♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

michaela80
30. mar 2010

ja mam 2,5 kila navyse....cize celkom v pohode...

marija
30. mar 2010

pozeram svoje zapisky ked som bola tehu s malou a mam tu, ze v 22tt som pribrala prve kilo, v 30tt som mala o 4 kg viac a za dalsich 10tyzdnov kym sa narodila som pribrala 3kg, takze dokopy 7kg.

rubinka
30. mar 2010

Mne sa obvod zväčšil od tehu len o pár cm a odvtedy nič, ja to nechápem, šak bruško narástlo ale na obvode sa nič nemení. 😒

marija
30. mar 2010

teraz to postupuje asi tak isto, len vychodiskova vaha pri prvom tehu bola 63kg a teraz to bolo 61kg.

marija
30. mar 2010

inak ja som si obvod nemerala ani raz, ale urcite sa zvacsil.

evitkamalicka
30. mar 2010

u mna pri malom som uz o takom case mala par kileciek na sebe a teraz zatial nic moc

evitkamalicka
30. mar 2010

marija tych 7kg by som brala

marija
30. mar 2010

Evitka to mi povedali aj vsetky zeny v rodine a kamosky 😝 ale ja fakt neviem od coho to zalezi, lebo ja mam praveze problemy s vahou. Nemam problem pribrat. Napr. boal som v Moskve 2 mesiace a prisla som o 7kg tazsia 😎 no 😝

evitkamalicka
30. mar 2010

ani ja netusim od coho to zavisi, ked pri malom som uz bola pribrata a teraz nejako nic

marija
30. mar 2010

Evitka a mas pri obidvoch tehu tu istu vychodiskovu vahu:?

rubinka
30. mar 2010

Ja mám obvod bruška iba 80cm ☹

evitkamalicka
30. mar 2010

marija nemam, teraz som mala viac

marija
30. mar 2010

Evitka mozno aj preto si zatial nic nepribrala 😉 ale neviem fakt od coho to zavisi.

marija
30. mar 2010

je zuzanocka ty si bola januarovka nie?

biba12
30. mar 2010

Steš preberali to ockovanie. Ja by som tiez dceru nedala zaockovat proti HPV na krcku maternice. Tiez si myslim, ze je to komercny tah a suhlasim s nazorom Bihan. POdla mna privela ockovani skodi. Pozerala som nejaku relaciu , kde jeden lekar vravel, ze, ked sa das zaockovat 5 krat proti chripke, tak sa Ti niekolkonasobne zvysi moznost dostat v starobe Alzheimera.
A baby vysledky este nemam, bracho bol v jednom kole, furt na operacke, mal 24-tku, takze mal toho vela a do telefonu mu to nepovedia. Zastavil sa na chvilu vecer, ale to taqm uz nikto nebol. Tak som mu povedala, ze nech sa nato vykasle, pojdem tam aj s muzom vo stvrtok rano.A Marija neviem ku komu idem do GPN, len ma objednali na urcity cas, neviem ale k akemu lekarovi JA som tam bola pred 3 rokmi este s Andrejkom a bola som max. spokojna.
Boze ake ste chude, ze v 22 tt 1 kilo, to sa mne stat nemoze.

nikitka231
30. mar 2010

biba ty si ako na tom?
ja im tiez tichucko zavidim...ze priberu 2,5 a eze to je celkom v pohde nie??no to by som skakala do stropu 😀 😵

marija
30. mar 2010

Biba stvrtok je tu cubidup tak nic neboj 😉 inak vacsinou po obede robi Slezak, napr. v stredy od 15. A vo stvrtky robi Ditte. Aspon mne tak hovorili.

Baby a co oskovanie proti zltacke typu A? chcela by som dat zaockovat malu co vy na to? a este kliestova encefalityda ma zaujimala. Kazdy nazor ma potesi.

nikitka231
30. mar 2010

no zlate su...a tie pidi bruskaaaa🙂 ,moje odfotim zajtra tak pridam

rubinka
30. mar 2010

Baby nik mi neporadí? 😒

marija
30. mar 2010

muz je doma, nech ma odfoti, ved po obede aspon bude vacsie 😝

marija
30. mar 2010

tak tu je brusko 21+5tt cerstvo odfotene 😵

marija
30. mar 2010

rubinka asi som nepostrehla co si sa pytala ☹

lulusha
30. mar 2010

🙂 marija, to je mini brusko 🙂 ale mile 🙂

rubinka, kedy mas ist k doktorovi? radsej sa opytaj jeho.. ale ked citis pohyby a vsetko, tak podla mna to je ok... kazda sme ina, ved vidis aj na nasich fotkach 😉

biba, ja idem zajtra na 16.00 do GPN k Slezakovi

marija
30. mar 2010

Lulusha dakujem 😵 zajtra drzim palce, ja som bola u neho presne pred tyzdnom v stredu, on je fakt strasne mily 😎

marija
30. mar 2010

rubinka nasla som spatne tvoju otazku. No pozri si moje brusko v albume z 20tt a teraz takmer z 23tt, tiez asi moc nenarastlo 😉 podal man je to normalne, kazdemu rastie inak. Moje nie je az take velke a pritom babatko vnutri je dost velike. Takze ziaden strach a ziaden stres. Niekto proste ma male brusko a niekto vacsie.

denisocka
30. mar 2010

baby čo poviete http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8111245&tab=1 už fakt potrebujem dačo surne na tie kostolove promenády čo začínau o 2týž

michaela80
30. mar 2010

ten by sa zisiel aj mne...

michaela80
30. mar 2010

ty co strasis....

bihan
30. mar 2010

Marija, práve A-čko žltačku veľmi silno zvažujem pre malú.. vkuse si niečo pchá do úst, olizuje držadlo nákupného košíka, cestujeme často lietadlom.. fakt váham.. a asi dám.. ako posledné očkovanie 😝
Mimi dám zaočkovať len tým, čo je tu povinné, čiže pentavac (hexa bez žltačky B), nič viac.

A mne práve brucho za posledné 2 t nejako vyhupslo.. skoro nič som tam nemala a teraz sa cítim ako v siedmom mesiaci 😀 a to mám len 2kg navyše 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre