♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

peta131
12. apr 2010

groka a kde si lezala v TN? lebo tam je to otras 😝

peta131
12. apr 2010

glukozovy test sa robi do 28tt 😉 ja som objednana teraz na 20 aprila ale veru sa netesim 😝

kamajka
12. apr 2010

peťa však to nie je nič hrozné ten glukózový test 😉 nemusíš sa netešiť 🙂

kamajka
12. apr 2010

jááj invalidko mi zadrel, vravím mu "heeej nebúvaj, večer budeš búvať" a on si spokojne "nebúvam maminka, nebúvam", ale už asi len zo sna to povedal, lebo ani oči neotvoril 😀 , no som zvedavá, kedy sa mi podarí ho uložiť večer

inak, pacientka má už aj teploty, ale nezvracia.... boli sme aj u dr., tak vraj sú teraz takéto vírusy

lenadka
12. apr 2010

kamajka, mas ty doma lazaret 😅 potiahne az do rana teraz?

lenadka
12. apr 2010

groka ak ti tak dobre trafi do mechura kopnut ta ti aj naozaj cvrknut moze..:-P

lenadka
12. apr 2010

ja sa na moj gluk test celkom tesim, lebo geblajz pit nebudem, u nas sa spapaju 2 biele rozky s trojuholnikovym syrom a pride s o 2 hodky na to na krv..akurat keby mi mohli nase baby pichnut tu krv bolo by super, oni maju na to speci pero to ani clovek neciti, ak to v ambulancii robia este predpotopnym pierkom astala vista 😀

evitkamalicka
12. apr 2010

mna caka ten gebrajz buduci tyzden, ale mne to celkom chutilo pri Adamkovi 😅

denisocka
12. apr 2010

Mne na glyk.teste vadi jedine 2x pichanie do palca,nic ine! A necikanie

kamajka
12. apr 2010

lenadka neviem či potiahne do rána..... uvidíme.. ak ano tak o štvrtej ráno už budem počuť pri uchu: "mami, hladný som a smädný som" 🙂 🙂 🙂

to vážne taký glukózový test máte? o tom som nepočula ešte............

kamajka
12. apr 2010

ani cikať sa nemôže? ja som teda bola dvakrát na gluk.teste ale mi nepovedali že necikať 😅

evitkamalicka
12. apr 2010

ja som cikat mohla

lenadka
12. apr 2010

ani ja som nebola obmedzovana v cikani 😅

nikitka231
12. apr 2010

no kocky som sa inak naplakala teraz ,bola som pre maleho v skolke a zcal chodit do novej skolky..chodi tam asi mesiac a pol a stale je nieco zle...dnes som prisla a maly mi povedal ze jeden chlapec ho nahovara aby zbil to alebo ono dievca...ma chodit so zavretymi ocami dole schodami...a nema tak kamaratov ...ze iba jedneho nik sa s nim nechce hrat,chodil do inej skolky 2 roky a tam sa tak tesil ziadny problem nemal ..bola som svedkom ako sa mu deti posmievaju,ze sa hra na robota..alebo nieco ine... ☹ 😢 som z toho zufala tak mi to prislo lutooooo 😢 😢 😢 😢 😢 😢
co mam s tym robit??

mata299
12. apr 2010

ahoj nikitka...považujem to za istý druh šikany, je to prechodom do nového prostredia, deti sú tam už na seba zvyknuté a on je tam ový element...je blbosť plakať, treba chytiť učiteľky ,,pod krk" samozrejme len obrazne...bolo by fajn, aby si za nimi zašla a poprosila ich, aby si ho viac všímali a skúsili ho viac začleňovať do kolektívu, vyzdvihovať jeho kvality....som síce učka na 2. stupni, ale myslím,l že by to mohlo zabrať aj v škôlke

denisocka
12. apr 2010

miška,a čo ti "zistili" na poradni ????

ja už porušujem oddychovy režim,musim navariť na zajtra tak šapem teraz halušky s kapustou a rano ešte polievku fazulovu

nikitka231
12. apr 2010

matka ...no maly mi povedal ze ked ide za ucitelkou ked ho niekto kopne alebo podkne tak sa mu smeju ze zalobaba zaluje pod nosom si maluje ☹ a ked to poriesi sam ze to vrati ked mu nejkay chlapec urobi zle tak to pozaluju ostatní...mne je luto ze sa s nim nikto nechce hrat a ze tu taky problem ...nam ho nikam nechceli vziat v marci bolo plno a znama mi povedala ze ho vezme ale s tym ze aj v sep.nastupi kvoli dotacii...ale moj syn bude mat z tohoto mozno aj nasledky...tak neviem ci sa nepoohliadnem po inej skolke ☹

anxuska
12. apr 2010

Tak ja som dnes bola na tom glukozovom teste, no zle mi bolo s tej vody..
Groka, no neviem, mna ani nič nebolelo, len ma trochu ťahali kríže, moj doktor ma poslal do nemocnice a bola som v takom stave, že ma museli zašiť, potom mi síce začalo tvrdnúť brucho, no až z toho zašitia...
baby čítam, že už nakupujete naplno, ja som ešte nič nekúpila, asi to nechám, až ked sa narodí.
jaj malý mi tu plače, idem utešovať.

denisocka
12. apr 2010

Anxus,a si bola aj otvorena?a po zasiti si nekrvacala?jak dlho si musela lezat?

michaela80
12. apr 2010

deni momentalne mame vyhrotenu situaciu doma a to asi nervy pracuju i ked sa snazim na to nemysliet...ked ma pozeral tak mi fajne stvrdlo brusko, tak som mu musela priznat ze co sa robi a ako na to reagujem, tak mi zvysil magnezko dal mi guajacuran na upokojenie a setriaci rezim a mam byt sebec ktory mysli iba na seba....no ale to sa neda..
mm tu doviedol babku moju, ze ked nahodou ... tak aby nebola sama doma, ta si stale vycita ze ho neprinutila ist o tyzden skor do nemocnice ako isiel mozno by to nedospelo tak daleko ako to je...takze asi tazko mozem teraz pokojne lezat...
este ma aj baby zo salonu vytocili ..no proste parada...maly ma zase zajtra okresne kolo z pytagoriady tak nervaci...a nechce sa mu uz pocitat priklady....uz nech je ten den za nami.... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

denisocka
12. apr 2010

Jaj boze,mne tiez tvrdne ked som rozculena.ale neotvaras sa?

mata299
12. apr 2010

nikitka, malý je ešte ,,malý", aby riešil takéto veci, musíš to vziať do svojich rúk ty...presne je to o tom, že keď to povie on učiteľke, tak ja za žalobabu a keď si to ,,chlapsky" vybaví, tak tiež nie je dobré...a s tými následkami máš pravdu, deti vo vyššom veku majú z toho obrovské psychické problémy, nie to ešte taký prcko malý...ak to nepôjde cez učiteľku, tak potom radšej ho dať inde

michaela80
12. apr 2010

ze krcok drzi silou vole... 🙄 🙄

denisocka
12. apr 2010

Tak hlavne ze drzi a nebudu ta podsivat

tea333
12. apr 2010

michaela no tak teda vela vole tvojmu krcku 😉 nech ta nemusia sit

ikulka
12. apr 2010

ahojky
nikitka no aj naša malá mala v školke ten problém, že ju niekto zbil a ked to povedala tak jej povedali že je žalobaba......hruza tie učitelky.....a malá školku všeobecne ťažko znáša akosi si tam nevedela zvyknuť a teraz je od januára doma a ked prejdu kiahne chcem ju dať znova tak to už vidím, čo to zas bude....
ja som na glukoze ešte nebola do poradne idem 20-teho tak asi potom mi povie kedy....

evanns
12. apr 2010

Ahojte baby,
chcela by som sa k Vam pripojit 😉 lebo cakame prve babetko a chybaju nam skusenosti ☹
Veci este nemame nakupene ziadne, kociar uz ani toboz nie 😀
Na glyk. test idem 30.4 a tiez sa obavam ci mi to bude chutit 😒

michaela80
12. apr 2010

ahoj evanns... len sa pridaj 😀 😀 tu sa uz kociariky riesia vo velkom...

mata299
12. apr 2010

evanns, si z ke?vitaj...ja som tiež prvorodič 😉

michaela80
12. apr 2010

boze babka spi v maleho posteli a my sa budeme tlacit traja na jednej...budem musiet davat bacha na kopance od maleho... 😝 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre