♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

tretulka
6. máj 2010

jani, ´moj brat ma 17r. a 13r. dceru, ta 1ýr uz ma frajera a pomaly z puberty vychadza, nastastie 😀 a tu mladsiu to chyta, pomooooc, to este bude vesele 😀

michaela80
6. máj 2010

peti ja dostanem kozmetiku od kamosky ktora e kozna lekarka a ma dceru ekzematicku....cize ma to vyskusane a je s tym velmi spokojna a aj pacienti.....vola sa myslim Bioderma....
mne dali od dnes kludovy rezim...lebo na rannej vizite som si tak nesikovne rychlo lahla ze mi stvrdlo brusko..

denisocka
6. máj 2010

moja segra ma 4roky menej , 7.augusta ma 23r. - a rozumu ani za špičku nechta. teda -my sme uplne odlišne a týmto sa aj "neznášame" . ona nema žiadnu zodpovednosť,čo v Nitre zarobi,to preflaka po baroch ,na kozmetiku , mobil a handry , večne nema prachy . je krstnou mojho šimona -lebo šak koho dať,najlešpie surodenca a teraz važne uvažujeme kto bude krstny druhemu . ani nejaka moralna zodpovednosť za krsna u nej nehorzí,ani nejaky navštevovanie -ona radšej ide niekde na festival ako da prachy na autobus a aby došla na východ, ked ma maly nejake narodky,tak povie -kup mu adidasya a prachy nevidím za ne 😀 . akože nevravím že nechodi vobec, tak 2x ročne a kupi vždy dajaku somarinu,ale nejaka pomoc ako od krstnej od nej nehrozi . takže nevieme stale,kto bude krstiť Tobiho 😖 a to sa ma narodiť okolo jej narodenín

mywiel
6. máj 2010

Deni s tymi krsnymi mi ani nehovor, malej je krsny moj brat a hotova katastrofa a krsna je zas tu kamoska ktoru vidim raz za pol roka takze tak.... 😖

evitkamalicka
6. máj 2010

my tiez uvazujeme kto bude krstny druhemu, malemu je svagor, ale teda no comment

mywiel
6. máj 2010

No malému bude krsny bratranec ma 40 rokov a jeho manzelka este nemaju deti tak su velmi radi, teda hlavne ona. 😉 😵

denisocka
6. máj 2010

😀 no ja moc na výber nemám, kamošky neprichadzaju k uvahu,ja som taka konzerva,ja to nemam nijaku naj kamošku,ja nejak ženy nemusim 😀 a ženske spolky

bud opäť segra -ale to nemožem čakať ani dary,ani nejake varovanie maleho,ale ho vziať na vylet či vonku -možno o 5 rokov ked bude aj ona matkou,tak sa zmeni.ináč,ona velmi chce mimi, ale chvalabihu sa jej ešte nepošťastilo,bo dosť strieda priatelov,sice ma vzťahy dlhe -aj vyše roka,ale stale to skončím a ma ineho,take my sme zvyknutý,že zakaždým tu chodí s iným 😀

alebo švagrina - slobodna puľta , skončila katachetizmus a špec.pg a nemioesi sa vydavať ani mať deti,lebo ma vioac rozumu ako my - to je mužova segra,ma 34r., nerobí,bo doteraz roky študovala a tak sedí doma a žere si nervy so svokrou , a sama zahlasila,že ona nikomu nepojde za krstnych,bo to je velmi doležita moralna uloha a treba potom proste dodoržavať cirkevne doktríny a tak ....... s nou sa vždy hadam oreinkarnacii,to ju vždy vytoči že sa pohádame 😀

no a potom ešte mužov brat a žena,ale im sa mimi nedari a nevychadzame vobec dobre, svagrina je tak zatrpknuta osoba voči každemu,že len ohovara a zhana plety a nikdy nič pozitivne nevravela , mna obvinovala lrečo maleho nazývam Judaš ked niečo vytrelí a pritom ako matka ho stale so srandy nazvem Judašom,ked robí neplechu

mywiel
6. máj 2010

Tak to sme podobné... 😀 😉

denisocka
6. máj 2010

😀

denisocka
6. máj 2010

a asi som dovna,ale neznašam navštevy ... hlavne ak sa mi tu chce nejaka kamoška dotrepať na pokec a pletky 😖 ja toto nemusím .. ani take kavičkovanie,vínečko a tak u mna a mm nehorzí

marija
6. máj 2010

Dobre ranko kocky 😉 som spat z odberov. Zajtra budu vysledky. Dnes sa musim dovolat nejakemu cievnemu... len si vybrat treba 😀

Deni dakujem za link, vcera som si to vsetko vecer preluskala, no ale to sitie, ale suska? ma boli aj dnes... ked sedim, ked stojim, ked lezim... bleeeee ☹

Neviete ako dopadla Didula?

mywiel
6. máj 2010

No tu je taky zvyk ze musia ludia dopredu zavolat ci ti to vyhovuje aj kamosky, proste Svajciari su v tomto konzervativni nenechaju si narusat sukromie. 😀 😝

mywiel
6. máj 2010

Len po porode to bude tazké vsetkym povedat ze aspon tyzden nechcem nikoho vidiet.... 😅 😀 to bude tvrdsi oriesok mozno len svokrocom dovolim ale ostatni si tentokrat pockaju. 😀

michaela80
6. máj 2010

nas maly ma za krstneho mm brata a to je fakt krstny s velkym K.....dobry vyber.....i ho vela vybavi nikdy nezabudne mu nieco doniest a darceky su asz prilis stedre podla mna...krstna je moja sesterka...teraz sme rozmyslali o mojich surodencoch...taze uvidime co bude....

denisocka
6. máj 2010

marija,cikula ma bolela pri prvom hrozne,bola ako opuchnuta buchta 😀 proste všwetko dole prekrvene,je to normálne

myw-mna poznaju známy,že mne treba par dni dopredu oznamiť navštevu , take že niekto zavola dnes ,žepride poobede neexistujem proste ja to nemam rada vobec. celkovo nemam rada navštevy,ja to hrozne prežívam , upratujem,glancujem, chystám a niekeedy som potom sklamana ,že to nestalo zato

evitkamalicka
6. máj 2010

myw ja som zakazala navstevy aj pri Adamkovi na cele sestonedelie, akurat nasi a svokrovci sem mohli prist

mywiel
6. máj 2010

evitka tak to by som ja nemohla to by sa vsetci urazili ak vydrzim tyzden to bude super... 😉 😀

evitkamalicka
6. máj 2010

u nas by mali smolu, nech sa urazi kto chce

mywiel
6. máj 2010

Deni no pokial mi kamoska zavola rano ze pride poobede o tolkej tak mi to nevadi ale také ze isli sme okolo a zastavili sa ma stresuje, lebo doma nic nemam co ponuknut ja nemam plné skrine zasob a tiez nejako pravidelne nepeciem, tak potom sa citim blbo, ze nemam im ani co ponuknut, radsej sa na to pripravim a stravim prijemny den s kamoskami pri kolaciku. 🙂

evitkamalicka
6. máj 2010

ja tiez nemam rada ked niekto chce prist na poslednu chvilu, to ma smolu, minimalne den dopredu musi dat vediet

denisocka
6. máj 2010

ja som tiež zakazala navšetevy ako eva. a nechodili,akurat ma zarazilo,že sa mi tu natlačila jedna "kamoška" ktoru poznám cez jej muža a dokopy som ju videla 3x na zastavke autobusu,tak ona sa dotrepala s 3roč. synom a to bol tera humbuk - miminko,on, bordel,kojenie,narušeny spanok .... fuj

mywiel
6. máj 2010

600 nedelie je dost dlho keby ho mali vidiet az potom tak uz nik nepride.... 😅 😕 😀 😝 proste ina mentalita ja budem rada tyzdnu alebo dvom. 😉

mywiel
6. máj 2010

Holky videli ste ze uz su zalozené Januarovky 2011 ? 😅 😵

michaela80
6. máj 2010

mywiel ano je tam dami a bubush z nasej temy....a tinka je december...

marija
6. máj 2010

Inak moze byt ze uz su januarovky, ja som takto pred tromi rokmi 3.5 zistila na teste ze sme tehu 😀 a mala sa mi narodila 6.1 😉 strasne to leti...

mywiel
6. máj 2010

Jezis to fakt? Musim im ist zablahozelat teda k uspechu. 🙂

michaela80
6. máj 2010

pardon tinka je november...a dami je cerstva tehu..uz len ianitka a karolinka...

denisocka
6. máj 2010

trebars švagrina so švagrom,mm cele minule leto ím cez pracovnu dobu a víkendy staval dom,lebo ho postavili vedla firmy 🙄 , vkuse tam bol,po robote tam musel ostavať,nedavala im ani jest,ani kavu ... iba ak bola velka akcia cez vikend,že sa ťahali mury trebrs,tak povedala svokre,nech navari gulaš ... atak,a ona bez roboty . svokra svoje maso, čas,energia - no proste moj muž vdaka tomu povedal,že my stavať dom nikdy nebudeme , na dom na kluč nemame , hypoteky mi neschvalujeme a takto svojpomocne s rodinou vravel že nokdy-lebo videl,ako nam to rozbíjalo manželtvo,šak som sa skoro na jesen rozviedla 😔 čo chodil domov nasraty zo stavby,unaveny,ja vyšťavena, on nemal čaqs ani oddýchnuť na motorke a ked videl kolko eci zadara sa tam sype na stavbu,a on ako robotník a iny tam makaju bez stravy ,tak sme proste mali krizu jak hrom.

švagrovci maju postaveny štokovec s garažou a podpivničeným + 2 poschodia , strecha, elektrika a asi aj plyn za 650tis a my mame holy prd,ešte že čakame babatko,bo by sme to možno riešili rozvodom ,teda ja.

a za celý rok čo stavali sa švagrina ani raz neopýtala,či neprídeme na navštevu,minule roky do nas hustila čo s novorodencom neprídeme k ním a minuly rok ani nevedela kde bývame. jedinu navštevu ktoru chceli uorobiť bolo na 3.kraloch toho roku,ked poobede zavolali,že im niečo odpadlo,že pridu hned k nám na navštevu - to som bola tehotna ale nik o tom ešte nevedel z rodiny,tak sme to hned zrušili a už som mala nervy v riti,ako si dovolia posledny vianočny volny sviatočny den len tak prisť s ohláseným,že štartuju z domu.

nato som 20.1. šla do nemocnice s krvacaním a ked sa dozvedela v dten den kde som,tak vybehla na muža,ako to že ona nevie že som tehotna,že či sa to zas dozvedela posledna ako úpri šimonovi ked som bola v 4.mesiaci. tak ma skoro jeblo v nemocnici,doteraz som nato nanu nasrata - ona chodi po IVF alebo akých vyšetreniach a nepovie ani svokre kde chodí, mne je to jedno,ale svokra sa trapy že jej syn nema deti a postaveny dom jak pre 3 generacie

mywiel
6. máj 2010

Deni to verim to by ma svihlo, ze manzel vkuse prec stavia inym a ja sama... 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre