♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
15. jún 2010

@barinkova: aj my sa smejeme ze budeme mat futbalistu a tvrddohlavca, pretoze ked si lahnem, sadnem pre neho do zlej polohy da mi to najavo hned

kvietok121
15. jún 2010

@lucia20: budem na vas mysliet, vsak teraz by si mala mat 2. sono, tam vam mozno povedia viac

kvietok121
15. jún 2010

dobre ranko vsetkym, dnes idem na kurz potom napisem ako bolo

memory97
15. jún 2010

@lucia20 vies ako to je, kedysi takto hovorili stare babky 😀 velakrat to uz neplati, co sa hovori o tvaroch bruska, priznakoch pre dievcatka a pre chlapcekov🙂 hlavne, ze budu babatka v poriadku 😉

memory97
15. jún 2010

Dobre ranko🙂

21
15. jún 2010

Dobre ranko, o chvilu idem do skoly, tak sa zaroven lucim na nejaky cas.

kacena4
15. jún 2010

@lucia20 - to ma mrzi s tou skolkou, mame ich tu preplnene, preto sa tak spravaju, 100 deti neboto tento rok vobec umiestnenych, tak asi preto - do ktorej skolky si prihlasila deti? mozno tam niekoho cez niekoho poznam a skusila by som ti na august pomoct ak sa to bude dat, drz sa

carmenn323
15. jún 2010

Ahojte 🙂 podla bruska ja by som mala mat dievca lebo mam uplne gulate a cakame chlapca 😀

evitkamalicka
15. jún 2010

ahojte babulky....ako sa dnes mate?
pridavam dnesne brusko

memory97
15. jún 2010

krasne brusko evitka🙂

21
15. jún 2010

@evitkamalicka , fakt peeekne brusino... 🙂 😉 😀

sivema
15. jún 2010

Ahojte bambulky.Je tu nejaká aj z Bánoviec,prípadne blízkeho okolia? 😅

21
15. jún 2010

@sivema , ja nie som uplne z najblizsia, ale ak staci okres Prievidza... 🙂

carmenn323
15. jún 2010

je tu niekto?

katulkaaaaaa
15. jún 2010

@carmen323 ja som tu 🙂

dneska mi stale tvrdne brusko 😒 dala som si magnezium dvojitu davku ale nezda sa ze by zaberalo,tak lezim s vylozenymi nohami...doobeda ma pichalo dolu dost bolestivo,malinky kopka tak dufam ze je vseko ok,poradnu mam az za tyzden....baby mate to aj vy?

memory97
15. jún 2010

@sivema ja som z Trenčína 😀

carmenn323
15. jún 2010

Ahoj katulkaa no neblazni pockaj na mna 😀 moja to ja som mala vcera take krce,ze som sa ledva postavila ale potom ma to po obede preslo 😉

memory97
15. jún 2010

@katulkaaaaaa to by malo byt v pohode, aj mne dnes cely den tvrdlo brusko a tiez ma pichalo v podbrusku. Troska som maleho postuchala a asi sa posunul, lebo to prestalo 😀
a zajtra nam hlasia chladno 😀

carmenn323
15. jún 2010

bola som pozret u sedky mimi porodila v 8mes no malicky je nadherny vyzeral ako babika babyborn taky malicky jaj uz nech aj ja mam take 🙂

memory97
15. jún 2010

@carmenn323 xixixi🙂 a kolko ma centimetrov?

katulkaaaaaa
15. jún 2010

baby dakujem za utechu,ja dufam ze sa to skludni a bude to ok,stale hovorim ze by som uz isla rodit ale nech tam minimalne este mesiac vydrzi 🙂
@carmen323 neboj cakam ta ideme rodit spolu 🙂 aj ja kamoskam chodim obzerat babetka strasne sa tesim na to svoje uz

kvietok121
15. jún 2010

ahojte dievcata, tak dnes som bola na 1. predporodnomm kurze ... ach baby nacviceni som si myslela ze budem mat taku svalovku .... ved ja som za to tehotenstvo neskutocne zlenivela, hrozne..... normalne som myslela ze nic neurobim 😀

lucia20
15. jún 2010

@kvietok121 no urcite budeme mat lepsi obraz o tom ako sa ten teratom meni a ci malej staci pupocnik. ale druhe to nie je isto.... uz asi 9.te. :D
dakujem, ze na nas myslis.

@memory97 no ved jasne. moj muz strasne tuzil po chlapcovi, ale akonahle sme zistili ze mala nie je ok, to sme este nevedeli, ze je to dievca, tak uz mu to bolo uplne fuk.. teraz sa tesi na dcerku ako keby to mal byt chlapcek. :D


@kacena4 dakujem si zlatunka, ja viem, ze nie je vela miest a viacej ludi skoncilo neumiestnenych, preto sa snazim drzat hubu a krok, pretoze som vdacna za to, ze katka tam je. som ani nedufala, ale velmi mi to pomohlo. aj ta predstava, ze by som bola mesiac v spitali, katka doma, ked prideme domov budeme sledovane ako nedonosenci, a musime cvicit vojtovku, tak ked si predstavim, ze by som mala mat dve doma. hlavne ked tatianka bude potrebovat zvysenu starostlivost tak som velmi vdacna za to, ze ju mam v skolke.
nasa skolka je v auguste zavreta. ona funguje prvy mesiac. ale zase na druhej strane som rada, ze bude doma lucka, pretoze aspon si ten posledny cas s nimi uzijem. mesiac este bezomna neboli. dokonca ani tyzden, tak sa bojim ako budu zvladat.

@evitkamalicka
krasne brusko.

carmenn323
15. jún 2010

no ma 49cm a ma mesiac krasa 😵 ja by som tiez isla uz rodit ale to som teraz hrdinka a ked ma poveze tak sa od strachu aj po....rem 😀 no tak som chovala o dusu nemohla som sa nanho vynadivat 🙂

kvietok121
15. jún 2010

@evitkamalicka: super brusko
@lucia20: verim ze sa tesite na babo, varim ze tuo bude lepsie

kvietok121
15. jún 2010

@carmenn323: ja uz zacinam mat strach z porodu, takze uz nechcem aby to islo rychlo

memory97
15. jún 2010

@carmenn323 tak to musel byt zlatucky🙂 keby sa ten cas dal zrychlit, tak uz by to nebolo tak dlho🙂 ale i tak to rychlo leti, aspon mne, takze este vydrzme, babatkam je v brusku dobre 😎

memory97
15. jún 2010

@kvietok121 neboj kvietok, bude to v pohode, telo bude vediet, co ma robit🙂 mne sa dnes snivalo s porodom, ani si nepamatam co presne, ale zobudila som sa uplne spotena 😀 asi to dopadlo dobre 😀

carmenn323
15. jún 2010

mne sa nezda,ze to leti preve mne sa to akosi tiahne 😀 uz sa nemozem dockat az budem mat mimi 😵

memory97
15. jún 2010

@carmenn323 ved uz to mas iba za par 😀 si pripadam ako kedysi chlapi na vojne, ked strihali meter 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre