♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

evitkamalicka
20. máj 2010

denis asi preto, ze my sme na juhozapade a tu je takmer vzdy teplejsie

lulusha
20. máj 2010

simi, vy mate strasne podobnu kupelnu ako my 🙂 furt si myslim, ze to je u nas 😀

deni, aj ja chcem kukuricuuuuu 😝 😝 😝 uz sa neviem dockat, ked bude na trhu ta prava velka sladka na varenie...

evitkamalicka
20. máj 2010

simi inac v tescu predavaju normalnu klasicku velku kukuricu mrazenu

simuska153
20. máj 2010

Deni, dik zá tip - urcite vyskusam, mnaaam 🙂

evitkamalicka
20. máj 2010

ja kukuricu nemusim, moj muz ano

simuska153
20. máj 2010

Lulu, pssst, to som sa bola tajne u vas odfotit 😀
Evitka, dakujem za tip, dnes som MM poslala mailom zoznam na nakup, cestou sa zastavi v Tescu - tak mu idem cinknut, nech mrkne aj kukuricku...
A moje dieta este stale spi - uz 2,5 hodky - musim ho ist skontrolovat...

memory97
20. máj 2010

len dufam, ze odtialto neodijdete vsetky, kto mi bude odpovedat na vsetky otazky,ak ma zas nieco prekvapi🙂))
simuska, deni urcite tu kukuricu ma v mrazaku pre pripad nudze🙂

simuska153
20. máj 2010

Takze Adamko je uz hore, lucim sa a vecer docitam, co ste zase popisali....

evitkamalicka
20. máj 2010

ja som zatial tu, tlacim do hlavy pizzu 😀

denisocka
20. máj 2010

luluša,už sa neviem dočkať až za bytovku na roli bude kukurca a pošlem muža kradnut. ale neviem či budem moct jest pri kojeni,to zas budu diety 😅

baby u nas humus čas,zas vietor a dažd, a pradlo v balkone je cele ochčate daždom

prikladam foto + foto našej včerajšej večere,maly ked zbadal tie cibiky,ta pojedol mi to

evitkamalicka
20. máj 2010

deni u nas svieti slnko

denisocka
20. máj 2010

mna zas pali zaha,že mi je na skapanie

zuzana76
20. máj 2010

denis, maly podarenyyyy, fuu mnam kukurica a mnam mlada cibulka, asi ankupim 😀

silwietta
20. máj 2010

deni maly je zlaty ako tlaci tu cibulu 🙂

eliska252
20. máj 2010

Baby chcem sa opýtať ako často Vám robia sono?

evitkamalicka
20. máj 2010

mne robi moj dr. na kazdej poradni

snehulienka24
20. máj 2010

no som sa zasmiala ze nie som realna 😀 evi, ai budes muiet ty mna potvrdit ze existujem 😀

boze, tak som si schrupla....ja som po odberoch vzdy mrtva...minule to co som odkvecla v bille a teraz skoro na chodbe pred ambulanciou... a vysledky mi robili tiez pred to som mala 3,5 po hodke 4,3 a po dvoch 5,4.... 🙂

didulka85
20. máj 2010

Deni maly je iny model... 🙂

Eliska mne nerobia v kazdej poradni... Naposledy mi robili v 20-tom tyzdni a zajtra by ma mal poslat zase. Medzitym som si zaplatila 3D-cko.

snehulienka24
20. máj 2010

eliska, sono mi zo zaciatku robila vzdy a teraz som mala naposledy v 20 tt...ona len popocuva ozvy ked je ok, a aj krcok, nevidi dovod na sono...

denisocka
20. máj 2010

mne robia sono - teda robila každe 2 týž. a od morfologickeho v 19tt už i´ba kukla na pol sekundy na akciu ♥ a na krčok, takže ja nemam žiadne merania,nič a to ma ubíja 😀 ...akurat jedno BPD minule čo som ju vydrankala

didulka85
20. máj 2010

Inac ja som najvacsia rekorderka co sa tyka glukozoveho testu... 10,3
Vzdy musim byt najlepsia... 😀

evitkamalicka
20. máj 2010

snehulienka no vidis zly nick si si dala 😀

eliska252
20. máj 2010

evitka aj mne tak. asi 2 krát mi nerobila ale vačšinou mi robí a kamoška mi povedala, že to sa vraj nemá, že jej robili len 3 krát. Ma naplašila, že asi nie je niečo v poriadku. Takže je to normálne keď mi robí zakaždým. Nemusím si robiť starosti?

Ináč k tým podvodníčkam mňa najvaic zhrozilo to sťahovanie foto detičiek veď to je hroza, že sa to vobec dá stahovať. To, že niekto klame a vymýšla sa mu čudujem, že takto uboho zabíja čas.

Ani ja tu nejako extra nepíšem lebo ja si skôr prečítam aké má ktorá skusenosti s tehu a čo ma čaká a neminie pri pôrode. Lebo ja som prvý krát tehu a je dobre že tu píšu aj také čo to už prežili. Nekedy ani nemám čas všetko prečítať nie to ešte klamstvá vymýšlať.

nikitka231
20. máj 2010

baby otazka :
ked mate nadbytocne mliecko a plny mraziak tak mozete ako davnejsie bolo davat mliecko do nemocky??dakedy za to este aj platili ...sa ma dneska znama pytala...mne nechceli vziat ani zadara pred 5 r. 😕

evitkamalicka
20. máj 2010

eliska hlupost, sono nijako neskodi

lulusha
20. máj 2010

mne tiez robi sono na kazdej poradni... mne sa to paci, ked mozem Lacka stale vidiet 😎

mnam cibulka, vcera som si aj dala na veceru, potom som to zapila studenym kakaom, aby mi to zneutralizovalo tu chut a vazne to pomohlo 🙂

nikitka231
20. máj 2010

co sa tyka podvodnicok malo by sa to tu viac zabezpecit ...ale neviem ako ked hociktora sa moze vlasnte zaregistrovat ☹ a citat co piseme ..jedine to sukromne forum.... 😉

eliska252
20. máj 2010

šak to, že vy ovládate tolko skratiek a čísel a ja v knižke nemá skoro nič z toho a pritom ma kontroluje furt. Mne ozvy ešte nepočúvala.

memory97
20. máj 2010

to denisocka: mne na zahu pomahaju detske piskoty...
to eliska: mne robia sono dost casto, ale kvoli malemu, sleduju ho..., kamoskam robili do 28tt iba 3-4krat.

evitkamalicka
20. máj 2010

eliska jakto ze este nepocuvala? to by mala

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre