♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

denisocka
1. apr 2010

nikita,toho sa nebojím,aj pri prvom som cele tehu davala čipky . ja v bežnom živote nemam problem kakať 😉 len teraz nechcem tlačiť nasilu a už vobec nie,ked tie čreva mam v žaludku 😀

evi,mrzi ma že sa neukazalo,to bude nejaky akrobat

evitkamalicka
1. apr 2010

denis no ti poviem, sak sa nedalo ani poriadne zmerat, dr. furt ze nevrt sa, lebo ta neviem zmerat, vsak som mu aj hovorila, zae ho aj riadne citim ako vystraja

evitkamalicka
1. apr 2010

a vahovo budeme asi troska mensi, co sa aj celkom tesim, dnesny odhad 376g

denisocka
1. apr 2010

to šimon tak vystrájal.... to si pamatam , ameno dolores.ale tento tiež vystraja,ale nie v kuse jak šimon, ale zato mi dava bomby do kakača a močaka

denisocka
1. apr 2010

ste už dnes dakoho nachytali,ked je ten 1.apríl?

ja už par rokov nikoho nenachytávam -lebo raz som si vymyslela,že som v nemocnici na gynde a o 3dni som tam potom fakt bola a zas muž ma nachytal,že cestou za mnou zrazil cigana z osady a utiekol,takže som mala cely den strach kedy nas najdu policajti a zavru ho

celkom dobre mu to vtedy seklo,bo sa vyhovoril,že išiel rýchlo domov mne pre veci,lebo že som v tej nemocnici a zrazil džamoraka,zakže som mu to zožrala hned

denisocka
1. apr 2010

jaj a ešte ,minule čo som si pod pupkom vydepilovala par chlpkov v bolesti,tak tam stale nič nemám a pod tým som už 2x holila,tak idem dnes vydepilovať zas kusok nižšie

baby, neviete čo znamená,ked mám nízky tlak - 100/60 (bežne mávam 125/85 ) ale nie to som chcela,ale pulz ♥ 120 ??? ked mi je dobre,mam do 90 , a ked mi je tak divne,že srdce mi skače tak je 120

januliatko1985
1. apr 2010

bre ranko 🙂
evitka, takze este nevies co to bude, tak si na tom tak ako ja 😅

deni, ja som minuleho roku mala take stavy , ja zvyknem mat nizky tlak ale vtedy som mala 95/55 a pulz 115, neskutocne mi bolo zle aj ma moj dr poslall hned na interne na ekg , aze vsetko v poriadku, asi to bolo len nejakym vypatim alebo stresom. aj teraz si dakedy meriam doma tlak a minule tep 100 😲 , ale som sa dobre citila, tak nechapem, a kazde rano si kvoli tlaku dam kavu, bo by som den neprezila v pohode asi, tak som si zvykla.

ja prave rozmyslam, ze co mm dnes vyparadim na toho prveho aprila,hmmmm 😒

michaela80
1. apr 2010

bre ranko...no som zariekla s tym ze ja problemy "dole"nemavam....asi som nieco dole chytila.....vytok jak svina, pali svrbi...a poradna az 12.4. co teraz?

michaela80
1. apr 2010

januliatko moj talk teraz v tehu nemam vyssi ako 80 na 55...takze asi tak...

denisocka
1. apr 2010

miška,kup si Canesten

marija
1. apr 2010

Dobre ranko kocky. Evitka takze stale nevieme co to bude? Hamblosko maly 😀 ale hlavne, ze je v poriadku. A kedy ides na 3D?

Neviem ci vas stihenm docitat, dnes nestiham vobec nic... est esme aj do 9 spali s malou.

Dnes osm sa vazila, plus 1kg, uz sa to pomaly rozbieha 😝 to bude tou cokoladou, ktoru som predtym vobec nejedla a teraz sa neviem kontrolovat 🙄 neviem preoc ma tak taha na sladke 😀

michaela80
1. apr 2010

canestem krem?

marija
1. apr 2010

Deni aj neporadim, mne tlak meraju len v poradni takze vacsinoua ni neviem aky mam tlak a pulz. Ale ked ma MM naserie tak dost rychly je ten pulz 😝 ja neporadim...

januliatko1985
1. apr 2010

michaela, mne dr poradil na vytok rosalgin.

denisocka
1. apr 2010

ten rosalgin je taka sračka,to nič nepomože

denisocka
1. apr 2010

teraz mam 115/60 a 89 pulz

nikitka231
1. apr 2010

canestej je super teraz su aj tie vklady len ci tomozu aj tehotne...
miska ak mas palenie aj zvnutra tak chod k drz kym sa ti to nerozsiri este viac....canesten krem ti v tom potom nepomoze 😒

nikitka231
1. apr 2010

pisem dens jak madar 😀 😀 som nejaka mimo ...zajtra ma caka cesta na SK do frasa...dalsi 11 hodin v aute 😔 ☹

denisocka
1. apr 2010

ale šak sa opýta v lekarni,či može , myslím že hej,šak aj ja si maslím ked mam problem. a ked vezme ten kombi že ma aj tablety aj krem

denisocka
1. apr 2010

nikita a čo furt tu chodíš? 😀 a kukam že zvažuješ tiež tobiasa. 😝 dufam že date radšej samuel 😀

to tu stale chodíš do poradne?

rubinka
1. apr 2010

Radšej sa porad s lekárom aby si mala istotu že ide o mykózu a čo sa smie brať v tehu, ja by som si len tak sama nenasadila v tehotenstve lieky. Nie všetko je vhodné. Zvlášť tie vkladacie tabletky môžu byť nebezpečné. Inak ten canesten je podľa mňa na prd, mne to vôbec nepomáhalo ked som mala mykózu asi pol roka, nakoniec mi až probiotiká zabrali, nič iné.

denisocka
1. apr 2010

baby,jete niekto take kysle ryby - zavinače,či ako sa to volá?????? naši kupili take velke vedro asi 5kg a dali mi par rybiek,ale ta voda je nejaka mutná , tak neviem či to tak ma byť,alebo je to nejake pokazene???? už to bolo mutne jak to kupili. teta kupila tiež a ona ma vodu priesvitnu čistu 😅

januliatko1985
1. apr 2010

😀 som nachytala mm, som mu volala, ze zehlim, a ze som mu pripalila jeho najoblubenejsie koselu, on ma na ne slabost, som nahodila taky nevinny hlasok, a uveril mi a este povedal to niiiiic, ved nebola az taka draha si kupim dalsiu 😀 a vobec sa nenasr...no keby som nebola tehu, tak neviem ci na mna nevybehne viac,xxiixixi

denisocka
1. apr 2010

no vidiš,vykašli sa na cely kanesten , poškrabkaj si ked ta svrbí a maš to bez rizika 😀 😀 😀 😀

zuzannas
1. apr 2010

caute kocky, tak mne maly podla mna tiez lezi dost nizko, lebo mi tlaci na mechur a furt musim preto chodit cikat.. 😝 som zvedava co mi povie doky ked pojdem v utorok do poradne,to mi bude robit aj utz....sa tesim! 😵

Evi: tak to je skoda, ze sa malinke neukazalo..a kedy ides na 3D?

Bihan: dovolenka super!!! 😵 😵 my pojdeme asi v juni do chorvatska...

rubinka
1. apr 2010

Deni ja to jedávam a ta voda zvykne byť trošku taká nažltlá. Ale zase nie úplne mútna.

denisocka
1. apr 2010

no je taka biela,akoby som do vody priliala mlieko 😕

rubinka
1. apr 2010

No nejedávam to až tak často aby som si pamätala ale ako mlieko som to asi nemala. Len mierne sfarbené, ale skoro číre že tie ryby tam jasne vidieť cez kelimok. 😀 aj tu kapustu čo tam dávajú.

nikitka231
1. apr 2010

deniska ty si taky pripad.... 😀 😀 😀 ze poskrabkaj a ze bez rizika....
deni zvazujeme aj Tobiasa...bo mame take priezvisko ze sa hodi ...s typickych slovenskych sa mi moc nepacia mena ...tak asi to necham az na konecny vyber...to muz prisiel s napadom ze chce tobiho ked som prisla do Nemecka...nie moj napad... 😀 😀 😀
vsak kym nebyvame v tom istom meste a nenarodia sa v ten isty den ...tak kein problem...oder??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre