♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

mata1001
18. apr 2010

ahojte baby neviete mi poradit nejaku stranku kde by som mohka kupit paplonik s vankusom?nie navlecky...vdaka...
jaj a inac dobru chut k obedu 🙂

kamajka
18. apr 2010

Deni určite to dobojuješ len sa už netráp. Stopni aj teraz gyndošku až môžeš, fakt sa ti nečudujem.
Potrebuješ teraz kľud, pokoj a hlavne povzbudenie. Opatrnosť je síce na mieste, ale aj tak...
Ja verím že budeš Ty aj Tobias okey 🙂

Inak čítala som,že máš clexane, mne to pichali po pôrode s malým, lebo pred SC som mala hraničné hodnoty krvných doštičiek (trombocyty- správne?), poslali ma na hematológiu, dg: trombocytopénia, tak mi na operačke pichli niečo na lepšiu zrážanlivosť, no a po pôrode sa mi začala nadmerne zrážať krv, tak mi ju potom rozpúšťali...

Myslíš že by som sa mala pýtať na hematológiu pre istotu? Ja si myslím že by sa to malo sôr odhaliť ako až pred pôrodom....u nás si zase doktori nerobia nič z ničoho a ja sa trochu už pochopiteľne bojím, ten clexane som veľmi zle znášala.

kamajka
18. apr 2010

Maťa ja len teraz idem variť 😝 ale špagety so syrovo-bazalkovou omáčkou, tak to je raz-dva 🙂
ale díky aj tak chi

denisocka
18. apr 2010

kami,ja mam nejake mutacie ktore na zač. tehu sposobuju potrat a tak -nato som brala Bvit a potom zle niektore faktory zrazania - ktore su sopojene s trombozami. takže mi sleduju hlavne fibrunogen a d-dimery. nesmiem brat antikoncepciu a teraz v tehotenstve sa sleduje tromboza-tak zato picham . neviem , skus sa opytať či to treba riešiť zas s hematologom

kamajka
18. apr 2010

aha, no ja som nevedela presne o čo ide u teba, len som videla že sa liečiš na hematológii ta som myslela, že mi budeš vedieť poradiť. chystám sa na 3D sono, tak by som sa možno opýtala toho doktora, či by mi to odporučil, lebo môj mi len toľko vždy povie, keď nemáte ťažkosti,tak načo.... ako on je zlatý ale každý má svoje chyby 🙂

michaela80
18. apr 2010

mata vankusik maa perinku maju aj na pampyshop.com

mata1001
18. apr 2010

michaela dakujem... 🙂

denisocka
18. apr 2010

tak ja som si vdaka bihan stupila sosvedomia,pekne v klude dovarilachvilku bola na nete, vipila kavičku,poležala a je mi super . maly ma kope už nad pupkom asi 5cm,takže sa mi musel otočiť nazad a už nieje KP,lebo pätičky opať citim nad pupkom a nie ako včera v tých bolestiach niekde dole v krčku a močovom mechury. zjavne tam ma ešte miesta habadej

michaela80
18. apr 2010

moje brusko dnes po obediku...

denisocka
18. apr 2010

miška,a kde je to bruško? 😀

michaela80
18. apr 2010

sak uz mam pocit ze sa gulam ked idem po schodoch...
a maly sa vcera pytal ze ci ostanem taka tucna ked sa mala narodi.....a ci to brucho mi este narastie do leta, ze uz je velmi velke...

bihan
18. apr 2010

Deni, som rada 😀

Miška, tak to sa bude synátor ešte veľmi čudovať 😅

michaela80
18. apr 2010

ale taky bol zlaty, nechapavy ked som mu vysvetlovala ze to brusko este dost vela narastie...tehulku vlastne este takto "zblizka" nevidel....

marija
18. apr 2010

Caute kocky, tak vobec som nemala cas cez vikend 😉 ako sa mate?

Deni ty hlavne odychuj, nic neboj vsetko bude ok, len treba verit.

Inak kde vam uz konci hore maternica? Lebo mne mam poci ze este stale na urovni pupka, max 1cm nad pupkom, je to normalne??? lebo teda ja kopance citim len dole v oblasti mechura a vobec si neviem prestavit pohyby 5cm nad pupkom... som zvedava co povie lekar, vobec neviem kde ta maternica uz ma byt 😕 😅

denisocka
18. apr 2010

ja mam tiež pocit ked stojím,že je len po pupok a kd lahnem,kope až skoro k rebru 😀

marija
18. apr 2010

no ked stojim tak ani neviem ale ked lezim tak len po pupok 😕

captainka
18. apr 2010

mari aj mne konci maternica tak 1cm nad pupkom to je normal ked som bola u dokiny tak povedala ze dobre 🙂

kamajka
18. apr 2010

mari ja tiež len tak po pupok, a inde ani nekope len v podbrušku, možno aj preto že je pp hl 😀

kamajka
18. apr 2010

baby že inak z pôrodnice ani nepustia, iba s autosedačkou?

captainka
18. apr 2010

to neviem ale ja by som aj tak mm povedala ze nech prinesie len autosedacku, staci nie?

marija
18. apr 2010

no ja som minule pocuvala Packu v novinach joj, ze vraj z porodnice domov si dieta mozes odviest aj bez autosedacky, ale ja som ju mala pri malej a aj teraz budem mat, istota je istota.

S tou maternicou ste ma upokojili uz som sa zlakla ze ju mam nejako nizko 😀 lebo man stale kope len dole alebo v oblasti pupka vysie ani nahodou.

kamajka
18. apr 2010

no ja sa pýtam pretože predtým to nebolo treba a niekde som počula že vo vaničke od kočíka už sa nedá,
ja mám pôrodnicu 25km a auto nemáme tak snáď nebudem kvoli polhodinke autosedačku kupovať,
švagor má auto ten nás teoreticky odvezie domov, ale inak sa my na aute nevyvážame, sme ekologickí 😝 😀

captainka
18. apr 2010

neboj mari to este len pride...este mame cas aby nas kopali nase dietky vsade 🙂 ja som citila pred chvilkou vlnovku 😀 a na druhej strane nahly kop...velmi zaujimava technika 😝

marija
18. apr 2010

kamajka jaaaj 😉 no ja som vajicko pouzivala vzdy ked sme cestovali, ja som si uz kupila kocik trojkombinaciu takze som to mala poriesene a my teda bez auta tazko 😀

marija
18. apr 2010

captainka najlepsie na tom je to, ze si to uz z prveho tehu ani nepamatam 😀 ale si pamatam, ze ku koncu to uz bolo strasne citit, to uz boli take supy az to bolelo a ked som porodila, tak mi na druhy den obcas doslo take divne, ze uz sa vnutri nic nehybe 😀

captainka
18. apr 2010

no to hej bude to asi divne, ale zase budeme mat babatko pri sebe to bude zase pekne 😎 nie?
no nase bejby sa niekedy vie dobre ukazovat...niekedy az nechapem ... a neviem si predstavit viac...uz aj v noci sa niekedy zobudim nato ako ma tlaci chrbatikom dole pod pupkom a chce odtial ako keby vyliezt 😝

marija
18. apr 2010

captainka bude 😉 a prve dni to bol uplne neuveritelny pocit pre mna ked som ju mala v brusku a odrazu pri sebe a taku dokonalu 😀 nechapala som ako sa da vytvorit nieco tak uzasne.

captainka
18. apr 2010

tak to verim...uz sa tesim na ten pocit aj ja 🙂

michaela80
18. apr 2010

no marija ...pre mna boli tie prve dni ako horor...brusko prazdne a maly 60 km odo mna... ☹ ☹ ☹ ☹ videla som ho az po tyzdni...

ikulka
18. apr 2010

ahojkjate kočendy prišla som vás len pozdraviť idem si lahnuť lebo mi je totálne zle.... strááášne ma bolí podbruško iba ked ležím je mi dobre.....a dosť mám tvrdé brucho. je to taký divný pocit a ešte k tomu mám stáel pocit akoba som mal ísť na velku potrebu ale sa mi nechce to mi len asi nejak tlačí alebo čo...no neviem uvidím snád zajtra bude lepšie ....ešte že idem v utorok do poradne to hned poviem dr. asi som to včera prehnala boal som s malou celý den von a ona upalovala na biku po celej dedine 4x a ja behom za nou, ale čo ked som s nou celé dni sama nemám ju kde dať a oddychovať....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre