♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

nikitka231
10. mar 2010

no ja mam pre dievca Vivien...to som sa zalubila do toho mena 😎

denisocka
10. mar 2010

no ta ty si teda sníček ! kurna, bolo to čoi ruske, pekne .... šak najdi v anjeloch , vygoogli na MK

mywiel
10. mar 2010

Som nejako zatazena na tie "Y" asi pretoze manzel to ma v mene a pride mi to také plné sily to Y 😀

mywiel
10. mar 2010

Vsak Yelena sa mi prisnilo a chalan mala také zvlastne meno skoro ako Indické ked sa mi predstavil... 😅

denisocka
10. mar 2010

Ygnacio 😀 😀 😀

mywiel
10. mar 2010

Ygnacio nie to je Talianske a zastaralo mi znie 😝 😀

denisocka
10. mar 2010

a take aj existuje? to bol pokus o ftip .... 😝

mywiel
10. mar 2010

Pre chalana sa mi paci aj Louan ale to nie je Slovanské 😝

mywiel
10. mar 2010

Existuje ale pise sa s i nie s y 😀

mywiel
10. mar 2010

Ja fakt neviem mam par vybratych ale su to vacsinou také originalne mena ako mam rada a potom rozmyslam aj nad Marikou, problém je ze musim vymysliet este k tomu menu aj druhé meno a aby sa hodilo tu je taka tradicia dve mena. 😅

mywiel
10. mar 2010

MM sa mi len smeje lebo kazdy druhy den mu oznamim nové meno ako sa bude volat nase buduce babo 😀 😅 😝

denisocka
10. mar 2010

ježiš,len ne Marika 🙄

moj nechcel o Tobiasovi ešte pred týždnom ani pčuť a dnes ide oči vypichnuť mojemu ocovi zato,že sa mu to meno nepáči . Mužova strana je nejaka happy z Tobiho,oni su taky krestania a je im jedno či to bude aj Uršula - len nech maju vnuka a nech sme zdravý, a naša len vymýšla,dobre že mi nenadiktuje aj meno a datup počatia

mywiel
10. mar 2010

No lenze tu je Marika nieco originalne oni to tu nepoznaju, ale ja fakt zatial neviem vsak mi babo povie samé pred narodenim 😉

denisocka
10. mar 2010

tak daj DENISA

mywiel
10. mar 2010

Denisu mam kamosku nie ze by sa mi to nepacilo ale spomeniem si na nu, nechcem meno co niekoho poznam, lebo potom myslim na toho cloveka a nie na moje babo 😀

rubinka
10. mar 2010

Deni som sa pobavila na tvojom otcovi 😀

denisocka
10. mar 2010

tak nedavaj MAriku,bo ked ja toto meno počujem,ta sa mi nožik vo vrecku otvara

zuzannas
10. mar 2010

Halintoa: tak to je skoda, ze babetko spinkalo, ale hlavne, ze je v poriadku a aspon si ho videla 😵 a pojdes este raz?

Mne povedali pohlavie v 16tt 😉

ikulka
10. mar 2010

ahojkajte prišla som vás len pozdraviť zajtra dočítam čo ste popísali dnes už nevládzem sa mi moc chce spať sme mali dnes toho veeeela

denisocka
10. mar 2010

baby,ja som u tej baby zas nakupila,pre Tobiho,hodim do albumu a tipnite cenu za všetko s poštou 😉 . značky su prevažne HaM

denisocka
10. mar 2010

Dobru noc vospolok

zuzana76
10. mar 2010

ahojte

mywiel co tak Yvona? alebo Yvonne? 🙂 aj tam je Y alebo Yvett

mne sa z tych slovanskych paci Danica, Naďa, Tatiana

ladywitch26
10. mar 2010

zasa mena rozoberate? si spomeniem na kamosku, cele tehu bol maly dominik alebo damian a nakoniec ked porodila, tak pozeram na sms, ze uz som na svete, volam sa misko 😀 😀 po ocinkovi.

ja som mala jasno pri prvom mene, chcela som ,aby bola mala cela po ockovi a fakt jeho kopia, tak sa aj vola stanka. ale nie stanislava, ale normalne stanka ma v rodnom liste. a muz chcel druhe meno po jeho starej mame, ta bola katarina. inak mne sa pacia strasne aj irske mena, len to by mali rodicia asi problem to vyslovit, nie este napisat. napr siobhán sa cita ako šibón, aoife (ífa), aine (óňa), saiorche (sórša) alebo sa mi este strasne paci tara, ale to mam kolegynu. a este nollaig (nolik), co vlastne v irstine znamena vianoce. a z chlapcenskych sa mi paci seamus (šeimus), co je vlastne po anglicky james. a este sa mi paci aj rory, to je sice take obycajne, ale kolegynin syn sa uz tak vola, takze to tiez nemozem dat. tak ak to bude chlapec, tak dame fabien gabriel, mam sice suseda na sr gabriela, ale nech, vsak uz som ho aj tak dobrych 7 rokov nevidela, lebo sa odstahoval do dunajskej stredy.

denisocka
11. mar 2010

dobre ránko,ja som hore od 5.15 , krásne vysponkaná,vytešená -lebo maly dnes ide k babke -ibaže,zakon schvalnosti,spí jak zarezaný ! 🙄 už mali byť na polceste

evitkamalicka
11. mar 2010

dobre ranko....vonku sa nam paradne rozsnezilo

zuzana76
11. mar 2010

ahojte

tu sneziiiiiiiiiiiiii 😠 😠

ja si uz chcem uzivat jar a nie toto 😝

ja idem dnes na hematologiu

denisocka
11. mar 2010

aj tu sneží .... ja som mala hematku vo štvrtok,jo a mamm nove výsledky,nejake špeci,ešte som nestihla ani vygoogliť !

- Hypochromna normocytová anémia
- Mutácia MTHFR 1298C heterozygtna forma

no a ešte dalšia novinka vo faktoroch , vyšetrovali DNA takže :
Fibrinogen G455A - normál
Faktor XIII val34leu - normál
no a
F XII C46T - homozygot !
4G/5G PAI-1 heterozygot !

ale ani za fras neviem čo to

rubinka
11. mar 2010

U nás tiež sneží, tá zima ma už hnevá 😒

evitkamalicka
11. mar 2010

ze vraj buduci tyzden sa ma prijemne oteplit, tak uvidime ako povedal slepy 😅

denisocka
11. mar 2010

uvidime,to zas budu virozy 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre