♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

barinkova
12. jún 2010

cawte kocky

21
12. jún 2010

@lulu4 , to dievcatko nie je iste, ale tuzba je ista... 😀 ...Koncim, potim sa!!!!!! 😝 😝 😝 😝

lucia20
12. jún 2010

@carmenn323 malinka ma teratom, nieco ako nador, ale cysticky... tak preto.

carmenn323
12. jún 2010

lucia a to ako jej zistili chudatko malicke ☹ dnes nemusim varit zostal mi zo vcera gulaz aspon,ze tak mm som vyslala kupit melon 😀 ja sa stale neviem doprat a to este neni mimi 😅

carmenn323
12. jún 2010

dnes je zasa riadna horucava 😝

memory97
12. jún 2010

sa mi zda, ze aj viac stupnov ako vcera a pri vareni obeda mi je eeeeste viac teplo...brrrr 😝

barinkova
12. jún 2010

@memory97 aj mne sa zda si pripadam jak somar v kufri

memory97
12. jún 2010

@barinkova 😀 😀 😀 to je dnes ako za trest🙂

barinkova
12. jún 2010

@memory97 h lasaju aj krupy mi mama volala tak uvidime,trosku by mohlo cez noc poprsat,hned by sa lepsie spalo aj dychalo,ja som sa v noci len prevalovala sem a tam take teplo

memory97
12. jún 2010

@barinkova ano, ale nie na celkom uzemi SR☹ aspon troska keby klesla teplota, tak je to v pohode... ja som spala v pohode, iba rano ma to horuco vyhana z postele 😉

barinkova
12. jún 2010

@memory97 co porabas inak?

memory97
12. jún 2010

@barinkova prave som dovarila, ale sa mi nepodarilo druhe😠 dnes mam od rana den blbec 😀 a ty,

barinkova
12. jún 2010

@memory97 ja som varila vecer,karfiolovu polievku a kolac som robila a mam tam este gulas,tak som dala polku do mrazaka a pojdem poobede si s malou lahnut na chvilku?a co si varila dobre

21
12. jún 2010

@lucia20 , tak to je strasne blbe, chudatenko malinke, budem strasne mysliet... 😢 To som vobec nevedela, ze mas taketo problemy... Ale najdime tam aj pozitivum- ze prisli na to takto skoro...

discovery8080
12. jún 2010

ahojte maminky, kto by mal zaujem o toto pyžamko/ body / s čiapočkou, idem objednávať, je to velmi chutnučké
samozrejme je to nove 🙂
setik stoji 15 eur aj s poštovným
veľkosť 3-6 mesiacov

memory97
12. jún 2010

@barinkova ja som robila zapekany karfiol, ale uz sa mi davno takto zle nepodaril🙂

barinkova
12. jún 2010

@memory97 aj kamoska robila karfiol,viesco ja som naucena ho robit len ho uvaris a oprazis struhanku na masle a das nan parada

kvietok121
12. jún 2010

ahojte tehulky, tak to je horuci den, y sme trosku vyssie na kysuciach, ale ani tu sa neda vydrzat ...

kvietok121
12. jún 2010

@21: ahoj lucka tak to som nevedela, verim ze to bude dobre

memory97
12. jún 2010

@barinkova to moze byt tiez dobre🙂 niekedy vyskusam, ale ked vychladol je lepsi 😀

carmenn323
12. jún 2010

babulky kde ste??? ☹

memory97
12. jún 2010

@carmenn323 asi este volia 😀 a dnes sa nam bude skvele spat 😀

lucia20
12. jún 2010

@21 dakujem si zlata, my to vieme uz od 16.tt ze sa nieco deje. potom samozrejme seria vysetreni. vedela som, ze to bde tazke, ale vravela som ze za nu budeme bojovat, ale sprava, ze bude odomna daleko a nebudem moct byt s nou, tak to ma dorazilo. uz aj tak sa o nu strasne bojim a ked nebudem stale pri nej, tak...... asi zosaliem. si to viete predstavit??? ja na sestonedeli v obkoleseni stastnych maminiek s miminkami a moje babulko bude niekde sama. to budem 24 hodin mysliet na to ako sa jej dari a ako sa ma.
a k tomu optimizmu, my sme asi najoptimistickejsi rodicia na svete, v kazdej zlej sprave najdeme nejaku dobru a z tej sa vytesujeme. :D

@kvietok121 dakujem... musime to zvladnut, ina moznost nie je.

memory97
13. jún 2010

dobre ranko, dnes bude opat slnecno 😎

21
13. jún 2010

@lucia20 , pytaj sa stale k malej, mozno ti povolia dlhsie... Vsak v liecbe najviac pomaha pritomnost mamy!!! To im urcite povedz.
Pekny den, zatial pofukuje trosku chladnejsi vetrik a slnko svieti ostosest... Aj u vas tak straaasne v noci fukal vetrisko? Normalne sme cakali, ci strecha ostane alebo co...

carmenn323
13. jún 2010

DOBRE RANECKO 😎 vcera vecer bola u nas burka tak sa teraz tesim,ze nieje horuco 😵 😀

kvietok121
13. jún 2010

dobre ranko to bola burka

kvietok121
13. jún 2010

@lucia20: ach jo lucka, tazke verim ze budes s nou, to by hadam neurobili

memory97
13. jún 2010

skoro navarene, kolacik k dispozicii a mozeme si vychutnat nedelu 😀

kvietok121
13. jún 2010

ano oddychujeme aj my konecne trosku nizsie teploty, pretoze posledny vecer som mala katastrrofalny

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre