♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

evitkamalicka
21. máj 2010

memory ja som ju pri Adamkovi nemala vobec a podla mna ani teraz nebudem mat, nic sa nedeje ak nie je

jonatanka1
21. máj 2010

Ahojte ja moc nepíšem,sem tam si prečítam ako sa máte. Ja som bola včera tiež u doktorky čakáme chlapčeka najprv bol otočený nohami ale už je pekne hlavičkou. Tak som sa potešila a na to mi povedala doka ´,že mám mäkký krčok tak nás vyšetrovala aj cez sono všetko v poriadku len mi všetko zakázala, bruško mi zatial netvrdne tak neviem ako to vydržím 2.mesiace s vyloženými nohami. Ktorá má takýto problém? poradte,lebo sa aj trocha obávam. ☹

januliatko1985
21. máj 2010

dobre ranko, no mi to trvalo, kym som vas od vcera len tak letmo docitala.

didu,drz sa 😉

ja tiez vcera lahla o desiatej a nezazmurila som oka do pol dvanastej, som myslela, ze ma trafi a tak strasne sa mi chcelo spat uz cez ordinaciu.maly v kuse kopal, aj to ma rusilo.

k tym praktikantom na sale, to je normalne, kde sa maju ucit?ja proti tomu nic nemam. mm sesterka teraz v utorok uspesne ukoncila medecinu, a bude aj pri mojom porode po cely cas, kedze mm nechce byt a mi rozpravala, ze tolko zien odrodila s porodnikom pocas skoly, ze amen.

a nas maly bude tiez dvojjazycne dieta, lebo svokra je od madarskych hranic, ale byva tu v kosiciach , tak ho bude ucit a bude chodit aj do madarskej skolky, tak sa tesim, mozno aj mna daco maly nauci
😅 ale uz za tie roky, co som s mm, on tiez vie perfektne po madarsky, tak uz aj nieco zacinam rozumiet.

januliatko1985
21. máj 2010

memory, tu ciaru niekto ma niekto nie, ja ju mam taku slabucku asi tak od 24tt, a ked ju nebudes sa vobec nic nedeje 😉

memory97
21. máj 2010

ste ma potesili, lebo sa mi zacala robit a sama zmizla🙂

rubinka
21. máj 2010

Ahojte 🙂

Lucia20 - klobúk dolu pred tebou, že si takto zvládla ťažké životné situácie, to aj na koňa veľa, to čo si ty prežila. Držím palce s maličkou 😉

Didulka - Drž sa moja 🙂

Naše dieťa bude tiež dvojjazyčné, manžel je už odmala naučený po maďarsky takže naša malá by sa mohla od neho priučiť.

marija
21. máj 2010

Ahojte dievcence. Vcera som tu uz nebola, isli sme so sestrou na Draculu, po 3och tyzdnoch som konecne niekam vypadla 😵 Musim vas docitat, lebo som stihla len poslednu stranu.

Didu inak tomu nechapem, ze ti vychadzaju take hodnoty daj vediet co ti povedali u lekara.

Moje dieta uz je dvojjazycne. Hovorime na nu aj ukrajinksy aj slovensky. A ona tiez tak 😀 niekedy je z toho dobry misung...

denisocka
21. máj 2010

tak,mame sukromnu skupinu s názvom -zatial - AUGUST 2010 ,ale akože neviem asa tam dostať ani ja,ani neviem pridať ludi,takže poprosim trpezlivosť,už to riešim a zdokonalujem sa

mywiel
21. máj 2010

ahojte kočky

no na tú Simonu sme prišli jednoducho.....potom ako boli zablokované linky tak sme začali všetko skúmať mysleli sme si, že Anarida.Adriana Chládeková si spravila tieto nicky a to len preto, že adminka napísala tento nick ako prvý, no pravda to nie je....je to Simona Valčíková.... chodí na strednú školu a má 16 rokov..... vymyslela si príbehy, vieme to tak, že všetky tie nicky čo tu boli majú účet aj na facebooku a pokeci, lenže milá Simonka sa prerátala.... na facebooku keď sa registrujete tak musíte pridať svoj e-mail inak to nejde....a všetky maily sú Simonine.... má tam svoje komentáre, fotografie....komentáre si písala aj sama medzi sebou/ medzi nickmi/ ako baby nemám slov.....my sme inak so Simonkou boli fajn kamošky, často sme si písali na facebooku a taktiež som si rada písala aj s ostatnými nickmi.....predvčerom som napísala Simone na nástenku svoj názor na ňu.....včera ho zmazala a vymazala si všetky baby z témy PMM-iek z FB, aj mňa..... ale potom si ma hneď naspäť pridala....potvrdila som ju a tam mi vysvetlovala prečo to robila....vraj je len sprostá pubertiačka a tak, a že to nerobila sama, ospravedlňovala sa a tak.... ja som jej vysvetlovala, že aj ja som v jej veku, som druháčka na strednej ona prváčka, je medzi nami vekový rozdiel 9mesiacov, to nič nie je a že nemala nikdy možnosť mňa vidieť takto sa chovať povedala, že tie baby, ktoré jej s tým pomáhali teraz kašlú na to a povedali jej, že sa s tým nemá zaoberať viac, ale ona vraj chce, no nič týmto to pre nás skončilo robiť zo živých detí mŕtve ako nemám k tomu čo dodať

https://www.modrykonik.sk/forum/som-iny-clovek/tehotne-nastrocne/

mywiel
21. máj 2010

Ahojko, Deni aj mna pridas? 😅 Sice nie som augustovka ale clovek nikdy nevie... 😅 😀 s vami sa mi dobre keca 😉

marija
21. máj 2010

Deni jeeej, tak sa to riesi? Super, este osm to nestihla docitat bo pisete romany, ale tesim sa 😀

denisocka
21. máj 2010

myw, mne je jedno a mam v riti celu anaridu a jej 19nickov ,mna zaujíma ako pridam ludi do skupiny,ked sa tam neviem ani sama dostať,píše že mam osloviť denisocku 😀

marija
21. máj 2010

Jeeejda s tymi nickmi... ze niektori ludia nemaju co robit...

mywiel
21. máj 2010

Spytaj sa v nasej sukromnej téme andzi ona je zakladatelka tak ti urcite poradi. 😉

denisocka
21. máj 2010

andzi neopdoveda,asi je mimo

mywiel
21. máj 2010

Tak uz len napisat adminom... 😕

leteku
21. máj 2010

Ahojky. Baby tak tu Juliq mám aj z tabuľky vyhodiť? Budeme mať jedno voľné miesto tak kto ešte nie je v tabuľke a chce byť pošlite mi údaje, cez víkend to nahodím. A posielajte aj zmeny ak nejaké máte.

rubinka
21. máj 2010

Leteku áno vyhoď ju 🙂

januliatko1985
21. máj 2010

tak to je fakt sila s tymi nickami, no comment 😠

rubinka
21. máj 2010

Akože jak pozerám tú tabuľku tak minimálne polka ľudí z nej sa tu už pár mesiacov neukázala. 😕

leteku
21. máj 2010

No viem, že veľa ľudí nechodí ale zase ich nechcem odstaviť.

januliatko1985
21. máj 2010

hej rubi mas pravdu

marija
21. máj 2010

Inak mne v tej tabulke tiez niektore nicky nic nehovoria, teda niesu antolko aktivne, ze by som ich mala ulozene v pamati 😀

rubinka
21. máj 2010

Ja teda neviem ale niektoré tu fakt boli len raz a koniec, potom je ta tabuľka jaká neprehľadná, je nás tam milion a o polovici sa už asi nikdy nedozvieme čo s nimi je.

leteku
21. máj 2010

Tak však ani ja nie som veľmi aktívna pisateľka ale čítam si vás pravidelne.

denisocka
21. máj 2010

baby,periem veci malemu,a teraz kukam,že nemám Persil sensitiv ,ale persil Golg - teda ani neviem či existuje senzitiv

rubinka
21. máj 2010

Leteku ale ja nemyslím také ako ty že tu občas prídu ale tie ktoré tu vôbec nechodia, ktovie čo su zač. 😕

marija
21. máj 2010

Inak a neda sa to urvbit tak, ze do tej novej sukromnej temy sa nahlasime hlavne my tie aktivne, tie co su menej aktivne zistia, ze sme vytvorili novu skupinu a ohlasia sa a tie co sa vobec nenahlasia mozme potom z tabulky a z augustoviek nadobro vyradit, co vy na to? ci to je diskriminacia? 😀 😝

rubinka
21. máj 2010

Deni jasné že existuje Persil sensitiv je taký žltý s Aloe vera 🙂

rubinka
21. máj 2010

Marija presne tak by som to urobila aj ja. Šak dáme tu odkaz že sme sa presťahovali a kto bude chcieť tak sa ohlasí že chce prístup ale fakt by sa tá tabuľka o dosť sprehľadnila keby sme z nej vyhodili neaktívnych prispievateľov.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre