♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

rubinka
20. máj 2010

Silwieta ja by som ti to neodporúčala lebo môže to skresliť výsledky, mne stačilo že som jedla do pol desiatej v noci a nemala som sladké a vyšla mi katastrofálna hodnota nalačno 😒 Mne potom povedali že som po šiestej nemala už nič jesť a nič sladké vôbec.

evitkamalicka
20. máj 2010

silwi ano nalacno 5,2 hodinu po gebuzine 6,2 a dve hodiny po gebuzine 4,9

evitkamalicka
20. máj 2010

ja som jedla len do 18tej

captainka
20. máj 2010

silwi mozes co by si si nemohla...ja som akurat den pred mala chute na sladke a nesetrila som sa...este vecer som mala ovocny sheik 🙂 a vysledky mi dopadli super...takze pohodicka daj si ked mas chut 🙂

captainka
20. máj 2010

ako citam kazda ma inu skusenost...

silwietta
20. máj 2010

dobre, tak idem piect 😀 😎

lenadka
20. máj 2010

silwi, mne povedali den pred tym nejest sladke, ale som to nedodrzala, ved normalne sa cukor da do normalu za par hodin, a ked sa v noci nenarves sladkym, tak si myslim ze kusok kolaca vysledok neovplyvni 😉

didulka85
20. máj 2010

Silwi radsej vydrz. Das si zajtra.... Mozno ti to skresli vysledky, mozno nie...

memory97
20. máj 2010

to evit: tebe tolkokrat brali krv? Mne zobrali iba raz po dvoch hodinach a hodnota bola 2,9... zas ja mam skor chute na masko ako na sladke🙂 cholesterol bude na tom asi horsie🙂

evitkamalicka
20. máj 2010

spravne by sa malo nalacno, potom po hodine a po 2 hodinach, lebo niektory z tych odberov mozes mat zvyseny a nemusis o tom vediet ked brali len raz

denisocka
20. máj 2010

dobre rano,prebudil ma nechutne eroticky sen a tvrde brucho, bože už mi ten nesex leze na mozgy

captainka
20. máj 2010

deni 😀 😀 😀 😀

denisocka
20. máj 2010

no baby,mne to neda a lucy ma asi prizabije,
ona mala na poslednej poradni CS 2 , predtým 2x CS 1 a teraz si myslí, že je to dokopy CS4 a teda,ak nabuduce bude mať zas nejake CS2-3 tak to už aby sa chystala rodiť - bo ked je sučet CS 9 tak sa rodí

ja len jej neviem ako vysvetliť,že sice sa CS sčítava,ale vramci jedneho vyšetrenia,nie každe 3 týždne na podradi to číslo a čísla z minula číslom dneška . ved ked včera mala CS2 a nabuduce bude mať nedajbože CS 8 - tak dokopy to bude CS12 😀

memory97
20. máj 2010

to evit: citala som to na nete, ale asi kazdy gynekolog to robi inac🙂
to denisocka: neboj uz je koniec o chvilku🙂

simuska153
20. máj 2010

Ahojte 🙂 ,

vcera som uz vecer nestihala pisat.... o pol 11 som dozehlila a bola som grogy 😝 .. takze rychlo som docitala:

Marija - krasne fotky... citit z nich taku pohodicku a radostne ocakavanie 😵 ... my planujeme fotenie este teraz pred porodom, ale kamoska-fotografka vravela, nech este pockame zo mesiac, nech je vraj lepsie vidiet brusko 😀 - no ja mam pocit, ze uz teraz sa nezmesti do zaberu 😀 😀 😀
A dakujem za zoznam homeo - urcite vyskusam, aj ked ja som s porodom a hojenim nemala nejake velke problemy... ale preco si to este neulahcit, nie?

Bihan, vitaj spat, uuuuzasneee fotky 😵 , urcite ste si skvelo oddychli - v dobrom Ti zavidim to slniecko a pohodicku...

My sme dnes konecne boli aj vonku na prechadzke, Adamko sice este kasle a ma nadchu, ale uz sme nutne potrebovali cerstvy vzduch... ale tak ho to zmorilo, ze uz spi 1,5 hodky 😉

Hali - u nas boli v do nejakeho 4 tyzdna po porode na navsteve len rodicia, svokrovci a krstny rodicia.... ale potom uz v pohodicke prisli aj kamarati a pod - samozrejme po vzajomnej dohode 😉, citila som sa vyborne, maly bol spokojny a ja tiez.
A navstevy v porodnici boli v pohode, u nas je na to zvlastna miestnost s gaucom - do nej pride priamo zvonku navsteva a inymi dverami zase priamo z oddelenia maminka s babatkom 🙂
Hali, tazko povedat, ci sa Ti podari mat malu stale pri sebe - Adamko napr. dostal na3.den silnu zltacku, takze bol stale pod lampou a nosili mi ho len na kojenie (tak som od nudy precitala 700-stranovu knihu za 2 dni ☹)

No s tymi nickmi a falosnymi prispevkami - to je fakt sila 😠 😠 😠 , ja som vcera zase narazila na nick Jankaat a tiez to vraj nie je vsetko v poriadku 😠 vid. prispevok Domy ☹(( ... ja uz fakt neviem, comu mam verit https://www.modrykonik.sk/forum/som-iny-clovek/tehotne-nastrocne/

didulka85
20. máj 2010

Denis ja mam v knizke CS0, CS1, CS1, CS3, CS3.
Co to vlastne je?

evitkamalicka
20. máj 2010

ja v knizke este CS nemam, az od tejto poradne co bude, mne to dr pise od 28tt

denisocka
20. máj 2010

no ta pekne,nevieš ???? takže ešte moje CS je super,ja mam CS 1-2 - čiže krčok jemne mäkký a mierne pootvorený , dokany sa asi nevedela rozhodnuť či da 1 alebo 2

keby sme to robili ako lucy,tak ty už maš 8 a pojdeš rodiť 😀 ale tak sa to nerobi,maš CS3 a k danemu týždnu tehotnosti je to ešte v norme,sice nie najlepšie,asi sa treba šetriť,ale rodiť nejdeš

mandylion
20. máj 2010

Ahojte dievcata 🙂

evitkamalicka
20. máj 2010

simuska ja som si o janke od zaciatku myslela svoje, ale radsej som nepisala nic

mandylion
20. máj 2010

deniskocka, aj ty mas eroticke sny ? 😀

denisocka
20. máj 2010

no ta jana , to je gol 😀

ináč,ja som tiež mala a mam znamu,čo bola v 15r akože missed ab , neskor som sa dozvedela že predtým už 2x na UPT a potom bola tiež zo 2x tehotna a že potratila. takže neviem kde je pravda, ale teraz by aj babo chcela a nejde to

denisocka
20. máj 2010

ja ani nepíšem ake , a s kým - či s čím 😀 . furt v sne dojde m do šuflika a vytiahnem vibrator 😀 😀 😀 😀 😀 ja sa zo seba raz asi pocikám

evitkamalicka
20. máj 2010

jasne najprv potratila, usla z domu, potom zas cakala dvojicky, potom jej zomrel akoze kamarat ci brat, potom sla na isty cas k tetke a tehotna kazdy den chodila behat atd co furt vycapovala na FB

simuska153
20. máj 2010

Evitka... ja som to az tak dopodrobna nesledovala, len ma sokovalo, ze si niekto dokaze robit srandu z takychto veci.... ☹ 😠

simuska153
20. máj 2010

Deni 😀 ... a mas ho v tom supliku ? 😀 😀 😀 ... ci je to aspon trosku realny sen? 😀

denisocka
20. máj 2010

ja som ju našťastie na fb nemala,ja som vtedy chodila k vám tiež inkognito ako tiriel 😀

zuzana76
20. máj 2010

ahojte

no inak, strasne kauzy , nas je tu sice velmi vela augustoviek, ale asi by nebolo odveci zalozit sukromnu temu

denisocka
20. máj 2010

simuš,jasne že je tam, zapadnuty pavučinou 😀

denisocka
20. máj 2010

no čo,chcete SUKROMNU SKUPINU ?

simuska153
20. máj 2010

Deni, veru, ktovie, ci nas aj Ty netahas za nos 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre