♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kacena4
24. jún 2010

@memory97 deti su unesene, stale sa pytaju co maju robit, krmili by ho 5x denne, aj menili piliny... 😉 no su zlaty
uz si to aj podelili, syn sa bude starat o skrecka a dcera o babatko ked sa narodi 😅 tak mi to oznamili 😀

mirmaj
24. jún 2010

@memory97 toho som si plne vedomá 🙂 len vieš odrazu taká zmena, doteraz ani jeden volný deň, každý deň v robote, žiadna PN, nič, tak som teraz z toho času normálne mimo 🙂 ale ono sa to zmení viem, postupne budem dokupovať veci čo mi chýbajú, pôjdem najsť pediatričku no a pomaličky začať chystať vecičky pre maličkú a ujde to ani sa nenazdám 🙂 len aby ma neprekvapila a neprišla skôr a nakoniec to ani nestihnem 🙂 🙂 🙂

mirmaj
24. jún 2010

@kacena4 no tak mi to máme úplne naraz 🙂 sonom sa ti posunul nejako termín alebo nie?...tak ty už si dlhšie doma teda, ale ty maš už zasa 2 detúrence, takže sa určite nenudíš 🙂

memory97
24. jún 2010

@kacena4 len nech im to dlho vydrzi🙂 ...xixi miesto pilin som precitala plienky🙂 Plienocky uz vidim asi vsade 😀

@mirmaj rozumiem ti, pracovne nasadenie este plynie, ale o chvilku vyprcha🙂 , ale aj postupne opadne 🙂

kacena4
24. jún 2010

@mirmaj termin sa mi neposunul, stale mam napisade 5.8. aj podla ultrazvuku a mas pravdu pri dvoch skolakoch sa clovek nenusi, ked pridu domov tam sa len ucime ucime az je vecer, zasa do postele az je noc, rano do skoly vypravyt a upratat, varit.... a tak stale dokolecka 😀 nestazujem si, teraz boli deti 3 tyzdne na lieceni a s muzom sme skonstatovali, ze by to bol velmi nudny zivot bez deti.
a co sa tyka MD, tak si ju zacni uzivat, mne sa stalo, ze som rodila v 37 a v 38tt tak som si ju nikdy neuzila, ale tentokrat to vyzera s babatkom super, tak si ju fakt uzivam...
napr. dnes ideme s detmi do pizzerie, zajtra so segrou tiez niekam von, v sobotu mame krstnu pripravu (je lepsie spravit si ju pred porodom, ako potom panikarit s babom - skusenost), a v nedelu mame oslavu 3-nasobnu 😀
uzivaj si tiez, ked porodis, bude to len o kojeni, kakani, prebalovani, kupani ..... a potom "to" zacne behat, rozpravat a uz sa nezastavis 😀 😀 😀 😲 😲 😲 😝 😝 😝 😀

kacena4
24. jún 2010

@memory97 mne uz tiez zacina svitorit z babatka, vo stvrtok som bola v porodnici (pozriet si ju) a ked som tam videla tie babatka, jedna mamina ho mala "prehodene" cez plece a som stale z toho unesena, ze o chvilu to budem aj ja co bude takto nosit babatko pri odgrcnuti - ach, aj teraz ma to dostalo, take krasne, malicke, zdvihlo hlavicku z pleca maminy a kuklo na mna, ach, az sa mi srdce zastavilo a rostopilo - neda sa to opisat

memory97
24. jún 2010

@kacena4 urcite je to uzasny pocit pre kazdu maminu🙂 ja sa uz na tento pocit velmi tesim 😀 aspon jednu vyhodu mame oproti tym nasim manzelom, tieto neopisatelne pocity 😀

sivema
24. jún 2010

@memory97 -Ahoj 🙂 .....budeš rodiť v bánovciach či v trenčíne?

sivema
24. jún 2010

@memory97-jaj bože,ved si mi písala,že v trenčíne...som zábudlivá teraz akosi 😨

mirmaj
24. jún 2010

@kacena4 napísaný mám aj ja 5.8m ale zo sona už vyšlo aj 30.7., tak preto si myslím, že to bude možno aj skôr a nakoniec si to ani neužijem, všetci mi hovoria, že toto je najkrajšie obdobie a bude mi potom chýbať 🙂

mirmaj
24. jún 2010

@memory97 ešte chvíľku vo mne zotrvá, zajtra idem zastupovať koleginu, tak toho volna si hned naraz toľko neužijem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

memory97
24. jún 2010

@mirmaj to pracovne nasadenie takto rychlo nevyprcha🙂

21
24. jún 2010

Ahojte, dievcata, poctivo citam, no momentalne nemam cas, bo fandim... Skoro som porodila, ked som zakricala, ze gooooooool..! 😀

kvietok121
24. jún 2010

@memory97: ty si sikovna
@mirmaj, @kacena4: dievcata zavidim vam ten nastup na dovolenku, ja az 5. jula ☹ , dufam ze to pride rychlo

kvietok121
24. jún 2010

@21: je to napinak, ja tiez pobehujem medzi spagetami, ktore robim na veceru, futbalom a PC

adulka5310
24. jún 2010

ahojte dievcata nakukla som medzi vas a vidím ze .21. je velky fudbalovy fanusik mam pocit ze aj moj drobcek hra spolu s nimi a ozaj .21. si z okresu prieviza alebo priamo z priev.

adulka5310
24. jún 2010

a huraaaaaaaaaaa vyhrali sme

21
24. jún 2010

@adulka5310 , huuuuuuraaaaaaaa!!!!!!!!!! Som z Nitrianskeho Pravna, preco? To bol super fucik!!!
@kvietok121 , moje bolo zas pocas futbalu uplne v poho, asi nechcelo rusit... 😀 😀 😀 😀

kvietok121
24. jún 2010

@21: asi to bude futbalistka

21
24. jún 2010

@kvietok121 😀 😀 😀 😀 😀

21
24. jún 2010

@adulka5310 , muza mam z Banoviec...

groka
24. jún 2010

ahojte

tak mam po mensom nakupe,poporodne vlozky,kalciova mast,lieh,rukavicky,kabatik,dudlik,ten som kupila avent cena hrozna,ale nevadi,modrucky,krasnucky,no a este stale neprisli polodupky a teplaciky na ktore cakam ako kura na sopel,este potrebujem toho dost,ale nejaky ten zaklad mam a ostatok buduci tyzden,ja chcem este vlozky s kridielkami tie nocne tak emega az po zadok ,lebo tieto poporodne ja nemusim a asi ich budem mat na sebe len po porode prvy den a na vizitach,inak si budem radsej lepit a nebudem pretekat stale 😅

mata1001
24. jún 2010

@kacena4 ahoj ano asi mas pravdu... 😉

memory97
24. jún 2010

@kvietok121 nebud smutna, ja az 9.7. 😀

my sme futbal ani nemuseli sledovat, iba poculi s malickym, ako sa z blokov ozyva GOOOOOLLLL 😀

kvietok121
24. jún 2010

@memory97: to mame v jeden tyzden, to je rovnako

kvietok121
24. jún 2010

@groka: super stihas, ja sa na mensie nakupy chystam az na MD

adulka5310
24. jún 2010

21. z nitrianskeho pravna? To je sranda ja pochadzam z klacna do pravna som chodila do skoly

nika.r
24. jún 2010

ahojte

neviete prečo sa v tehu nesmie plesňový syr? Jedla som u mamy cestovinu, v ktorej bol, až neskôr mi mama povedala, že tam bola niva. vďaka za odpoveď...

inak neviem, či sa na mňa pamätáte. Už dlho som tu nezablúdila, ale máme sa fajn a tešíme sa, ako nám dni ubiehajú. Viem, že to bude náročné, ale veľmi sa teším, až budeme štyria.

groka
24. jún 2010

@kvietok121 ja mam dovody na to aby som uz mala teraz doma potrebne veci,keby nieco 😒

kacena4
24. jún 2010

babenky, ja len pocujem futbal a hokej a je mi zle 😝
syna som rodila pocas majstrovstiev sveta v hokeji 2002 - a kto sa v tom vyzna tak vie, ze sme sa stali majstrami sveta...
jedina na co si pocas porodu pamatam je hnusny ksicht lekara, ktory na mna prisiel "pozriet" az ked som rodila na stole, so slovami "takze musime rodit teraz....." a bolo to pocas postupoveno zapasu do finale... bol to hrozny porod, bez lokalok, kazdy steh som citila, proste bol na mna uplne hnusny - strasny zazitok (este teraz mam panicky strach z porodu)
a odvtedy futbal ani hokej nemusim - teraz som si zistila, ze tusim 18.7. ma byt finale, tak dufam, ze dovtedy rodit nebudem aj keby som sa mala zastuplovat, nerada by som to zazila znova, kedze postupujeme

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre