♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

mandylion
20. máj 2010

maci, ja som tiez ako stena, som zabudla doplnit 🙂 hihihi

bihan
20. máj 2010

Peťa, ja som sa pri prvom prečítaní témy zhnusila, zaklepala si na čelo a viac som na to nemyslela.. a potom ako som prešla na látkovky pri malej, tak proste som už nemohla na tie chlórované tamóny pre seba ani pomyslieť..na Vianoce som ho kúpila sestre, 4 mesiace sa naň odhodlávala a keď ho skúsila, tak ešte začala nahovárať aj kamošky 😀 To ja len tak, ako možné riešenie 😉

Ak sa chce niekomu babrať s nahadzovaním nickov, hor sa do toho 😉 Mne súk. téma rozhodne nevadí.

A Marija, to ešte len potom uvidíš, koľko máme špehov 😝

denisocka
20. máj 2010

Fakt tisic?to som potom tak srosta,bo ja mam mobil net 1giga a pri 95Mb som uz mimo netu,aby som nepresvihla to giga

lenadka
20. máj 2010

maculienka, tak ako pises tak sa balilo volakedy, pampersku a na to latkova plienka + postolky, ale vraj dnes sa uz od toho upusta 😉 v porodnici nas poucia 🙂

baby mna uz tak to brusko obmedzuje ☹ teraz mam taky tlak za hrudnou kostou ze az a mam pocit ze to od bruska a branice...ze mam malo miesta v brusnej a hrudnej dutine a takto mi to tlaci, dnes uz 2x... fuj ale je to brutalne hnusne, potom sa mi akoby grgne a ustupi to....☹

nikitka231
20. máj 2010

macu ahoj som ta tu dlho nevidela...no ja som davala jednorazovku a ortopedicke ale to boli take hrube aj s vlozkou k tomu takze bez klasickej bavlnenej plienocky 😉

denisocka
20. máj 2010

Ak chcete,dnes zalozim sukr.temu a poslem pozvanky

lenadka
20. máj 2010

uz som chvilu rozmyslala ci nezlahcujem a ci ma nejde klepnut 😅

nikitka231
20. máj 2010

deni hlavne si davaj pozor na tie foto co pridavas na MK bo aj to sa rata....aj videa a vsetko 😉

bihan
20. máj 2010

Deni, založ 😉 a nemusíš posielať pozvánky, len nahádzať nicky.

denisocka
20. máj 2010

Niki,ja pisem cez pc,len ked lezim tak cez mobil.teraz ma 90mb a pausal nabehne pozajtra

michaela80
20. máj 2010

deni zaloz bolo by to lepsie....vela nickov je v tabulke augustoviek plus tych par novych co sa pridali neskor...

peta131
20. máj 2010

bihan aj ty pouzivas tie kalisky? no ja presne ako pises som tu raz na to nasla adresu precitala o tom sa mi to zhnusilo a uz som sa viac o to nezaujimala 😖

deni ja by som bola len za keby si zalozila sukr. temu len aby aj ostatne baby suhlasili 😉 no a to sa veru neboj pri 95MB ze presvihnes 1GB 😀 1GB je fakt vela to ani nemas na mobile sancu presurfovat tak kludne mozes byt na mobile zavesena aj dlhsie, ono vela zerie MB ked sa nieco stahuje ale ked si len normalne pozeras stranky tak to je minimum MB 😉

peta131
20. máj 2010

deni len bacha ked budes hadzat nicky z tabulky tak tam je tusim aj juliq 😉

bihan
20. máj 2010

V tabuľke je kopec dievčat, ktoré sem už dávno nechodia, takže zaradiť ich do súk. diskusie mi príde zbytočné. 🙂

Peťa (ešteže na to meno reaguješ 😀), jj, používam.. jeden.. to bohato stačí 😉

maculienka123
20. máj 2010

lenadka,ja uz zacinam mat tiez take tazkosti,strasne ma tlaci maly vsade,citim tlaky a pichanie niekedy do chrbta a niekedy ako keby sa tlacil uz von dopredu a to bude este horsie,myslim ze posledne 3 mes su najhorsie,takze sa mame na co tesit.

maculienka123
20. máj 2010

takze nemam kupovat tie postolky vobec?ani jednu?

peta131
20. máj 2010

bihan 😀 😀 ja sa vsade na net registrujem pod tymto menom 😀
no musim si to este raz pozriet na nete 😉

peta131
20. máj 2010

baby o tlaceni ani nehovorte mna uz boli cely clovek 🙄 hlavne ked dlhsie sedim to je katastrofa vtedy mi ide chrbat roztrhat 🙄 a uz mi maly tak zacal kopat do rebier ze au...a co stvara v bruchu ani nehovorim uz su tie jeho pohyby riadne bolestive 😝 ale vsak musime vydrzat 🙂

lenadka
20. máj 2010

maculienka, opytaj sa v porodnici kde ides rodit aka je prax-dnes..ja mam jedni celkom nove a po Lucke mam nejake 2 ks na suchy zips.....zas drahe nie su...no neviem, ak sa to uz nemusi pouzivat, tak to celkom beriem, lebo v lete davat este postolky...brrr...

lenadka
20. máj 2010

ja to mam az taku ostru bolest za hrudnou kostou :-P...nieco sa mi mari ze aj pri Lucke som to tak obcas mala, ale urcite v neskorsom stadiu tehotenstva 😝

jaz
20. máj 2010

ahojte, nemam velmi casu pisat sem, ale raz za cas si vas prebehnem 😉 Moj prvy poklad mi vela casu na relax nedava, momentalne bojujeme uz 6 tyzdnov s odplienkovanim, sama si ich jedneho dna zrusila, ale celu tu dlhu dobu sa nevypytala cikat dopredu, povie, az ked jej tecie 😒, kakanie zvlada, ale to cikanie nie, plienku spat nechce ani za nic, ked ju presvedcime, aby sadla na nocnik, hned sa pekne vycika, inak si cvrkne a az potom zadrzi a zvysok pusti do nocnika, do toho vzdor, tak mame veselo.
Vcera som bola na velkom ultrazvuku, bambulka ma uz cca 1450 g, je o tyzden vacsia, doteraz bola stale mensia, ale nejako sa rozbehla. Brusko mam stale take pidi ako niektore tu z vas, ale co tam po nom, hlavne ze je drobec v poriadku.

Pozeram, ze sa chystate zalozit sukromnu temu, ono to funguje tak, ze zakladatel prida nicky clenov a uz clenovia nepotrebuju ziadne heslo

lenadka, ja mam teraz pri druhej vsetko skor, zaha ma pali uz od 6. mesiaca, kym pri prvej az posledny mesiac pred porodom

klapinka
20. máj 2010

bihan na teba ma taku otazocku, latkove plienky si susila v susicke?? Ja som za latkove plienky, ale idem na to opatrne, poriesime najprv startovaci balik 12 ks- Mam vybratu bambio Mio znacku a ked sa osvedci tak postupne si dokupime. Tiez midwife ma upozornila na to ze babatka su na zaciatku malinke a aj tie najmensie plienky su im velke. Na to mam klasicke plienky ako pouzivali nase mamky.

K tlacenie, moje chrobatko ma tlaci na pravej strane, rebro si to odnasa, ale na chvilku sa vyvalim n aopacnu stranu a hned to je lepsie.

Este volaco som chcela ale som uz aj zabudla ved si pomeniem snad 🙂

jaz
20. máj 2010

vcera bol doktor na ultrazvuku podareny, ukazuje mi ze aha tuto vas kope, ako keby som necitila 😀

bihan
20. máj 2010

klapinka, tak z Bambino mio môžeš byť jedine rozčarovaná.. v súčasnosti je to fakt dosť zlý výber - rýchlo hrubnú, pomerne často pretekajú.. dnes sa fakt dá vybrať oveľa lepší "materiál". Občas suším v sušičke, keď sa mi nechce rozkladať na sušiaku alebo keď je naprd počasie.

memory97
20. máj 2010

som bola v bio obchode pozriet, len tak, co tam maju nove a pytala som sa i na palenie zahy, ci nieco nemaju, pani bola velmi zlata a odporucala mi a dala hned aj vyskusat... sila bola ta, ze uz po par minutach, to palenie preslo. vola sa to umebosi - japonske slivky. Chut je hnusna, ale ten dobry pocit potom🙂 odporucam zapit mineralkou🙂

lucy1990
20. máj 2010

Mne zasa pomahaju pastilky Rennie, su aj pre tehotne a maju prijemnu mentolovu chut, alebo existuju aj ovocne tusim..ja som palenie zahy nepoznala, ale ako som zacala byt tehotna, tak od 3. mesiaca ju mam s prestavkami stale...a ked uz je to neznesitelne, tak to mi pomoze. Nic ine, skusala som vsetko.

klapinka
20. máj 2010

neoporucas teda? mne sa z tych troch co mali v shope tie pozdavali najviac. Ostatne mali tolko vkladov .... taky potom pripnut hentaky a zasa onaky. Skusim teda popozerat este raz a zvazit ktore. V sobotu ideme na vystavu vsetko pre babatko, tak to pokukam. A ja ze mam po starosti, ze kao som sa dobre a rychlo rohodla 😎 Moze sa teda susit v susicke ano?? lebo ja sa toho bojim ze ked budeme mat na prd pocko ze budem mat pleny po celom byte.

Ku kozmetike, baby skusila som Weledu, nedam na nu ani slovko dopustit, na moje ruky co som vsetko kydala, vazelinu, kdejeke kremy, a weleda zabrala na prvy sup. Stoji kopec prachov ale myslimz e sa maximalne oplati.

Memory to je supis, ja sice niesom nejaky strasny zastanca bio..ale mam pocit ze asi budem velikansky, cim dalej tym viac sa to osvedcuje

bihan
20. máj 2010

Klapinka, ono to pripínanie a odopínanie a hento a tamto je náročné na začiatok, ale keď pochopíš princíp, tak zistíš, že to pripínanie a odopínanie je super v tom, že je to variabilné, rýchlo to schne, nemusíš zakaždým prať aj gaťky aj plienku...dá sa to s malými variáciam použiť aj na novoška aj na 2r dieťa a tak... Plienky sa dajú v pohode sušiť na vysokej teplote v sušičke, nohavičky na nízkej, ja sa tomu snažím vyhýbať, lebo to poškodzuje pul vrstvu, ale zase "napráva" suché zipsy, takže z času na čas je to fajn. 🙂

na weledu za dobrú cenu som už asi dávala link, ale ak niekto chcete, poštovné po svete je zadarmo http://www.feelunique.com/brands/weleda

denisocka
20. máj 2010

baby,nejde momentálne založiť žiadnu sukromnu skupinu,už skušam hodinu

takže skusim neskor

ako sa chcete volať ?
može byť zatial August 2010 ... alebo niečo,zmeniť sa to da kedykolvek

evitkamalicka
20. máj 2010

ahojte

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre