♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

mywiel
15. máj 2010

Moja spi vo svojej izbe a zatial v babatkovskej postielke, a cika tiez do plienky hadam sa v skolke nauci ked bude vidiet iné deticky chodit na zachod. 😉

mywiel
15. máj 2010

Idem to podchytit hlavne v lete je necham bez plienky v zahrade nech sa nauci kym sa narodi druhé bude o jednu starost menej, lebo tolko plienok kupovat pre dvoch si neviem ani predstavit. 😅 😕 😝

kila
15. máj 2010

Kvietok, no veď uvidíš že pre niektoré z nás o mesiac bude balenie tašky veľmi veľmi aktuálne. Pri prvom som sa balila aj ja už dosť skoro, vždy som tam ešte niečo pridala na čo som zabudla - ale potom predsa sme zabudli doma to najdôležitejšie - foťák! 😅 Teraz prvé čo dám do tašky bude určite fotoaparát! 😅
Denisočka cikanie a kakanie mi ani nespomínaj lebo máme už pocikaný a pokakaný celý dom, ale slečne stále nedochádza že niečo robí zle. 😅

kvietok121
15. máj 2010

vies kila ja to akosi este beriem ze je velmi vela casuuuuuuuuu, a hadam v juni sa uz k tomu dokopem, este stale riadne zarezavam v robote, kde mam vela akcii a ked skoncim tak sa mi uz na nakupy nechce

denisocka
15. máj 2010

kila,ved ja som taka "pohodlna" že sami nechce ho nechavať bez a potom drhnuť 😅 keby som aspon doma a zahradu mala,že je von,ale obsrať byt mi nejak nevonia 😅

kvietok121
15. máj 2010

baby objednavali ste cez papmpy shop

kvietok121
15. máj 2010

pampyshop?

cimerka
15. máj 2010

caute dievcata,som tu nova a tesi ma ze som vas objavila,lebo patrim do tejto augustovsej skupine.mam na vas otazocku,kde budete rodit? 🙂

abbey1
15. máj 2010

Ja som si v piatok kúpila pôrodnú košieľku.bola celkom zlatá a hlavne lacná,tak mi nebude ľúto,ak ju zničím.Ani mi nespomínajte balenie do pôrodnice.Ja by som bola tehotná aj v kuse,len keby za mňa niekto rodil.Pre Zarušku už máme všetko,len kozmetiku a plienočky budem nakupovať až v lete.To budem mať bonus.

marija
15. máj 2010

Ahoj kocky.

Cimerka vitaj 😉 ja budem rodit na Kramaroch.

Kocky vy ste sikulky, ze mate vsetko 😉 ja som este nic nekupovala, kopu veci som poprala po malej a vacsinu z toho nikdy na sebe nemala 😀 akurad potrebujem vanicku a zariadujeme jej izbicku. Muz akurad idete z Ikea aj s novou komodou, skrinu uz mame 😎

Plienky tiez budem nakupovat az v lete. V meste som nebola ani neviem kolko... vlastne od utorka som sa nedostala ani len von jak je mala chora...

marija
15. máj 2010

Co sa tyka toho cikania a kakania, tak moja mala od 10 mesiacov kaka do nocnika, ale cikat ani za svet 😀 ale ked je vonku na dvore, tak je cely den bez plienky a vypyta sa, ale v tu ranu jak je doma, tak ani nahodou... uz nam niekolkorat ocikala koberec a sedacku a nakolko mame vsade kachlicky tak je to problem ak stale koberec periem a kym uschne... a okrem toho vzdy ked opat ochorie, sme tam kde sme boli predtym...

Zubky si umyvame rano a vecer a to uplne dobrovolne. Ak si ich zabudne umyt tak je schopna aj o 10 vecer z postielky plakat, ze mamina zubky umyt 😀

cimerka
15. máj 2010

marija a rodila si aj prvykrat na kramaroch?ako si bola spokojna?ja uvazujem nad antolskou,lebo to mam po ruke.

marija
15. máj 2010

Cimerka ja som prvykrat rodila na Antolskej a bola som spokojna 😉 eraz pojdem na Kramare lebo sme sa prestahovali z Petrzalky do Race a teraz Kramare mam po ruke.

cimerka
15. máj 2010

a u koho si rodila,marija?mala si zazmluvneneho dr?ze ci to treba alebo mam nechat vsetko na nahodu? 🙂

ikulka
15. máj 2010

ahojkyjte no a zas prišíííí ☹
no som sa nasmiala na tých taktikách koli zubkom, no my so zubkami problém nemáme my takéto taktiky vymýšlame pri jedení.... 😒 a bez plienok uplne je od 19mesiacov, takže s tým problém tiež nebol....kila držím palce nech sa to rýchlo podarí naučiť, a keby ste jej kupila viacej druhov pasty a tak skušali? my sme mali vždy vela druhov a vždy je zvedavá aká je tá dalšia....
no ste ma veru prekvapili s tým balením do porodnice, joooj veru nemám ešte nič ale musím si isť pre zoznam na porodnicu, čo treba, či sa niečo nezmenilo odvtedy ako sm tam bola naposledy 😀

nikitka231
15. máj 2010

pekny vecer kocky ,tak 3 pracky mini pradla a prislusenstva su oprate... 😅
ja do porodnice pre seba nemam este nic no a co sa tyka komody tu nam robili extra namieru uz pri malom je vacsia sirisa a vysia a 4 vysoke sufliky 😉

mimkao
15. máj 2010

Ahpjte. Kila, ak sa smiem spýtať, ku ktorému dr. chodíš? Budeš rodiť v KN?

ikulka
15. máj 2010

no ja si pre seba ani nič do porodnice neberiem teda myslím oblečenie ako pyžamo alebo košelu, mala som to pri malej a vobec som to nevyužila boal som stáel v erárnych čo nám tam dávali každý den čisté.....takže ani teraz to nebudem brať....

halintoa
15. máj 2010

ikulka: ja mám v zozname čo si mám priniesť niekoľko nočných košiel, takže v TO asi nedávajú erárne. Nevadí, kúpila som na MMB za super cenu dve kojo košele, takže možno ešte dajaku jednu peknú dokúpim, nech mám aj novú a mám čo striedať. 😝

denisocka
16. máj 2010

dobre ranko,
tak ja konečne popri ATB nechodím už tolko cikať v noci, to je teda uľava .
pobalenu tašku mám,ale ta je ešte od 12tt pobalena a do toho čo tam mam už nevojdem 😀 ,lebo som si nachystala najake diadora tepláky bedrove, trička od farmac.firiem s reklamov - take že bromhexin a tak 😀 a to sa už k poroduu nehodi,takže musim kuknuť čo tam je a dať si tam nejake gate - jednorazovky nechcem,nebola som spokojna,asi zato že boli 5x väčšie ako moja riť,takže ja pojdem do činaka a kupim zopár jednorazoviek tam 😀 , vlošky hlavne , sprej ALOE VERA na šitie,lebo to fajne chladí pri hojení štia a pomaha ,musim kuknuť odsavačku v akom je stave ,nejake vlžky do podprdy a čo ja viem čo ešte

inač,malemu idu asi zadne stoličky,lebo ma pernamentne maliček uplne v zadu zakusnutý

mywiel
16. máj 2010

Ahoj Deni uz aj ty rano buntosis? 😅 😀
Ja som uz od siestej vyspata... 😀 😝
A uz obzeram oznamenia o narodeni, tentokrat to objednam uz sa mi nechce vlastnorucne vyrabat... 😅

http://www.ooprint.fr/ooprint/dynamic/public/ch...

denisocka
16. máj 2010

ináč,už som vyše mesiaca mala na xichte take hnusne vyrašky,ktore proste nemyzli,nech som natierala čokolvek,amen bolest - a zrazu sa už nerozširuju a hoja sa . tak to možno boli z toho zapalu

denisocka
16. máj 2010
mywiel
16. máj 2010

Hihi nie to nie ale je fakt ze tu sa deti rodia akoze v kapuste nenosia ich tu bociany 😀
Vybrala som to posledné modré v 5 riadku zhora http://www.ooprint.fr/ooprint/dynamic/public/ch...

marija
16. máj 2010

Dobre ranko kocky.

Asi 10 minut som sa rano v psoteli snazila dostat do tych kompresnych pancuch... je to pre mna smrt, lebo ja neznasam silonky a ani v zime ich nenosim, bo z nich ide trafit slak... toto je HROZNE!!! A to je teraz vonku zima, ked bude 35C nezvladnem to... fuj, hnusne pancuchy.

Mywiel krasne oznamenie 😉

Deni super, ze vyrazky sa stracaju a ze zapal ustupuje, len tak dalej.

My sme dnes prvu noc spali normalne. Az na tie ATB 0 4 rano, ale inak sa nebudila a neplakala. Zajtra ideme na kontrolu a ide sa vybavovat ta detska ORL.... caka nas asi dlha cesta, ale musime nieco robit, lebo dalsie ATB a dalsiu anginu uz nemusi jej organizmus zvladnut a mam strach, ze opat skoncime v nemocnici. Som sa konecnce od utorka vcera aj normalne najedla a mala tiez. Hned je veselsie.

A to pocasie, to co je??? 😕

mywiel
16. máj 2010

Marija ja som tiez radsej trpela ako nosit tie pancuchy a obliect si ich sama s bruchom som ani nevedela... 🙄 😝

marija
16. máj 2010

Mywiel ja som s tym bojovala statne na posteli 😀 ale podarilo sa nakoniec, len netusim ako si ich dam dole 😕

mywiel
16. máj 2010

No v lete boli tie pancuchy neznesitelné a teraz ma to caka celé leto ale pancuchy uz nechcem budem chodit na masaze lymfaticku drenaz a mocit si nohy v studenej vode... 😅

Deni tie vyrazky mozu byt z ATB ja teraz ziadne nemam, mam krajsiu plet ako v prvom tehu aj nechty a vlasy rychlo rastu. 😕 😲

didulka85
16. máj 2010

Dobre ranko!
Som hore uz od siestej, manzel este spi...
Dnes by som chcela ist este donakupovat veci, poprat vybavicku... Bojim sa, ze moj doktor bude tvrdohlavy a tentokrat ma uz necha v nemocnici.
Marija aspon jej je lepsie... Nic horsie, ako ked dieta trpi...
Pocasie je luxusne... Este ze som si nakupila tehotenske saty... Mozem ich nosit akurat tak pri upratovani doma.

denisocka
16. máj 2010

myw,mne raveže tie vyražky ustupuju ako beriem tie ATB , nakoniec sa ešte stanem miss mamička 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre