♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

denisocka
1. apr 2010

ja viem, ale erička si to može dovoliť 😉 ona je dosť krestansky založena , aj su v tom prosteredí,kde to rešpektuju,tu by ma s Eliašom ušľapali 😢 a Rút je krásne bib.meno

denisocka
1. apr 2010

zas mam žlty vytok, už ma to štve 😔

denisocka
1. apr 2010

dokonca u nás Vivien nazvali EXOTIKOU 😨 http://korzar.sme.sk/c/5192647/biblicke-i-mena-...

rosienka
autor
1. apr 2010

ahojte, tak vidim, ze pribudli dvaja chlapci, gratulujem leteku a bibe k dobrym vysledkom 😉

ja som bola vcera tiez na kontrole. nakoniec som nemusela prist kvôli tomu cukru nalacno, vraj som mala jest, lebo mi brali krv len raz, hodinu po vypiti toho sladkeho svinstva. dokyna mi spravila aj UTZ, tusim bola zvedavsia ako ja, lebo sa sama ponukla a ze mi ho nezarata, tak som mala zadara 🙂 vsetko zase merala a zodpovedame +- nasmu terminu, vraj je jedno ci par dni hore-dole, ale podla merani bolo vsetko 22+, len hlavicka tusim 21+5, pri BDP ca. 57mm, FL bolo 37 a AC 168, vaha myslim 465g...to pre denis-zapisovatelku 😝 Krasne zase ukazala susulku, tak je to 100% kocka. jednu nozicku mala vpredu, druhu hore vylozenu na placente 😀 A najlepsie zo vsetkeho je jupiii, ze ma vypisala na dva dni, cize robim max. 3 dni do tyzdna, musim sa vraj setrit. TK bol tiez nizsi 90/50, ale inak vsetko v poriadku, ale nechce so mnou nic riskovat 😵

v sobotu ideme na "poslednu" dovcu vo dvojici do Barcelony, uz sa tesim na krasne mesto, budeme sa tam tyzden poflakovat.

michaela80
1. apr 2010

ja mam pocit ze to palenie je zo zmeny sprchovacieho gelu...umyla som sa obycajnym Fa a vtedy to aj zacalo a skor je to len na povrchu..uvidim..mam ten krem..tak skusim...a uz mam aj lactacid kupeny cize ziadne Fa uz tam nedam..

rosienka
autor
1. apr 2010

mne sa moc biblicke a najmä prilis hebrejske mena nepacia...

rubinka
1. apr 2010

Super, že je všetko v poriadku. A tu Barcelonu závidím, pekne si to tam užite 🙂

denisocka
1. apr 2010

cikulu si umývaj vodou,alebo int.gelom

rubinka
1. apr 2010

Miši ty si sa tam umývala sprchovacím gelom? 😕 Tak potom sa nedivím ja som si tiež tak raz vyrobila s gélom fajne problémy, Intímne miesta by sa mali umývať iba vodou alebo vecmi na to špeciálne určenými nikdy nie obyčajnými sprcháčmi alebo mydlami.

denisocka
1. apr 2010

rosi,nejdem komentovať,teším sa že zodpovedate 😉 .myslím si - po tom čo som už všetko videla,že proste jedno bude dlhonohe,ine s väčšou hlavou 😉 hlavne nech su všetky OK. mna ale nezaujíma to,kolko ti vypísal stroj - že npr. hlavička 57mm a je to 22tt , ked npr. leteku mala hlavičku 52 a vyšlo že 22tt 😀 .takže je to indy vindy

rubinka
1. apr 2010

Deni ty vždy všetko povieš tak narovinu 😀

denisocka
1. apr 2010

tak to terba povedať tak,aby to človek pochopil. sak som pekne napísala 😝

rubinka
1. apr 2010

Deni šak ja nič, som sa aspoň zasmiala 😀 zlaté to bolo.

denisocka
1. apr 2010

moj muž maleho naučil, že ja mám tam dole mačku 🙄 . a mlady nevie povedať mačka,ale u babky maju kocura čo sa vola Mišo , tak chodi za mnou na vecko a stale sa mi smeje ,že tam mam Miii Miii

rosienka
autor
1. apr 2010

denis- ved to bolo zo srandy, ze je to pre teba...ved ono je to aj tak jedno, kto ma ake mm 🙂

rubi- diky, bola si tam uz?

rubinka
1. apr 2010

Rosienka nebola ale počula som že je tam krásne, naši tam boli, mali z toho fotky aj videá. Hned by som šla. Ja mám rada také poznávacie zájazdy.

denisocka
1. apr 2010

rosi,ale šak ja sa smejem, len už je tých udajov čo som mla zanalizovať tolko,že môžem akurat povedať,že každy stroj vyhodnotí dané milimetre a centimetre ináč,ako stroj inde

rosienka
autor
1. apr 2010

deni- ved prave, tak uz neanalyzuj 😉
rubi- veru, podla toho co viem a ake ody od kazdeho pocuvam, tak sa tam nudit nebudeme, aj mi bude luto, ze postiham pohebat asi len tretinu z toho, co by som inak zvladala a mozno len desatinu, co by som chcela... 😅 ...snad bude teple pocko, aby som si aspon nohy v mori omocila

michaela80
1. apr 2010

noo , podcenila som to ze nemavam take problemy tak sup normalny sprchac a uz nadranom bolo zle.... ale uz mam zase kupeny lactacid....canesten je uz krasne hrubo namasteny...ponaucenie mam z toho velke......klitak ma pali jak fras........

rubinka
1. apr 2010

Miši ponaučenie je jasné, už nikdy nič okrem lactacydu. 🙂 Ja som sa tak dodžupkala ked som mala 13 rokov a som sa doškrabala až do krvi, vtedy som myslela že som dostala 1. menzes 😀

denisocka
1. apr 2010

ja som chcela ušetriť s kuponom z DM a kupila som 300ml intimny gel DM a veru,oproti lactacidu to smrdí jak Pur na riad 🙄

rosienka
autor
1. apr 2010

to fakt pouzivate lactacydy? 😲 ja vzdy kadejaky sprchovy gel, momentalne mam tusim Dove a nikdy som nic nemala..tak to snad nezakriknem 😅

marija
1. apr 2010

kocky co sa tyka toho sajrajtu tam dole, tak som mavala dost casto problemy s tym, ale tiez som si zacala kupovat mydlo na intimnu hygienu, v mojom pripade to bola Chilli Intima a musim si zaklopat, ze od vtedy a to uz je peknych par rockov s tym problemy nemam. Takze bez toho ani na krok 😀

Co sa tyka mien, moja mama prave prisla s navrhom, ze Bianca 😎 vravi mi, ze Melania znamena tmava, cierna, Bianca biela, ze to by sa pekne doplnali 😀 kde na to chodi? 😅

denisocka
1. apr 2010

marija,tvoja mama je podarena 😀

rosi,hej používam len Laktacid, ved jeden mi vydrží aj rok , a ked mam problem,tak mam aj Betadine - to je jodove, na dezinfekciu

snehulienka24
1. apr 2010

caweste
evit tak nic? tak si zrobil prveho aprila prcek maly...tak ked budes potrebovat navigaciu v GA, ozvi sa 😉
jaj babule, tak sa mi dnes nevydaril tekvicovy privarok, ze mam az nervy...som vravela mm a on ze no urciteeeee, je prvy april, vymyslas...vsak uvidi ked pride 😅

marija
1. apr 2010

Deni ako spatne citam, tvoj muz v podarenosti nezaostava 😀

marija
1. apr 2010

tak ale vzdy je krajsie "macka" ako "bobor" 😀

denisocka
1. apr 2010

ty máš bobra? 😅 😀

evitkamalicka
1. apr 2010

snehulienka oki, ale nemam na teba mobil 😅

mne sa uz pecu dve strudle a este dalsie dve budem robit, potom este nejaky kolacik aby maminka doma nemusela piect

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre