♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

groka
7. máj 2010

ahojte baby

ja som dnes vola na glukoze,vypit som vypila,ale cakat som vydrzala len hodinu pol,pred tym som sa isla vycikat lebo ptorebovali aj moc a potom som zaklopala nech ma vezmu skor o pol hodku ak sa to da,lebo mi vrdlo uz brusko a na wc som zistila,ze som zacala krvacat,tak mi vzala zo zily krv,trosku som sa rozpravala aj s doktorkou ake mam problemy,ako stitka,RH protilatky a celkovo rizikove tehu,zmerali mi este tlak,lebo som sa stazovala na busenie srdca,co mam v poslednom case kazdy den a je t ovelmi neprijemne niekedy to az strach nahana a tlak spodny mam hranicny,doktorka povedala,nakolko mi puchnu nohy aj,ze mam vysadit maso,sol,udeniny a mineralne vody,v pondelok budem mat vysledky,ale som zdrvena uz zo vsetkeho,ale snazim sa byt aspon ok,v stredu idem na 3D tak sa tesim velmi

groka
7. máj 2010

ja som tiez coto citala o tom a teda ak je tehu cukrovka moze to sposobovat ozaj velke komplikacie ak sa nesleduje hladina cukru

groka
7. máj 2010

a este stale sa mi vygrguje sladka voda a to som to pila o 7:15

marija
7. máj 2010

Groka tebe sa tvoria RH protilatky od zaciatku tehu? Ajpri malom sa tvorili ci ten je Rh negativny ako ty? A hlavu hore, uz to nejako dobojujeme!!!! 😉

rubinka
7. máj 2010

Evi to si nechodila na poradne aj ked ti kázali? 😕
Ja teda neviem ale pre malé urobím čokoľvek ak to budé nutné len aby bolo zdravé. Ak prikážu dietu tak bohužial.
Groka mne bolo z tej gebuziny blbo celý deň 😖 Inak aj ja v stredu idem na 3D tiež sa teškám, držím ti palce na tom cukre a 3D. 😉

evitkamalicka
7. máj 2010

na ake poradne? myslis k diabetologicke? nie nechodila, kedze som u nej mala cukor dobry ked mi robila tu glykemicku krivku vzdy maximalne 5,1 tak som nevidela dovod dietovat

rubinka
7. máj 2010

No ale povedali ti že nemusíš chodiť?

groka
7. máj 2010

5,1 je dobre pokial viem

rubi dik,ty si bola kedy na tom?a co ti povedali?

marija od zaciatku hned prvy odber co sa robil v 10tt mi prisli zle vysledky tak mi rali zas na hlbsie vysetrenie ci nebude dieta postihnute,ale vraj som nezaznamenali tolko protilatok v tele,potom som uz mala dobre hodnoty a potom este mi brali,tiez boli dobre,na najblizsej poradni by mi mali zas brat,s malym som nemala tento problem,ja som negativka a maly pozitivny to preto

evitkamalicka
7. máj 2010

rubi nie nepovedali, nedala mi ziadny dalsi termin, len ze mam drzat dietu a prist po porode, podla mna dost drasticku a tiez mi z nej bolo zle, tak som sa na to vykaslala

groka
7. máj 2010

baby a jedavate kuraciu pecienku?ja sa prave napchavam nou na cibulke na stave

marija
7. máj 2010

Groka prvy maly je tiez pozitivny? Ja som tiez negativ, ale kedze aj muz je tak tam sa protilatky tvorit ani nemozu, a ak by sa tvorili tak asi by bol otec niekto iny 😀 len ma to zaujimalo, lebo mne napr aj pri malej aj pri terajsom tehu beru kazdy trimester na protilatky aj ked vedia, ze aj muz je negativny, no nech len pekne beru, ved v zivote sa moze stat barsco a zeny mozu zatlkat a zatlkat. A nevedela som, ze ak sa tvoria protilatky moze to znamenat ze je dieta postihnute... tomu nerozumiem.

evitkamalicka
7. máj 2010

groka ja jem vsetko, aj pecienku, aj plesnive syry, proste vsetko a jedla som tak aj v predoslom tehu, neobmedzujem sa v nicom, proste ked mam chut tak si dam

groka
7. máj 2010

marija moze to sposobit potrat,alebo predcasny porod alebo aj poskodenie plodu
hej prvy je pozitivny aj mi pichali po porode cosi ale asi nezabralo alebo ja neviem

evit ja tiez vsetko jem,dokonca vcera hriby na smotane,syry nie lebo aj ked lubim nemam chut,jedinemu co nedam do ust je tonic

lulusha
7. máj 2010

caute baby... no ani nestrastne s tou cukrovkou, ja idem v stredu na testy, uz teraz sa desim... 😕

dnes sme minuli v Tescu majland, normalne sme malemu nakupili veci asi za stovku 😅 ale drahy sa vytesoval (aj ja, vsak nezapriem) a vsetko si pofotil 😀 v pondelok sa chystame obzerat kociky konecne... ale aj tak nam este toho pomerne vela chyba...

dnes mi dosiel vankus na spanie v tehu a zaroven na kojenie, tak si ponho idem na postu, jupiiiii 😝

lucy, hned ako som si zapla to video, uz som mala slzy v ociach 😀 nastastie po tom, ako sa tam objavil ten chlapec, co si sprtal v nose, ma plac presiel 😀 😀 😀

evitkamalicka
7. máj 2010

groka tonic ja ani bezne nepijem, lebo mi to nejako extra nechuti

evitkamalicka
7. máj 2010

tonic mam rada len v nejakych miesanych drinkoch inac nie

groka
7. máj 2010

evit tonic kvoli chyninu

evitkamalicka
7. máj 2010

hej ja viem

evitkamalicka
7. máj 2010

idem dat malemu olovrant a pojdeme von, tak sa zatial majte

groka
7. máj 2010

ja idem pre maleho do skolky,tiez sa majte 😀

marija
7. máj 2010

Lulu a kde si objednala ten vankus? Aj ja chcem 😀

nikitka231
7. máj 2010

lulu aj ja idem v stredu na test glukozovy 😉 aj na dalsiu kontrolu teraz uz kazdy tt 😒 som zvedava ci to ustalilo alebo sa otvaram nadalej 😕
poslels mi linka ky to mas vankus na spanie??to je to ucko co je potom aj nakojenie ci nie?

marija
7. máj 2010

Niki 😀 ja chcem taky vankus co ma tie gulicky v tom male, Lulu mas taky? Alebo neviete niektora poradit kde objednat?

lulusha
7. máj 2010

tu je ten vankus: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7419208&tab=0

neviem, ci je gulickovy, asi nie je, lebo sa da prat... ked ho donesiem z posty, dam vediet, aky je... mne sa uz tazko spi, taha ma brusko dolu, tak si ho musim podkladat...uvidime, aky vynalez bude toto 🙂

marija
7. máj 2010

Lului dakujem ;) je tam dute vlakno ako citam, no porozmysalm este ale daj vediet aky je 😉

nikitka231
7. máj 2010

marija takyto nejaky?
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8446716&tab=3
ja som taky videla na predajni v nemecku ...som rozmyslala ci ho kupit 😕 tiez zle spavam

denisocka
7. máj 2010

didul,ja som mala v 14tt jeden den placentu vzadu a o 2 dni v predu 😀 . nakoniec že je v predu,ale že to tým že maternica rastie,tak sa ta placenta ešte presuva,tak ako ked ma niekto nizko placentu,tak sa ešte do 24tt može vytiahnuť

denisocka
7. máj 2010

krásna svadba didul,šak muž neni až taky vyškyreny 😀 a ty aka kočka 🙂 prvy krat ťa vidim . ta to lepšei sa škeriť ako takto smutne ako tem od lucy

miciatko
7. máj 2010

marija som sa zasmiala ze si to ma dobre obzriet 😀

evit chalanisko ako vysity 😀

no ja som mala ten glukozovy na lacno 5,17 , po vypití 7,11 a na druhe meranie 6,30 a moc negativ

nikitka231
7. máj 2010

kocky ako sa robi druhe meranie pri tej glukozke??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre