♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
2. jún 2010

@gagarinka: gratulujem ku vssetkym spravam, som rada ze je vsetko OK

kvietok121
2. jún 2010

@carmenn323: tak ako to dopadlo???dufam ze uz prestalo prsat, u nas v ZA zase prsi, ide ciernava, chvilocku svietilo slniecko

carmenn323
2. jún 2010

kvietok: prestalo tu prsat a tak kanal trocha klesol

kvietok121
2. jún 2010

@carmenn323: tak to som rada, pretoze u nas va za to zatial nie je kriticke, ale ked sledujem spravy je to hrozne

carmenn323
2. jún 2010

baby pozerali ste vcera palbu alebo televizne noviny na markize?ze lietanie babetiek to bolo strasne

carmenn323
2. jún 2010

ak si pozerala spravy tak tam ukazovali Moravsky Sv Jan tak ja kusok od tial byvam ale zatial je to o.k

21
2. jún 2010

@carmenn323 , zobrala si mi temu z ust, aj ja som sa chcela na to opytat, fakt nieco otrasne. ☹ 😢 Nech sa na mna nikto nehneva, ale s takym niecim mozu suhlasit len neinteligentni ludia. Aj na tych detoch bolo vidno, ze im to nerobi dobre a ze absolutne nechapu. Som uplne proti!!! 🙄

barinkova
2. jún 2010

same zaplavy nam tiez vytapa pivnicu

carmenn323
2. jún 2010

21:ja som bola v soku ked som to pozerala ved tie miminka mozu dolamat,to starsie dievcatko co ho mama mama tocila tak kricalo au ved to su chory ludia!uz to vraj robia aj na slovensku no strasne 😠

21
2. jún 2010

@carmenn323 , nemozem na to ani mysliet. A este aj tie zaplavy... 😢 😨 ☹

carmenn323
2. jún 2010

a mna do toho este boli zub 😢

kvietok121
2. jún 2010

TO ANI NEHOVORTE, TO JE PROSTE NESKUTOČNÉ!!!! ako to moze niekto dovolit, aby to robili na jeho babetku

lucia20
2. jún 2010

@enny17 to je dobre. aj mne to skoro tak vyslo. :D

@nibiru tak to asi ozaj budete mat prekvapko. vytrvale dietatko, ze sa nechce tak dlho ukazat. 😀 😀

@barinkova ja som bola spokojna s chicco odsavackou ale ta je na rovnakom principe ako avent. ja som kojila dlho s klobucikmi az do doby, ked uz bradavky boli ok a mala sa chytila aj bez nich.

kvietok121
2. jún 2010

baby ako casto vas male kope????mne sa zda ze stale, teda ked sedim a lezim

lucia20
2. jún 2010

@kvietok121 napodobne. su chvilocky, ked vyslovene asi spinka, ale akonahle zmenim polohu hned kope. a ked sa najem tak tiez.

kvietok121
2. jún 2010

@lucia20: ja mam pocit ze sa ozyva pomaly kazdych 10 minut, prost estale 😀

je to zlate, ale niekdy sa citim taka dokopana

lucia20
2. jún 2010

@kvietok121 ani nehovor. ja kolkokrat uvazujem ci to dieta ma naozaj len styri koncatiny. lebo mam pocit ze kope na vsetky mozne strany naraz. :D

kvietok121
2. jún 2010

lucka tak to si ma upokojila, pretoze u mna to zacalo hlavne tento tyzden stupnovat, netvrdne ti potom trosku brusko???

lucia20
2. jún 2010

@kvietok121 ja ked ti mam pravdu povedat, ja som ani pri jednom tehu nezaznamenala tvrdnutie. takze to nepoznam. 😒 ja mam brusko ukopane, ale zeby som citila stahy, tak to nie. ale inak je to normalne, to len maternica reaguje an jej stuchnutie. :D

kvietok121
2. jún 2010

@lucia20: vies ja prvorodicka, ja sa vsetkeho bojim, normalne mi dnes aj slzy vyhrkli od stresu, trosku sa bojim ze ci je vsetko ok??? ale ked nemam krce, tak by mallo byt vsetko ok, nie?

lucia20
2. jún 2010

jasne. ono sa vravi, ze ak ich nie je viac ako urcite mnozstvo tak je vsetko ok. ono sa tomu vravi aj poslickovia alebo falosne kontrakcie, to sa vlastne tvoje telo pripravuje na to, co ta caka o par tyzdnov. :D

neboj, ja som sa bala aj pri prvej a najviac sa bojim teraz pri tretej. :D

kvietok121
2. jún 2010

dakujem lucka ukludnila si ma prajem pekny vecer idem sa osprchovat a buvat papa

lucia20
2. jún 2010

@kvietok121 neni zac. dobru nocku.

memory97
2. jún 2010

@carmenn323 ja som dnes bola na poradni a schytala som macmiror 500 a ☹ bola som si konecne kupit veci do porodnice a plienocky pre babo, lebo maju teraz akcie na pampers🙂 bavlnene su teda drahe, ja som si pozhanala od znamych a kamaratok, sa mi zdali dost drahe oproti pampers...

memory97
2. jún 2010

@carmenn323 ja som pozerala to lietanie babatiek a povedala som, ze toto by som s vlastnym dietatom urcite nerobila a nie to este s takym malym... ved ta mala, no mohla mat cca 3roky tam aj tusim plakala, co ju asi rucicky boleli ako ju krutili....

memory97
2. jún 2010

@carmenn323 na zub je dobra slivovica, ale to musime pockat🙂 Mna caka este oprava zubov, mi nasli 4 kazy, hruza ako to tam vydrzim ☹

memory97
2. jún 2010

@kvietok121 no nase babo je hrozitansky lenive kopat, ono sa len obracia🙂 bodaj by bolo take dobrcke, aj ked sa narodi 😀

memory97
2. jún 2010

@lucia20 a nebudu to nahodou dvojcatka, ked su take aktivne 😀

memory97
2. jún 2010

@kvietok121 tvrdnutie uz teraz bude normalne, takze magnezko a bude dobre. Inac nase babo je hrozitansky aktivne po magneziu, pokial ho nevezmem ani skoro neviem, ze cakame babo 😀 a pritom by to malo byt naopak 😀

lucia20
2. jún 2010

@memory97 vsade sa o tom pise.. ja som to nevidela. o com to bolo??? co ich tam vyhadzovali, ci co?

mne rapidne odisli zuby po katke. pri tehu s luckou sa mi zacala tlacit osmicka, pri tehu skatkou mi vysla pokazena a pri tatianke mi ju vytrhli. :D tiez mi teraz nasli styri kazy, ale len male. chvalabohu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre