♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

denisocka
17. mar 2010

to som ti odpísala,šak to ťa nemusi zaujímať,ked to nezaujíma ani mna! možno plocha maternice zvnutra? bohvie?

denisocka
17. mar 2010

rubi,len si vymýšlam,neviem čo je FTA

kika a aky den - teda týžden ti to namerali?

captainka
17. mar 2010

caute kocky tak som sa vratila od dokiny...vsetko je ok 😎 tesim tesim

rubinka
17. mar 2010

Deni je mi jasné že to bol len žart 😀

Baby dnes si ideme pre kočík, už dorazil na predajňu. Tešíííím sa 😵

kika36
17. mar 2010

no, bohvie... 😉 Asi ta maternica to bude.
Idem sa najest- mam chut na cinu- mnam 🙂

denisocka
17. mar 2010

dievčata,pozrela som si albumček RODINa a velmi sa mi páči, som nevedela že taka haluz čo ma napadla sa tak ujme,je to fakt krásne 😉

a ak niekto niečo pridá,nejaku fotku,tak kludne nech napíše do temy z nicku augustoviek,aspon to nemusime hladať 🙂

kika36
17. mar 2010

deni 21tt

denisocka
17. mar 2010

terbars Lenadka mala tuším väčšie miery a bola 19+6 - čo tu včera písala ,ale už som ticho

kika36
17. mar 2010

😀 deni, to je jedno- hlavne ze je zdrave 😉

silwietta
17. mar 2010

baby poslite aj mne heslo, dnes som sa fotila, ked najdem kablik, tak hned nahodim pupok do albumu

marija
17. mar 2010

abbey ja chodim cvicit dvakrat do tyzdna 😀

captainka
17. mar 2010

baby akurat som kuki bruskove foto....no ty koky tak kocky ako zuzana76. zica. evitka vy ako vediete 😝 😝 😝

musim sa aj ja odfotit resp. stiahnut nieco z fotaku 😉

rubinka
17. mar 2010

No Zuzka jednoznačne vedie 😉

denisocka
17. mar 2010

dnes mi došiel megabalik za smienych 11€ / z toho bolo 3€ pošta 😅 / opäť od tej Katky z MMB čo mam už tie tehotenske veci 🙂 tak sa mrknite https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

miciatko
17. mar 2010

ahojte babeny a kde je ten album??

Dnes som bola v Tescu a zlacnili tam pre babatka take supravičky jedna je 4-dielna a to :polodupky so svetrikom, dupacky -overalik, body je to v bielo šedej farbe pekne nakombinovane a zlacnene z 19 Eur na 9,50 a druhá dvojdielna súpravička tiez biele polodupky a kabatik vo farbe bielo šedej , ale tej šedej je tam len trošku zlacnene z 9,50 eur na 4,75 . Zajtra to odfotim, teraz som v práci tak sa mi neda .

Babeny a aku veľkosť vy kupujete, lebo sa neviem rozhodnut ci 0-3, alebo 3-6 , ja uz mam veľke deti tak som zabudla ako dlho som vyuzivala tu menšiu veľkosť 😒

denisocka
17. mar 2010

ináč,ja som mala šmaka v tescu kupiť LABYRIND set -30% . cena bola zo zalavou asi 450sk? a tam boli nejake overali,čiapka,podlbradnik, bodyčka,asi 8veci dokopy,ale ododlala som vzhladom k tomu,že vše bolo v jednej farbe-modra,alebo žlta

rubinka
17. mar 2010

No 0-3 určite využiješ, na začiatok to bude aj veľmi veľké, ja som kupovala v Tescu ešte aj 0-0 čo je 56.
To 3-6 napríklad ja vôbec nekupujem, až niekedy v zime ale teraz zbytočne také veľke kupovať, aspoň podľa mňa.

No tak vidím, že super akcie prebiehajú v Tescu, ja ked som tam bola, tak tie súpravičky mali ešte za tú drahšiu cenu.

evitkamalicka
17. mar 2010

ja budem teraz kupovat 0-3, 3-6 a vacsie neskor

denisocka
17. mar 2010

tu su kika udaje od šimona a to som bola asi 20+4tt presne https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

captainka
17. mar 2010

deni dobre si prikupila 😎 pekne vecicky

kika36
17. mar 2010

deni tak to bude tak ako si pisala v IP 😉

denisocka
17. mar 2010

Tak co ten kon tak debilne pocita?

zuzannas
17. mar 2010

Ja cvicim kazdy den, z toho 2x tyzdenne joga.. 😉

Evitka, to kolko Ti spi maly cez den?? 😕 a spinka Ti potom vela v noci ???

evitkamalicka
17. mar 2010

zuzi spi mi celu noc od 18-6:30 cca

evitkamalicka
17. mar 2010

spachtos po tatinovi, po mne urcite nie

marija
17. mar 2010

evitka ty kokso 😀 tak to je riadny spachtos, moja v zivote toko nespala a hlavne nikdy nie tak skoro.... sme mali co robit aby sme ju odnaucili ist spat okolo 11 vecer... teraz chodi tak okolo 9 az pol 10 a vstava okolo 7 😠

evitkamalicka
17. mar 2010

marija Adamko je velky spachtos, cez den spi cez obed tie 3 hodinky a dost casto este aj doobedu 2 hodinky, on o tej 6:30 vstane, napapa sa a o takej 8mej uz znova spi

marija
17. mar 2010

evitka ja odpadnem... asi poslem svoje dieta k vam naprevychovu 😝

evitkamalicka
17. mar 2010

podla mna je to v povahe

miciatko
17. mar 2010

evitka aj mne tak spal ten môj mladší a musím povedať že mu to ostalo až doteraz . Inak on bol vždy také pokojne dieta aj tvoje je??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre