♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

evitkamalicka
22. apr 2010

marija ano, ale velmi malinko takmer nic, neodsala som naraz ani 10ml a Adamko bol velmi lenivy tahat, takze to nemalo zmysel

denisocka
22. apr 2010

+6kg
myw,okolo obeda, cez vikend to slo aj porody v amerike,doma s PA. Teraz idu akutne pripady a tamto je Saving baby

denisocka
22. apr 2010

Ja to kukam rada,ale uz to kukam tyzden a opakuju sa relacie dookola a neviem a nemam tv program

marija
22. apr 2010

Rubinka raz ked budem mat cas odskenujem ti jednu fotku z USA 😀

marija
22. apr 2010

Evtka hej chapem. No ja som mala tolko mlieka, ze by som asi aj tri deti odkojila naraz 😀 este aj po tych 15 mesiacoch som mala tolko mliecka, ze by som aj novorodenca zvladla kojit. Ale asi v tom ma prsty aj genetika.

captainka
22. apr 2010

evit tak to mas super ked ti dieta ide k starkym...niektore deti su len pri mame

mari tak ako je to mozne ze teraz pri tehu tak nepriberas???? 😒

captainka
22. apr 2010

mari tak to by som si aj ja rada kuki tu foto z USA 🙂 nech vidime rozdiel 🙂 🙂

evitkamalicka
22. apr 2010

captainka, nas vobec s tymto nema problem, jemu je jedno s kym je, nie je na nas naviazany, je taky dost samostatny, muzova mama je na dochodku uz velmi dlho, takze nemame problem

evitkamalicka
22. apr 2010

ale doteraz sme im ho este sameho nedali, tak bude mat cez vikend premieru 😅

marija
22. apr 2010

Captainka ja sama tomu nerozumiem, a asi nikto z mojej rodiny 😀 ked som cakala malu, tak moja mamina sa len prezehnala, ze kolko priberiem tentokrat a mne to bolo akosi jedno 😝 som si povedala, ze ked som pribrala pre nic za nic, tak ak to bude kvoli drobcovi tak nevadi.

Fotku naskenujem, sa zasmejete 😀

No moje dieta je take, ze chce mamu. Cez den moze byt s kym kolvek to nema problem, ale vecer alebo v noci sa budi, ze kde som.

captainka
22. apr 2010

no ved to kazde dieta je ine...evit uvidis ake bude to druhe 🙂 a kam by si rada isla na dovo?

mari tesim na foto...

bihan
22. apr 2010

ja mám +3kg, pri Sáre som mala v 28tt (skôr nemám písané) +11kg 😝

rubinka
22. apr 2010

Mne by bolo za deťmi asi smutno.... neviem ja sa teším na nejakú dovolenku s našim bábom.

marija
22. apr 2010

Bihan super!!! Tak to sa teraz drzis perfektne 😉

Ja si myslim, ze mne pomaha aj to, ze sa strasne vela pijem. Ale nie dzusy alebo kolu ale hlavne cistu vodu, max. Rajec aj ten si riedim Luckou neperlivou 😉

Rubinka mne by bolo tiez smutno. Ja som minule malu odviezla k svokre, ze pojdeme skusat ci vydrzi v noci bezomna. Isla som este so sestrou vecer do kina a o pol 11 vecer som namiesto toho aby som isla domov do Race, som povedala sestre nehc ma odvezie do Petrzalky ku svokre 😀 som to nevydrzala 😅

didulka85
22. apr 2010

Bihan to si ma potesila... Som myslela, ze len ja som sa tak zvacsila pocas tehotenstva.
Podla doktora som 26tt +1tt 5d a +11kg.

didulka85
22. apr 2010

Marija ja tiez vela pijem. Cistu vodu a nesladene caje. Mam zakazane mineralky. ☹

marija
22. apr 2010

Didulka a aj sa hybes dost? Ale nic neboj po porode to zlezie 😉

michaela80
22. apr 2010

no dobre ranko..ja som si dnes prispala zobudila som sa o 10:20 no len v noci som nemohla spat...malej ziadna poloha nevyhovovala..

bihan
22. apr 2010

Didulka, no neviem, či ťa poteším, na svoju predtehotenskú váhu som sa dostala asi 2r po pôrode 😔 Aj to len vďaka tomu, že som od základu zmenila svoje, resp. naše celorodinné stravovacie návyky. Keď som teraz otehotnela, mala som skoro o 5kg menej ako v prvom tehu.

michaela80
22. apr 2010

deni ja pozeram o 15:10 na reality o tych babetkach nedonosenych... 😀 😀 😀 😀 😀

didulka85
22. apr 2010

Pokial sa vysivanie povazuje za pohyb, tak sa hybem dost. 🙂 Inak som leniva...
Po porode sa budem musiet nad sebou zamysliet, aby som nevyzerala ako hroch.

abbey1
22. apr 2010

Ahojte.Tak sa hlásim už s úlovkom z burzy:3kusy kompletov-pulovrík+šaty,alebo+nohavice,4 body-ešte s vysačkami,3 dupačky,1 svetrík,1 bunda,1 tričko,+ nohavice.všetko za 1ľEur od 1 maminky,prevažne Next a Disney.Taká som vytešená.manžel bude zdesený.Ale je to tak nádherné a vravím si,že za 1 dupačky dám v obchode 10eur.

michaela80
22. apr 2010

didulka ja tiez mam malo pohybu kedze som zavreta doma...a ked aj niekde idem peso ako vcera s malym tak neviem chytit dych na skodoch...a jediny aktivny pohyb je cesta do chladnicky... 😀 😀 😀 😀

marija
22. apr 2010

Didu a Miska 😀 😀 😀 neviem ci taky pohyb velmi pomoze, ale zasmiala som sa od srdca 😵

evitkamalicka
22. apr 2010

captainka verim, ze take iste, u nas sa nikdy nepraktizovalo nosenie na rukach a podobne, ziadne prilis velke rozmaznavanie, len v ramci normy....este neviem kam by som sla

evitkamalicka
22. apr 2010

ja som vo vychove za tu prisnu 😅

nikitka231
22. apr 2010

zuzanas skus tuto link z konika
https://www.modrykonik.sk/forum/na-kocikovanie/kocik-bugaboo-mate-ho-odskusany/
ja by som skor bola za Quinny ako za bugaboo...neviem

bihan
22. apr 2010

Trošku nerozumiem, čo s tým má spoločné nosenie.. ja som malú nosila od narodenia, nie len na rukách, polku dňa strávila do polroka na mojom tele a spala sama celú noc od 4m, keď som prišla s malou na prvé prázdniny k našim, tak som ju po cca 3t nechala na víkend s mamčou a odišla som na Pohodu a žiadny "mamánek" z nej nie je 😉

michaela80
22. apr 2010

evitka u nas bolo aj nosenie aj maznanie a pozornost vsetkych v rodine kedze je to prve a zatial jedine vnuca..a nikdy som nemala problem ho nechat na noc u babky... ako rocny mi pekne zakyval poslal pusu a zabuchol za nami dvere.. 😀 😀 😀

marija
22. apr 2010

Inak Didu teraz ma napdalo, v Tescu na Kamennom maju opat nitky na vysivanie 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre