boli skveli. Skus si pozriet este Gin-Fiv. Mne bude morfologiu robit aj moja dr., ale chcem to aj od ineho dr. Zacinam byt neveriaci Tomas a najstastnejsia budem, ked to bude na svete.

abbey
9. mar 2010

Ahojte.Ja som bola na morfologickom a genetickom ultrazvuku u Holáňa v Medifere v Auparku,bol úplne úžastný-hodinu všetko kontroloval Zajtra ideme zasa.A platím iba 10eur za objednanie.Majú zmluvy s poisťovňami a nové cenníky.Ja mám VžP a mala som odporučenku kvôli pozitívnemu Triple.Skús si tam zavolať a držím päste,prosím aj vy nám ráno o 8.00.

silwietta
10. mar 2010

bre ranko prajem.

biba drzim palce na amnio

pipi, superrifle

silwietta
10. mar 2010

pozeram ze tu sa este tuho spi... cakam kym sa maly zobudi... ja som uz spat nemohla... strasne mi v noci trpne ruka, nezalezi v ako ju mam proste strpne az tak ze sa na to budim 😠

denisocka
10. mar 2010

biba,ja som zas bola na AFP a termín podla PM mi tam dali 9.11. a z toho malo vyplívať že som /vymyslím si/ 15+1 , ale podla TP podla usg som bola 16+1 a udali tam nakoniec že som v 17+0 podla BPD . to som dala obrazne . ale akože dni sedia,lebo TP mam asi 8dni skor ako podla PM a hlavičku som mala ešte o týžden väčšiu,čože dokopy 20dni väčšiu a ten udaj BPD tam dali

denisocka
10. mar 2010

a ináč dobre ránko,
včera som mala posledne dozvuky po segedinskom gulaši,tam ma tak zvýjalo v posteli večer,ale maly kopal statočne celu noc. sranda že muža nekopol ani raz. akonáhle tam da suku na brucho tak koniec 😀 . On asi nema rad take velke teple dlane,iba tie moje premrznute žabie ruky 😀

dnes by mi mal prist ten balíček nohaviek,tunik a nočnich košiel z MMB ,tak mam kus stuhnuto v riti či to nebude zas všetko naprd.akutat tých košiel sa neobávam,to može byť aj XXXL 😅 .

mame za sebou jednodnovu virozu, v noci už to bolo iba na hranici 37,5 - u maleho,včera cez den tiež akurat minulu oc 38,5 . dnes už vizera fit,rano mi strelil šípku z pištola do oka a popýtal si mlieko,takže je zdravy.no občas kýchcne,ale ked taky čas,oršie jak v španielsku

silwietta
10. mar 2010

no moj maly este chrapka... keby som mohla spat aj ja tak o pol siestej by uz vykrikoval mnam mnam...

leteku
10. mar 2010

Deni super, že je malému lepšie.

denisocka
10. mar 2010

baby,včera muž dovliekol z auta k tomu prebalovaciemu pultu ešte originál taku gumenu molitanovu onu,taku mäkkú a potom akoby prebalovaciu perinku,či čo to, v tom je ten vatelín,da sa to prat , takže som ani nevedela že aj to k romu patri 🙂

evitkamalicka
10. mar 2010

dobre ranecko dievcata

denisocka
10. mar 2010

čau efko

evitkamalicka
10. mar 2010

servu denis 😵

zemankacv
10. mar 2010

Dobre ranko,
dakujem za info. Nakoniec som sa objednala na Kramare, tam je to bezplatne. 🙂 Tak som zvedava.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre