♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

21
7. júl 2010

@kvietok121 , tie prve skor, tie druhe sa moc nedaju regulovat a dieta ti bude pobehovat v perinke.. 😀 Alebo tie najklasickejsie na tri snurky...Ak najdem niekde, dam to tu. Ale tie su asi iba biele.

kvietok121
7. júl 2010

@21 to by mi vyhovovalo take nejake su aj na krst nie??

elina313
7. júl 2010

ja som z tých periniek mimo, viem, že tie zavinovačky na suchý zips sú len pre krásu - praktická stránky je trochu mimo 😨 no ale snáď sa s tým nejako vysporiadam 🙂 akurát, že sa mi zdá, že v tej BA je všetko také strašne popremýšlené, že zabudajú aj na klasické veci...napr. stará dobrá perinka...všade majú len na suchý zips... 😖 ma porazí
Z netu to moc objednávať nechcem, lebo to necítim v rukách 😅 aká je to kvalita....tak som z toho smutná ☹

kvietok121
7. júl 2010

@21 take nieco najst je teda problem musim pokukat v obchode

kvietok121
7. júl 2010

@21 to su tie presne na krst ... tak sa tesim taku mam vyhliadnutu v obchode, neviem ci mam kupovat len tuto alebo mam aj jednu na suchy zips

21
7. júl 2010

@kvietok121 , ano mas pravdu, teraz take vyrabaju iba na krst, no to bude asi tym, ze kedysi boli len biele perinky... Este pri mojich oboch chalanoch...

21
7. júl 2010

@kvietok121 , vsak skus aj jednu na suchy a uvidis.

kvietok121
7. júl 2010

@elina313 ani nehovor teraz mi tu 21 pomaha aspon ziskat nejaky prehlad, vsetci vravia ze treba kupit so snurkou, ale ked prides do obchodu tak ich nemaju

kvietok121
7. júl 2010

@21 dobre dik za radu takze ak manzel schvali kupime tu jednu cez net ak taky vzor neuvidim v obchode, a tu jednu kupim teraz myslela som si ze az na krst ale na krst ju potom len vyperiem, este sa chcem spytat vojde babenko aj v perinke do autosedacky??? podla mna ano ci sa mylim?

21
7. júl 2010

Baby, asi fakt len z internetu...tie perinky na snurky.

21
7. júl 2010

@kvietok121 , no to absolutne netusim, ci tam vojde babo v perinke, asi sa nebudu dat pasy kvoli perinke, aj keby voslo... Myslim.

evitkamalicka
7. júl 2010

@kvietok121 ja celkom fajn, len keby nebolo teplo....ale tak verim, ze do konca mesiaca to mam za sebou, kedze idem cisarskym

kvietok121
7. júl 2010

@evitkamalicka tak skoro??? v ktorom tyzdni ides na cisarsky?

evitkamalicka
7. júl 2010

@kvietok121 38+nieco cize za 3 tyzdne asi, presny termin sa dozviem buduci tyzden

mata1001
7. júl 2010

ahojte baby....tak som doma z poradne

@evitkamalicka tak to vyzera ze aj mna caka cisarsky...maly sa neotocil....bola som aj na monitore,utz,vysetrenie....tak nie som nadsena z cisaraku ale co uz 😒

fialka5959
7. júl 2010

Ahojte buduce mamicky, no cas sa na pomali krati my uz budeme konecne traja / ja, manzel a babatko /.
Z porodu mam trocha obavy, ako to bude prebiehat, ci nenastane nejaky trapas,...

mata1001
7. júl 2010

@fialka5959 na aky trapas myslis?ja osobne si myslim ze keby u mna aj nejaky nastal,vobec by ma to netrapilo...pri tych bolestiach...a vsetko tym spojene
ale drzim palce..mna to caka aai trochu skor ako teba 🙂

jankasramka
7. júl 2010

@21 mozem brat ako poslicky aj to ze od vcera mam nejake silnejsie bolesti menstruacne a potom citim akoby mi niekto reazl krcok znutra, take ostre bolesti, aj ked sa pohne bejby a mi da tie bolesti aj zo 3min niekedy sa aj zapotim od bolesti ale len pod bruchom. co ma dost zavadza lebo ma nebolia krize ani nic ine. ale mi aj tvrdne brucho, v noci som takmer oko nezazmurila... lenze nema to ziadne pravidelne intervaly zatial tak vobec neviem. som z toho nejaka zmetena teda...dnes je sice pekny datum 7.7. 🙂 ale ja som nejaka znepokojena ze ci to vazne znamena ze sa to uz blizi alebo to len tak sa ta maternica cvici.
ja som aj celkom dost aktivna ale neviem ci to moze ovplyvnit cinnost maternice.
prosim ta ci o tom myslis?

@kvietok121 uzasna je ta zavinovacka na krst, baby, normalne vam tak v dobrom zavidim, mne sa to vzdy velmi pacilo....a ja ziadnu nemam- tu sa to nevyraba asi koli celorocnemu teplu ci co:(

@evitkamalicka ja idem tiez cisarskym, zatial to vyzera na 25.7. mas zlu polohu babetka?

jankasramka
7. júl 2010

dnes mi dosiel balik od nasich zo slovenska a jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej -slovenke veci mi poslali 🙂
aj horalku 😀
neviete si predstvait ten pocit.....a pre maleho matea suvenir so socializmu- bavlnene plienky 🙂
teda okrem ineho...ved cloveka potesi ked uz dva roky nebol doma ☹

a to este ake tazke to musi byt pre nich ked to bude ich prve vnuca a ani vidiet nazivo ho nebudu ☹

kvietok121
7. júl 2010

@evitkamalicka @mata1001 moje nezavidim cisarsky, ale vy to zvladnete ... ja budem este len cakat na porod a vy budete uz malinke drzat v naruci 🙂

kvietok121
7. júl 2010

@jankasramka asi ano, bolo by im teplo v zavinovackach, je to stara klasika ako sa hovori ale mne sa to tiez vzdy velmi pacilo

kvietok121
7. júl 2010

@jankasramka tak to si u nasich rodicov neviem predstavit, keby sme boli v zahranici, ked neprideme k svokre dva tyzdne tak uz nam vola den co den ze sme tam dlho neboli a tak

evitkamalicka
7. júl 2010

@jankasramka nemam zlu polohu babatka resp. neviem ako je teraz otocene, uvidim zajtra na poradni, ale mala som aj prvy cisarsky a este od neho nie je 2 roky

@mata1001 a termin ti este nepovedal? to uz by mal

@kvietok121 ja som aj rada, ze to bude cisarsky, lebo uz viem co ma caka a normalneho porodu sa bojim

kvietok121
7. júl 2010

@evitkamalicka to je pre vas obrovska vyhoda ze viete do coho idete ja sa len bojim a ani neviem coho

evitkamalicka
7. júl 2010

@mata1001 a inac som velmi zvedava ci sa v porodnici stretneme

kvietok121
7. júl 2010

@evitkamalicka to je super ze idete to tej istej, ja som tu z cadce alebo tie ktore idu do cadce este nenasla ☹

evitkamalicka
7. júl 2010

@kvietok121 ja som sice z ineho mesta, ale nie daleko od Mati, len nejakych 12km no u nas porodku zrusili uz ked som sla rodit Adamka, tak uz aj vtedy som rodila v Galante a od buduceho tyzdna tam uz budem chodit aj do poradne takze uz aj v poradni sa mozno stretneme

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre