♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

biba12
25. mar 2010

Dobre ranko,

Deniska zavidim Ti . Ale iba jeden den, mne ho zoberie svokra zajtra a vrati az vecer. NIe je nad babky, ktore sa snazia a tie nase sa obe snazia a dokonca aj dedovia. Ze sa snazi moj foter som prekvapena neni, on je hrozne na deti, ale ze svokor, tak to fakt kukam. MM hovori, ze sa mamlemu venuje ovela viac ako sa kedy venoval im.
Pupocnikovu krv nedame nakoniec odobrat ani my, ale tiez som uvazovala nad tym verejnym registrom. Musim sa spytat mudr., ze co na to treba.
Marija, gratulujem k dievcatku. Tusim tu je prevaha dievcatok, nie? Som zvedava, co budeme mat my, este 7 dni. UZ to ratam na dni.

denisocka
25. mar 2010

biba,
tak mne ho svokra vezme kedykolvek ,ale iba ak je doma aj svagrina,stara dievka . čo študovala 15roky a teraz mi dava rady do života a výchovy z krestanskej literatury akoby zožrala pol sveta . takže ma ide šlak trafiť z tých rad, myslím si,ýže každy si ma najprv skusiť vychovavať svoje detima tak srať do života iným s mudrymi rečami z kníh. no ale prežijem aj tie reči jak koza bobky,len aby som mala kus oddychu. No a naši,to zas opak . jak sa dušovali,hlavne moj otec,že ak bude vnuk,ta bude mať bicykel a pieskovisko a bazen urobi ...a trd makovy . ked maleho vezm,u na 2hod týždenne ,aj to ho musim telefonicky opýtať či nerobi kamaratom fušky,či su vobec doma,on ma odbije blbými poznámkami,že decko davam jemu a ja sedim pri internete ... takže ano to neni dobre

jedine kto mi nezištne pomaha kým to ide je moja teta,ta si aj služby menila v robote že doobeda bola so mnou a bpoobede tahala do noci v robote. ale už ani to nemože teraz,bo ma vela zakaziek,tak maka na píle a ja som kvazi druhy týžden sama.

ale šak o t o nejde,šak nesom malomocna ani nič,len mam občas strach,že pri tom mojom malom hyperaktívnom dieiaťi v puberte sa zas rozkravacam,alebo neiem čo. bo miesto kludoveho režimu ho nahanam po ulici

bihan
25. mar 2010

Ja nemám ani babky, ani tety ani nikoho iného na stráženie.. momentálne s nami všetkými zametá črevná chrípka, polku noci som strávila v kŕčoch, polku na záchode a mám smolíka.

denisocka
25. mar 2010

tak ale ty máš poslušne dieťa 😀 . a skore uzdravenie

bihan
25. mar 2010

no...poslušné.. normálne 😀

denisocka
25. mar 2010

no,tak ja mam nenormálne 😝

bihan
25. mar 2010

veď sama hovoríš, že hyperaktívne 😝

evitkamalicka
25. mar 2010

biba ja si myslim, ze je prevaha chlapcov

maculienka123
25. mar 2010

baby,dnes rano som si vsimla,ze ked si stlacim uplne dole kde je maternica,je to dost tvrde ale to iba tam dole,hore uz nie a este to aj boli ak to moc stlacim.aj vy to mate?

evitkamalicka
25. mar 2010

maculienka ja si netlacim brusko, takze neviem

denisocka
25. mar 2010

macu,asi tak.našo si tam tlačiš,sa nusiš doma či čo? hačkuj .... 😀

evitkamalicka
25. mar 2010

😀 😀 😀

jankaat.
25. mar 2010

😀 denisocka ty mas niekedy take poznamky ze clovek pomaly umiera na zachvat smiechu 😀

maculienka123
25. mar 2010

ja len ze ci to nieje tvrdnutie bruska,lebo ja magnezium neberiem

denisocka
25. mar 2010

macu,len ši tam nešprtajminule sa tiež niekto pokušal nahmatať maternicu pod pupkom a bolelo ho to /ktovie či si to zas nebola ty 😀

denisocka
25. mar 2010

janka ahoj,ako sa maju odrobčekovia? aj maš už dajaku fotku? ako priatel a čo mama , ešte nieje po poražke ? 😀 no,dufam že nie,ale verim že už aspon viac rozumu ma a je na teba dobra!

zuzannas
25. mar 2010

Macu, ja mavam to iste, hlavne niekedy vecer...ja beriem magnezko.. 😉

maculienka123
25. mar 2010

a ked teda neberiem magnezko moze sa nieco stat?lebo mne sa nechce ist k dokimu

denisocka
25. mar 2010

ja odkedy magnezko neberiem,tak mi klop klop klop nič netrvdne . mam akurat teraz taky vytok jak sopel,toť vsio

maculienka123
25. mar 2010

deni,to som aj ja mala,teda mavam,raz je riedky,raz hustak jak slak no ako kedy,stale beham s intimkou,to uz taky zvyk

zuzannas
25. mar 2010

Inac prave som sa vratila od zubara, vytiahol mi konecne tie nervy, uplne bez injekcie, mrtvy zub uz.. 😖 teraz len dufam, ze mi to neopuchne... ☹ ☹ ale snad nie...

zuzannas
25. mar 2010

Macu koli magnezku nemusis ist hned za lekarom... 😉

denisocka
25. mar 2010

no,ja som doteraz mavala taky biely, alebo priesvitny. ale takýto sopel som asi chytila od lucy,ked ho tu minule spomínala

maculienka123
25. mar 2010

no a teraz ma zacalo pichat v podbrusku,je to normlane?a tak boli celkovo

didulka85
25. mar 2010

Ja magnezium neberiem. Ani ziadne vitaminy. Doktor povedal, ze mam jest vsetko a nebudem potrebovat ziadne umele svinstvo.

evitkamalicka
25. mar 2010

maculienka moc sa sledujes a to nie je dobre

rubinka
25. mar 2010

Ahojte,
Marija gratulujem k princezničke a všetko najlepšie k tovjim dnešným narodeninkám ti prajem 🙂

nikitka231
25. mar 2010

kocky minule ste tu preberali co zabera na hrdlo ,ja som rano vstala a taky mam opuch hrdla ze ledva sliny prehltam ..a uz ma bolia aj uzliny ,,,napiste mi please co zabera alebo zabralo vam..dakujem ☹

denisocka
25. mar 2010

no macu,už si jasna. daj si diazepam aspon 10mg že sa už skludníš 😉 aele ja sa toež tak sledovala pri prvom,takže maš odpustene

nikitka231
25. mar 2010

marija aj sa pridavam ku gratulaciam a trosku to aspon vyrovnavas s princeznickou..bolo tu totiz nejako vela chlapcov 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre