♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

mandylion
24. máj 2010

sa stale pytam ako pripecena, ale ked chcem mat vsetko dokonale pre toho drobca 🙂

didulka85
24. máj 2010

@mandylion ohrievacku kupis, ked ju budes potrebovat. Moja kamoska porodila pred 3 tyzdnami a kedze nema mlieko a dokrmuje, tak si kupila ohrievacku. Ze je to ovela pohodlnejsie.
Kolko zien, tolko nazorov....

gagarinka
24. máj 2010

Jasne, kazdemu vyhovuje nieco ine 😉 Uz je maly hore, tak ahojte zatial, docitam vas vecer

mandylion
24. máj 2010

flaska je dobra taka zahnuta, vsak?

carmenn323
24. máj 2010

Je tu niekto???

mandylion
24. máj 2010

ja sa tu rozpravam sama so sebou 😀

carmenn323
24. máj 2010

baby ja som taka blba,ze neviem kde som zapantrocila sobasny a rodny list lebo sme prerabali obyvacku a to treba do porodnice uz som vsetko prehladala a nic 😢

mandylion
24. máj 2010

no do prcic..rodny list ..... 😨

carmenn323
24. máj 2010

u nas je burka a vyplo na chvilu elektrinu bojim 😅

kvietok121
24. máj 2010

ahojte krasavice, aj u nas - zilina uz leje, taka mensia burka, miska to nemyslia vazne ved na konci 37 sa povazuje porod v normal termine, nie ako predcasny

21
24. máj 2010

Ahojte, dievcata, ozyvam sa prvykrat, carmen a mandylion, zalozte si sanony s euroobalmi a tam si davajte dolezite doklady. My ich mame 5, dva synovia, ja muz a spolocny a viem, ze tam mam rodny aj sobasny...(teda dufam!!! 😅 ) A co sa tyka flasiek, zatial neriesim, obaja chalani cucali materske ako divi, tak sa spolieham, ze nebudem potrebovat ani teraz...

kvietok121
24. máj 2010

vitam tiez nove tehulky, ja mam par veciciek a kociarik, vajicko a nosic som dostala od svagrinej, tiez sa chystam na zvysok az na koci juna, v juli

tych par veciciek som si kupila preto aby som aspon nieco mala, ak nieco pekne uvidim kupim skor, ale inac nie, som zvedava co povie na poradni 10. juna

kvietok121
24. máj 2010

vecicky su vo fotoblogu, inac cez net moc nekupujem, akosi neviem odhadnut kvalitu

kvietok121
24. máj 2010

mandolyn: ja tiez zvinovacku este nemam, ale tak ako memory ostanem pri klasike, ohrievacku flias nekupujem, sice cakame prveho drobceka, ale myslim ze je to zbytocne

kvietok121
24. máj 2010

mandolyn nehovor ze sa stale pytas, ja som na tom takisto, tiez netusim co kupit, ako to budem zvladtat ... ale aj taks astresne tesim, my to nejak zvladneme, lepsie je sa spytat a nekupovat veci navyse

kvietok121
24. máj 2010

fuha carmen, este hladaj, najdes

kvietok121
24. máj 2010

uz som tu asi sama

carmenn323
24. máj 2010

baby nasla som len vypis z rodneho a potvrdenie o uzavreti manzelstva no ak to nenajdem budem musiet skocit na matriku

kvietok121
24. máj 2010

to urcite, ale aj ten vypis pomoze

carmenn323
24. máj 2010

ale to mi asi nebude stacit do porodnice co?

kvietok121
24. máj 2010

do porodnice neviem, vsade pisu rodny list, mozno sa spytat dr, ale ja by som sla na matriku a tam ti hadam povedia

evitkamalicka
24. máj 2010

ahojte, ja som rodny list nepotrebovala vobec pri porode, iba sobasny list

carmenn323
24. máj 2010

no nic musim skocit na matriku 😖 dnes som bola konecne na kozmetike na obocie uz som bo,la jak breznev 😀 evit co nove?

evitkamalicka
24. máj 2010

@carmenn323 nove nic, akurat ze nic nestiham, prerabala som stranku, nahadzovala kopec novych veci, ale tak uz budem mat pokoj

carmenn323
24. máj 2010

aku stranku?

memory97
24. máj 2010

@carmenn323 v klude pohladas, vies ako to chodi, ked chces nieco rychlo najst, tak to nejde🙂

memory97
24. máj 2010

to carmenn: do porodnice chcu sobasny list, obciansky preukaz, preukaz pre tehotne, vysledky specialnych vysetreni v gravidite, zapisnicu o urceny otcovstva, ak nie ste zosobaseny🙂 to som nasla v tahaku, co mam 😉

kvietok121
24. máj 2010

ahoj evitka

memory97
24. máj 2010

babule, co su to tie jednorazove podlozky do postele? to tiez treba do nemocnice?

kvietok121
24. máj 2010

evitka mas pekne brusko

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre