♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lulusha
18. máj 2010

marija, kupila som citronovy zakusok, Kuba rez a kokosove gulky 😝

Arnicu 9CH papam aj ja stale, ked krvacam... odporucila mi to lekarka...ale prave sa mi minula

abbey1
18. máj 2010

Ja mám s homeopatikami celkom dobré skúsenosti,tak určite vyskúšam.inak ja som nástrih mala v pohode i hojenie.Len si pamätám,ako strašne ma svrbelo,keď sa mi rozpúšťali tie stehy.To bol des.Až sme sa s mn niekedy v noci rehotali,čo som už nevedela či sa smiať alebo plakať.

marija
18. máj 2010

halinota tak myslim, ze k cislu 5 sa nedopracujem 😀

marija
18. máj 2010

Lulu a to mnozstvo mi odporucia v lekarni? myslim to, ze kolko CH mam uzivat?

Abbey nic tym hlavne nepokazim, a ked pomoze bude len dobre 😉

abbey1
18. máj 2010

Budúci týždeň je u nás zasa burza detských vecičiek,tak sa strašne teším,čo ponakupujem,i keď nič nepotrebujeme.Ale za tie ceny!!!zajtra sa zasa so Sabi chystáme kúpiť tapetu do jej novej izby.včera som tam už niečo vytipovala,preto že tých katalogov majú desiatky.A tak to vidím,že jedna stena skončí fialová s gepardmi.Je pevne rozhodnutá mať fialovú izbu.Máme to doma ako u kanárikov.Každá izba inej farby.Manžel sa mi dnes smial v DM,keď som chcela bambusové plienky a mali len zelenú do kúpeľne,žltú do kuchyne,oranžovú do obývačky,ale žiadne ružové do kočíka.

marija
18. máj 2010

tu je o tej Arnice, inak mozno by som to mohla zacat uzivat uz aj teraz, citam, ze aj na zily je to dobre 😀 http://www.nobelplus.sk/web/humanne-lieky/detai...

lulusha
18. máj 2010

marija, mne to priamo povedala gynekologicka, ked som zacala krvacat, ze 9 CH.. ale podla mna ti povedia v lekarni urcite... zle to nemoze byt, ked je to prirodne...

abbey1
18. máj 2010

Musím zistiť,či neobsahuje laktozu.musela som preto prestať užívať niektoré overené homeopatiká.

marija
18. máj 2010

abbey nemozes laktozu?

ja zajtra idem s malou k homeopaticke, som zvedava. Imunologicka nam zmenila liecbu, k tomu spravne homeopatika a mozno sa nam polepsi... ak nie, tak snad nepohorsi.

abbey1
18. máj 2010

Mám silnú intoleranciu laktozy,ale len posledné 3-4 roky.Ja som tiež presvedčená,že homeopatia nemôže ublížiť.a mnoho krát to bola naša posledná nádej a vždy zabrala.Tak držím päste na zajtra.

marija
18. máj 2010

abbey dakujem 😵

abbey1
18. máj 2010

Pa pa.Idem pracovať.Fňuk fňuk...

marija
18. máj 2010

tak nech to rychle ubehne 😉 ja mam dnes volno 😵

miciatko
18. máj 2010

baby prosim Vás poradte mi, som v práci a normalne mam problem sa zhlboka nadychnuť , alebo zakaslat, na pravom boku cítim taky silný tlak akoby sa tam babo zaprelo, ale to je tak veľmi bolestive, že ma boli aj dýchanie, teraz neviem co to môže byt ci babo, alebo čo môže mi tuto bolesť spôsobovať, mali ste taketo dačo?,

marija
18. máj 2010

Miciatko fuuuha... neviem co to moze byt, boli ta to aj pri pohybe? Napr ked chodis?

miciatko
18. máj 2010

marija no boli aj ked chodim, ale keď zatlacim si na ten bok tak to boli len trochu, fakt neviem ani či je to na pohotovosť či nie . . . 😒

nikitka231
18. máj 2010

mici ak je to mimi ze ti zatlacilo alebo je zle otocene mne sa to tiez obcas stane ....tak ho potlapkam trosku viac a ked nepomoze tak zas to zopakujem ak spi sa zobudi a zmeni polohu 😉 😉 😉

marija
18. máj 2010

vacsinou ak je to nieco s bruskou ako tehotenstvom tak to boli v podbrusku nie? neviem co to moze byt 😒 ale ak to boli silno tak radsej utekaj.

estterka
18. máj 2010

miciatko,moze to byt aj z toho,ako sa posuvaju organy pocas tehu a ked sa babo tak blbo ulozi,ze zatlaci na niektory,tak sa zle dycha.

peta131
18. máj 2010

Ahojte 🙂

tak ja som sa az teraz dostala k PC, dnes som mala hrozny den ☹ uz ma dlhsie bolel zub mudrosti ako mi rastol a dnes som sa zobudila a uz ma aj ucho bolelo a cela sanka tak som hned utekala k zubarke no a zaver taky ze zub som mala prerezany len do polky a druha sa nemohla prerezat cez dasno tak mi cele to dasno nad zubom strihala aby mal ako vyrast ☹ a teraz ma to tak boli ze ani pusu nemozem otvorit 😔 keby som aspon mohla nieco proti bolesti ale vsetko mi zakazala a to pri takychto zakrokoch sa musia nasadit antibiotika aby to nepreslo este do horsieho zapalu ale jasne ze ani tie mi nemohla dat 😢 len si to mam vyplachovat harmancekom...maly cely den kope o dusu len mi brucho cele nadskakuje asi citi ze ma to boli alebo ze neni nieco ok...aj ked mi to rezala tak bubacik strasne kopal sa az doktorka cudovala ze ako keby som votrelca mala v bruchu len mi skakalo...

Deni dnes si nejaka vesela 😀 som sa nasmiala na tebe 😀

Didul mrzi ma ta cukrovka ☹ ale zase si hovor ze tie 2 mesiace vydrzis horsie by bolo keby si to takto musela drzat cely zivot...

tretulka
18. máj 2010

marija, skusku som mala zo SP s jednotlivcom
k nam prisla pediatricka tiez na druhy den ako sme prisli domov, dohodla som si ju este pred porodom

miciatko
18. máj 2010

Tak som male tak postuchala ze naozaj sa neak posunulo a je to uz lepšie, normalne ma oblieval až pot čo mi tam tak tlačil, ďakujem babulky

marija
18. máj 2010

Peta au.... no skus aj ty tu arnicu montanu 😀 dnes som o nej pisala.

Mici super 😉

Tretulka to je co to SP? :D

ikulka
18. máj 2010

ahojky kočendy...my sme sa práve vrátili z ovn síce leje ale už sme to nevedeli vydržať dnu aboli sme aj tu na elektrárni vypušťaju Váh, bože to bola hruuuza normálen som mala strach z tolkej vody ako sa valila.... 😒
no vidím, že rozoberáte porody no ja mám nočnu moru ešte z toho prvého tak neviem ako prežijem tento....snád malu nejak von vyberu.... 😅 a to som mala epi ale aj tak....ja som nástrih ani šitie vobec necítila ....len potom ked som mala sedeiť hruuza som sedela na nafukovacom kolese....
u nás bola pediatrička teiž doma, ale neveim či tak bežne chodí nám povedala, že ked bude mať službu príde, ale to je známa..pozná ma od mala a tak boal asi skor zvedava 🙂

tretulka
18. máj 2010

marija, socialna praca 🙂

marija
18. máj 2010

aj som si chvilku myslela, ale reku, opytam sa nech som mudrejsia 😀

adal
18. máj 2010

ahojte 🙂 ako často chodíte do poradne 🙂 ja idem teraz až po -tich týždňoch, sa mi to zdá dosť neskoro ? či je to normálne ?
Pediatrička prišla tiež k nám po príchode z nemocnice 🙂

denis, IP 😉

tretulka
18. máj 2010

adal, ja chodim do poradne kazde tri tyzdne, predposledny mesiac budem kazde dva a posledny kazdy tyzden

tretulka
18. máj 2010

marija, tak si si dobre myslela 🙂

adal
18. máj 2010

tretulka, veď práve som prekvapená že teraz až tak neskoro 😒 našťastie nemám problémy okrem zvýšeného "vrchného" tlaku a to idem zajtra konzultovať na kardiológiu 🙂 bruško mi netvrdne tak hádam bude dobre. Aj som sa pýtala či niekto s tlakom nemá problém, ale asi nie, lebo sa nikto okrem evitky neozval 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre