♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

michaela80
25. apr 2010

ako samostatny je len uz sa neda dodrziavat ze 8 kupel, potom vecera a hajde spat ako trebars u 3-4 trocneho....som rada ked ich cez leto dostanem obidvoch do 9 domov...
ale pri babetku je mat rezim super, lebo ono sa nauci co kedy bude...napr. mm sesternica ta chodila s 3 mesacnou na navstevy aj do 11 vecera ...a taky bol aj potom rezim, decko malo prevrateny den s nocou , doodbeda im spala ako v noci..no hruza a bola ako klbko nervov...a to jej aj ostalo uz ma 6 rokov...a sa cudovali ze ked boli u nas vecer ze maleho nencham dlhsie sa hrat ...

michaela80
25. apr 2010

na fotke je to dieta ako obor oproti normalnemu novosovi..

lucy1990
25. apr 2010

Misi, to je jasne, to mm maly chodi spavat az okolo 22-22.30 teraz uz...

lucy1990
25. apr 2010

Este som sa chcela poradit, ze ake mate skusenosti s odsavackou hlienov na baterky, kedze byvame v panelaku, tak si neviem predstavit v noci zapnut vysavac 😅
Rozmyslam nad touto: https://www.modrykonik.sk/bazar/dojcenske-potre...

lucy1990
25. apr 2010

Dnes je kraaasne, nakazala som mm nech ide kupit slaninku, chlebik, spekaciky a jarnu cibulku a poobede si pojdeme do lesa opekat 😵 mnaaam 😀

michaela80
25. apr 2010

ja som pri malom mala uplne obycjnu a malo kedy sme ju pouzivali...

marija
25. apr 2010

ja sosm kupala malu zo zaciatku kazdy druhy den nakolko bola januarova a nemyslim si, ze to baabtko sa dokaze za den v zime spotit tak, aby potrebovalo kupel kazdy jeden den. Az ked uz bolo vonku teplo a chodili sme aj medzi ludi kupala som ju kazdy den, teda manzel uz potom 😉 ale vzdy som ju v rovnakom case poutierala aspon v zahyboch, takze nemala klasicky kupel, ale vedela, ze je cas poumyvat, nakojit a spat 😀

marija
25. apr 2010

ja som mala obycajnu odsavacku hlienov, tu sme najprv pouzivali, ale teraz ked mije casto chora kupili sme tu na vysavac a ta je super. Trva to minimalne a vsetky sopliky su vonku. Je menej stresovana ona aj my.

lucy1990
25. apr 2010

Baby a aka je obycajna odsavacka hlienov?

zuzannas
25. apr 2010

Lucy, sudocream pouzivame doteraz..podla mna najlepsi na trhu co sa tyka kremov na zadocek, my sme pouzivali hned od zaciatku...uz teraz som si kupila velke 250g balenie, aby som mala pre babetko..

zuzannas
25. apr 2010

Lucy, my mame obycajnu odsavacku soplikov, taku hadickovu, neviem ci myslis to..musis odsavat tak, ze vdychujes..neviem ja s nou nemam ale moc skusenosti, sme ju nemuseli pouzit ani raz..maly bol a je doteraz zdrave babetko (klop-klop) mam ju len tak do rezervy...

lucy1990
25. apr 2010

Baby, videli ste uz toto? 😀 http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2052722

michaela80
25. apr 2010

z tych dudlov mi je zleeeeeeeeeeeee

michaela80
25. apr 2010
lucy1990
25. apr 2010

Jaaaj, tu poznam, mama ju pouzivala pri bratovi 🙂 som myslela ze uz sa nevyraba 😅

michaela80
25. apr 2010

no ja idem urobit pokus - bravcove mesko na razance v parnom hrnci...neviem sice ako na to...no uvidime..

lucy1990
25. apr 2010

Misi, ta Livinglab je aj tu na bazare, ja ju tiez kupim 🙂 no a ten dudel, ked som to videla, zostala som v nemom uzase, kto toto kupi 😝

marija
25. apr 2010

Sudocrem pouzivam aj ja a podla mna je tiez najlepsi. Staci ked ma zaparenu ritku, natriem a na dalsi den uz je super a zapareniny sa jej az tak casto nevracaju.

Ta obycajna odsavacka hlienov je horsia ako ta na vysavac. Ako pisem, trva to s nou dlhsie a ked su hustejsie sopliky mas co robit aby si ich vysala...

marija
25. apr 2010

moja mala dudliky vobec nepouzivala, sama ich nechcela a ja som boal len rada a nenutila som ju 😀 takze ani teraz dudliky riesit nebudem, jedine ak Stella bude naozaj babatko ktore si bude dudliky vyzadovat alebo bude mat silny saci reflex.

lucy1990
25. apr 2010

Podla mna ta na baterky je porovnatelna s vysavacom, nie?

lucy1990
25. apr 2010

Marija, to ja som sem dala len na pobavenie 😀 inak je pravda, ze dieta moze mat z dudlika predkus?

michaela80
25. apr 2010

mari moj tiez nechcel dudliky az raz asi ked mal 4 mesiace sme ho nechali u svokrovcov asi na 6-7 hodin a sup ked sme sa vratili maly mal cumel a skoncilo to tak ze okolo roku mal jeden v puse a dve v rukach... ale odnaucil sa asi do 20 mesiacov...

marija
25. apr 2010

Lucy ani som nevedela, ze existuju aj na baterky 😀 takze vobec neviem, ale zalezi aj aky mas vysavac, ak ho das na najslabsie tahanie tak velmi huci? Lebo zas tych 10 sekund dokopy zapnuteho vysavaca nemoze nikomu prekazat hlavne ked ti to chore dieta bude plakat hlasnejsie ako ten samotny vysavac hucat 😀

marija
25. apr 2010

Miska zlati svokrovci 😀 no moja zo zaciatku nechcela, potom som uz neskusala, jej stacil aj prsnik a ani v starsom veku nevedela pit z cumlovej flase co by som bola ocenila hlavne neskor pri kasi aby unavena nemusela lyzickovat, ale poleziacky pekne vypila kasu z flase 🙂 no ale co uz.

denisocka
25. apr 2010

ja len na rýchlo

lucy nekupuj tu na baterky,stoji za holy prd !!!! najlepšia je vysavačova,ja som chcela byť in a objednala som ešte k vysavačovej neskor tu na baterky a predala som ju na druhy den,nevytiahla poriadne ani vodnaty sopel. teda-len som chcela poradiť

silwietta
25. apr 2010

my sme mali najprv tu klasicku hadickovu a kym bol soplik taky vodovy tak to slo, ale potom ked uz bol hustejsi, tak som si skoro pluca vcucla... na tu vysavacovu nedam dopustit, aj dnes som ju nastartovala, lebo sa mu pustil soplik...

a suhlasim s marijou, zvycajne decka pri tom placu hlasnejsie ako huci vysavac, takze to mas jedno ci baterkova ci vysavacova... akurat ak ides niekde na vylet kde nebudes mat poruke vysavac, tak vtedy je lepsia baterkova... a ked sme boli na Silvestra u nasich a odsavala som mu v noci sopliky aj 3-4x, vobec sa na to nikto nezobudil, ani sestra, ani synovci, len mamka vravela ze ho raz pocula plakat, ale ona vzdy mala plytky spanok

denisocka
25. apr 2010

tato odsavačka je super http://www.mojalekaren.sk/arianna-odsavacka-hli... a nevyrpvna sa jej ani ta, ktoru musiš ťahať ty ustami a ani ten šiť LavingLab

denisocka
25. apr 2010
denisocka
25. apr 2010

moj syn do roka nepípol pri vysavani soplov,sam si pridržiaval ,ale až dostal aky taky rozum tak už začal s tým nesuhlasiť,ale tak , spacifikujem ho,odsajem za par sekund a mame na dlhy čas pokoj

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre