♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

jankaat.
8. jan 2010

groka gratulujem🙂

lulusha
8. jan 2010

groka a carculca, blahozelaaam! 🙂

jankaat.
8. jan 2010

carculca gratulujem a vitaj medzi nami🙂- mimochodom mame rovnaky termin 😅 😵

carculca
8. jan 2010

dakujem pekne, vsimla som si Jani, budeme si to uzivat spolocne 🙂

tea333
8. jan 2010

jee janka a lenadka maju fotky 🙂

groka gratulujem!!! 😵 😵

tea333
8. jan 2010

Carculca vitaj v teme, a gratulujem 😉

jankaat.
8. jan 2010

tea ja som mala aj predtym..ale potom som ju zmazala a teraz som dala opet.. ale ked strasim ludi na facebooku tak mozem aj tu🙂 😅

tea333
8. jan 2010

janka mna si fakt nenastrasila 😉 😀

Inak baby nechcem to zakriknut ale dnes sa citim po dlhsom case dobre, vratila sa mi energia 🙂

jankaat.
8. jan 2010

tea aspon ze teba nie 😀.. mne dnes akosi veselo od obedu.. kto vie co moj brat namiesal do palaciniek 😅.. alebo zeby to bolo z ucenia?..

a snad to nezakriknes a uz bude len dobre🙂

lenadka
8. jan 2010

groka-grofka...to ja si nemozem odvyknut, proste sporosto som tvoj nick na zaciatku a teraz to robim fuuurt...tehu demencia ktora plynule prejde do laktacnej 😀 😀 😀

jankaat.
8. jan 2010

lenadka 😀 ale aspon je veselo🙂

tea333
8. jan 2010

janka ved to ze mne zle este nebolo 😨 len som bola nejaka slabsia,ale dnes som za dvoch nabita 😀
urcite je to z ucenia 😉len tak dalej 😀 😀

lenadka
8. jan 2010

malo tam byt "na zaciatku precitala", ale prepacte asistujem malej pri kresleni a nejak ma to rusi 😀

lenadka
8. jan 2010

prave kresli tesco a v nom wc-ka! 😀 a pyta sa na pismenka ake su v slove tesco...ale preco nakreslila len tie zachody v nom to neviem....3 dvere a na nich WC 😀 😀 😀

lenadka
8. jan 2010

aha uz viem...letela kakat 😀

jankaat.
8. jan 2010

tea ja som si povedala ze do pondelka knihy ani neotvorim- i tak sa nic nenaucim i tak...
a tes sa z toho ze ti zle nebolo... niekedy je to otravne a poriadne..

lenadka
8. jan 2010

vcera som ju vymakla na vecku s casopisom v rukach-foto som dala do albumu, cela ja 😀

jankaat.
8. jan 2010

lenadka ty musis mat doma poriadne veselo🙂😀

jankaat.
8. jan 2010

ja si iddem zdriemnut:.. nic som nerobila dnes a i tak som uplne znicena.. a potom v noci zas nebudem moct spat ach jaj...

lucy1990
8. jan 2010

Ahojte, tak som uz tu 🙂 trosku som si pobehala po meste a uz som rada, ze som v teple domova 😎

groka
8. jan 2010

kuk album

lucy1990
8. jan 2010

Jeej, groka, chutnucke 😀 prave si pekne oddychovalo 😅

groka
8. jan 2010

luci dnes je nejake pokojnejsie,aj ked to neni ono,dnes mi neni tak zle,ale narazovo by som isla grcat,ale neni to take ako vcera,inak ak sa zadivate tak v strede tej tmavej machule je babo to je jasne a v strede babatka je gulka je to aj vidiet a to je srdiecko

groka
8. jan 2010

akurat som pisala babam v julovkach snazilkach ako mi maly vinsoval ...ze aby ma sestricka posluchala 😀

lucy1990
8. jan 2010

Takze maly chce sestricku 😀 ? Zlatyyy pokladik 😵

groka
8. jan 2010

on chce aj to aj to

mib
8. jan 2010

baby, mna dnes boli tak sialene hlava ... 🙄 prvy krat co som tehu som si musela dat tabletku. tak snad to prejde.

tiriel
8. jan 2010

ahojte, tak ja som sa až teraz dostala k PC. poobede som bola na usg

tak máme 26mm a 9+3tt . Mame už založene ručky a nožičky,a je tam chvalabohu len jedno babatko . Mam aj taku rýchlo fotku z mobilu,potom nahodím. Okrem toho mam aj mykozu,ale nič ma nesvrbí,tak zatial sa to nebude liečiť. tehu knižku nemám,vraj až o 2týždne. zle mi nieje, takže ten zachvat v noci som mala 100% z pomaranč.džusu,nakolko kiwi jem stale a nič mi nieje. idem si dať kofolu a prečítam vás.

ináč,vraj mam polycisticke ovaria a že je dokyna prekvapena,že sa nam to vobec nak náhodne aj podarilo

tiriel
8. jan 2010

no tak pozerám , grotka ma už malu fazulku zo srdiečkom -gratulujem aj malemu babatku od lucy - to tam má teda riadne miesta na plávanie,moje je tak akurát v tom gestačnom vaku, nemože tam robiť nejake plavecké skoky 😀

tiriel
8. jan 2010

lucy, nemala si byť vo vyššom týždni,či sa mi zdá?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre