♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

carmenn323
16. máj 2010

deni dakujem 😉

denisocka
16. máj 2010

xiixii kvietok, dobra stranka 😉 ja na nej fičim už dlho,mame už druhe balenie Cečja z USA a liečine sa doma megadavkami 😉 aj MARIJA ho už má, a preto som aj chceka žeby o malej napísala Damianovi z tej stranky,čo im poradí 😉

dobru noc baby

kvietok121
17. máj 2010

dakujem baby, dufam ze uz dnes budeme na tom lepsie, ja sa citim celkom dobre, len ked sa pozriem von, tak neviem ci to poobede nebudem mat spat, hrozne ani do roboty sa mi nechce. tal vam prajem pekny den

denisocka
17. máj 2010

dobre ranko,tak mne cely víkend nejak dovne tvrdlo brucho,alebo sa maly proste nejak natlačal na mna a konečne mi je dnes super, zatial teda-tak si bežim nafarbiť hlavu a konečne vyskušať tu moju mašinu a ak vijde čas,tak aj angelcare .

musim zbalachať kamošku,nech mi zbehne do ikei kupiť taku pasikatu latku,že ušijem tu zastenu do detskej

evitkamalicka
17. máj 2010

dobre ranko, u nas dnes zacali kurit, huraaa....dnesny den znova stravim v posteli s teplym cajom

denisocka
17. máj 2010

aj my sme včera kus pritopili,šak to je des - 9st vonku, steny už premrznute

evitkamalicka
17. máj 2010

my mame zateplene, takze az taka zima nie je, ale Adamkovi aspon na noc radiator zapnut

denisocka
17. máj 2010

baby čo mate ikeu ,
neviete čo može byť toto za material ? potrebujem niečo čo je vyplnene tenkým vatelinom http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/1007...

nikitka231
17. máj 2010

☹ ☹
dobre ranko..som isla spat o 2 v noci ...som nemohla zaspat ..taky vietor bol ze ma cely cas tak zaludok bol ze az z nervov..islo okna vytlacit 😠 😠

denisocka
17. máj 2010

niki nehovor , ja sa vetra / burky vždy bojím.odkedy sme v bytovke tak len čakam,že nam oddrbe strechu a cely majetok a naše životy budu vriti

groka
17. máj 2010

caute baby
u nas tiez asi na celom slovensku je otras pocasie,akoze ja som normalne vahala,ci ist maleho zaniest do skolky,som myslela ze nas odfukne a ze v noci padnu stromy na auta,zima ako v ruskom filme,co nie je normalne,maly normalne ze pancusky ma na sebe,a ja rolak,nam nekuria tusim,akoze mne neni nejake extra zima,ale ked chodim holymi nohami len v nohavickach,tak sila teda...ja s bolestami inak ok ked som si vcera lahla,ale panva sa mi ide zas rozletiet,uz som mala na male vcera ze idem na pohotovost,no nesla som a asi by to bolo aj zbytocne,no ta panva to moze tak velmi boliet?aj vytok mam riadny a vela je ho,brucho na mas neboli zatial,ale tak normalne citim bedrove klby ako sa mi odsuvaju alebo co

baby vy co ste otvorene ci mate skrateny krcok,dufam,ze panva=klby vas neboleli

ikulka
17. máj 2010

ahojky no veru počasie je des ja som veru už tiež chcela s malou do školky ale vtomto počasí veru ma von nik nedostane....
groka aj mna strááášne bolí panva dokonca presne na spodu uplne dole ale to sa mi asi panva a kosti naťahuju...si myslím...

evitkamalicka
17. máj 2010

aj mna boli uz cca 3 dni podvozok, myslim tie panvove kosti

tretulka
17. máj 2010

ahojte...toto pocasie ma zabija 😠 , leje uz hadam 24 hod v kuse, ak nie viac...maleho som nechala doma, ma sopliky zelene, mame kvapky od dr., take robene, vzdy mu zabrali a teraz nic zatial, aj pokasliavat zacal, dufam,z e z toho nebude choroba nejaka vaznejsia. Ja som tiez prechladnuta, ale uz je to lepsie, hrdlo ma bolelo, pomohli PROPOLKI 🙂
evit, skore uzdravenie prajem
mna posledne dni pobolievaju klby a krize, najma vecer, vo stvrtok idem do poradne, tak hadam bude vsetko ok, dozviem sa aj vysledky cukru
zajtra mi drzte palce, mam skusku ☹

groka
17. máj 2010

tak asi je to ok,aj vam to vystreluje do krizov a do slabin?

evitkamalicka
17. máj 2010

tretulka dakujem

groka mne do slabin a riadne

groka
17. máj 2010

tak je to asi ok,ja som to pri malom nemala a skor mi pride,ze pri prvom by to malo boliet viac nie?ved po porode su uz trosku roztiahnute tie kosti tak by to nemalo tak boliet a pri malom ma asi nic nebolelo,no vcera to bol des,to som aj predychavala na zemi po sediacky jak truba ked mi stvrdlo,bolesti na kramy,no len prestupovat to a som skonstatovala,ze som mala to iste ako pri malom ked som isla rodit,ale este som nevedela co sa deje 😀 to som este doma bola a ficala
uz chcem porodit,lebo ja neviem ako zvladnem este 3 mesiace ,ale tak 26 idem do poradne,poviem mu,o co ide,ked vsetko ok,tak budem aspon stastna ze ma caka super porod hadam,ked sa panva tak roztahuje nie?maly by mohol len tak vyletiet 😀

evitkamalicka
17. máj 2010

ja akurat kukam na nete auta, kedze si chcem kupit uplne nove, tak ze kolko mi treba este dosetrit

evitkamalicka
17. máj 2010

groka no na mna to asi neplati kedze som rodila cisarskym

groka
17. máj 2010

no zapla som radiatory ci kuria,lebo uz mi je zima a ked nekuria baby,tak co mam robit?ist za kym?

groka
17. máj 2010

a uz pocujem nieco v radiatoroch,nieco robia,lebo som videla aj nejakych panov s hadicami pustaju vodu,uz pocujem

evitkamalicka
17. máj 2010

groka nam uz idu od rana, mne to ani tak netreba, len malemu v detskej som zapla

denisocka
17. máj 2010

http://www.henkel.no/non/content_images/542_Opa... no akurat som si nafarbila hlavu - na hnede vlasy s melírom s domnienkou,že mi to kus zosvetlí, teda hnde zosvetli a ked už bola farba na hlave kukam vzorkovník,že to farby svetla ne stredne popolave plave,takže budem cela hneda 😅

denisocka
17. máj 2010

groka,aj mna to bolelo,ale to tak par dni a dosť ... bedr.klby, ta spona - na pipine ...

miciatko
17. máj 2010

Ahojte tehulky, tak ja uz v práci az do 20:00, boli ma bruško akoby take pichanie v nom a to od rána co som sa zobudila, miminko sa sem tam pohne tak ja len dúfam ze to bude v poriadku . Este odrobím dnes a zajtra a mám až do konca mesiaca dovolenku , tak sa tesim ze si budem môcť ležať koľko buem potrebivať . Ozaj ako Vám v práci dovolili vycerpať dovolenku? , mne nechali nech si ju vycerpam celu až na neake 4 dni , ktore si necham keby dačo . . . . .

Ozaj v piatok mi prišla uz postieľka a aj lehatko, tak som chodila stale na to nakukať 😀

denisocka
17. máj 2010

mici, ja som pri šimonovi išla na PN od 1.5. , MD mi začala tuším 19.11 a dovolenku mi dali vyčerpať pred MD . čiže som nejake 2-3 týždne pred MD ukončila PN - nadväzovalo na to dovolenka a tak MD

adal
17. máj 2010

Dobré ráno tehuľky 🙂 chcela by som sa opýtať, či pri kontrolách v poradni máte niektorá zvýšený "horný" tlak (ja mávam v rozmedzí 130-150) a či Vás gynekológ poslal na nejaké odborné vyčetrenie. Inak sa cítim dobre, nemám žiadny problém ...
Ďakujem a prajem pekný deň (aj keď je zima bŕŕŕ)

evitkamalicka
17. máj 2010

inac nakoniec som tu zivnost nemusela zrusit, kedze som sla na matersku pred 1.1.2009 a plati pre mna este stary zakon, ze mozem aj podnikat aj brat rodicovsky, tak sa vytesujem.....takze este takmer 1,5 roka mozem podnikat

denisocka
17. máj 2010

adi nemám,ale ja mam zas nizky -ide ma urvat,možno aj z toho magnezia . - 55/110 ... poražka , bežne som mavala 85/125 - čím vyšší ,tým sa citim lepšie

denisocka
17. máj 2010

už mi hrabe dnes,tlak píšem odzadu 😅 110/55 ................ 125/85

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre