♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

memory97
7. júl 2010

@evitkamalicka ahojky, si sa dlho neukazala, dufam, ze ste v poriadku🙂

@kvietok121 ano, su krasne, uz som tam nasla aj pre nas obliecky🙂 ja som hladala na inej stranke, ale nebolo cisto bavlnene a pre babatka nemali az take pekne ako tu🙂 paplonik a vankusik budem riesit az neskor, teraz staci decka, plienocka, asi aj september bude teply.
Klasicke zavinovacky som nasla uz len malokde, ale skor to boli iba napodobeniny. Ja budem mat este svoju, ked som sa narodila🙂 a tiez som podedila nejake po svagrinke🙂

kvietok121
7. júl 2010

@evitkamalicka tak to mate super ... 😀

evitkamalicka
7. júl 2010

@memory97 ano sme v poriadku, len uz moc vseobecne nechodim do verejnych tem po nejakych zlych skusenostiach

jankasramka
7. júl 2010

@evitkamalicka ja mam dobru polohu babetka ale zly tvar panvy a je to rizoko tak preto. a poviem ti tajomstvo-tiez som rada (ajked neviem do coho idem) lebo normalneho porodu sa tiez bojim lebo moja mamina mala problemy pri vsetkych troch porodoch.... 😖

kvietok121
7. júl 2010

@memory97 asi to nie je lahke zohnat to co clovek chce ... modne hity su hity

evitkamalicka
7. júl 2010

@jankasramka neboj nie je to nic strasne, aspon ja som to celkovo zvladla dobre, treba sa pripravit len na bolest ked budes prvy raz vstavat z postele po tych 24 hodinach, ale to je len par sekund da sa to prezit, potom uz to bolo v pohode

memory97
7. júl 2010

@evitkamalicka preco ti dali tak skoro termin na cisarsky? Nechceli pockat alebo zle vyratali termin?

evitkamalicka
7. júl 2010

@memory97 skoro? ved bezne sa robi po 38tt planovany cisarsky 😉

ja mam zajtra rano poradnu u svojho dr. tak som zvedava co noveho, ci ma posle do poradne do porodky uz hned v piatok alebo az buduci tyzden

memory97
7. júl 2010

@jankasramka neboj Jani, ved oni malicke nakoniec uvidia, sa tam vyberiete, alebo oni pridu, ked budu za dobre ceny letenky🙂

memory97
7. júl 2010

@kvietok121 tie stare zavinovacky boli super, nove som nevidela nazivo. Tie nove, co vyrabaju sa mi zdaju take divne a ak mam povedat pravdu ani sa mi velmi nepacia, ja som taka stara klasika 😀 😀 😀

@evitkamalicka tak to verim, ze sa ti nechce ist na verejne fora,ked mas s tym zle skusenosti... ale som rada, ze ste v poriadku🙂 ups, tak to som nevedela, ze pri cisarskom zacinaju skor a necakaju az do 40tt. Jaj ako ticho "zavidim", ja sa uz taaaak na toho nasho drobca tesim🙂

evitkamalicka
7. júl 2010

@memory97 no ano, lebo po 38tt sa ti porod moze hocikedy aj sam rozbehnut, to uz je babatko uplne donosene a potom by planovany cisarsky nemal zmysel a jednak by to bolo aj nebezpecne ak mas indikacie na cisarsky a zacala by si rodit normalne

memory97
7. júl 2010

@evitkamalicka zas som o nieco mudrejsia😉 uvidime co nas este caka🙂

michaela80
7. júl 2010

@memory97 mne maju robit planovany cisarak uz 36 plus 6, cize buduci stvrtok....zajtra mam absolvovat predoperacne...uz sa tesim ze zachvilu ju uvidim ale bude mi luto za bruskom kedze je to posledne tehu... ☹

21
7. júl 2010

@jankasramka , jasne, ze su to poslicky, presne to iste prezivam aj ja, uz asi 2 mesiace, aj s tym pichanim, tlakmi, bolestami... Neboj.

groka
7. júl 2010

Ahojte

riesite baby poslicky?ja ich mam tiez,dokonca pred chvilou som mala uz 3 krat to co malo byt a bolo to v intervale ale nic,akurat tvrdnutie ostalo,no ja idem do nemocky uz len rodit a nie udrziavat

no a pridavam foto aj teda porovnanie,lebo my sme ocividne spadli uz

evitkamalicka
7. júl 2010

aj mne sa zda ze mi brusko troska kleslo, kuk album, ale mozno je to len moj pocit

jankasramka
7. júl 2010

@memory97 aj mne povedali ze planovany ma byt skor ako 40tt, mne dali na 39 ale myslim ze bejby sa vypyta skor...
sa mi to zda take neprirodzene, lebo sa ti nespustia ani hormony-mi to pripada take krute ze bejby si spinka a prijde skalpel a oni ta vytiahnu len tak a tiez organizmus matky ma asi pekny sok...viem ze sa prisposobi ale ja by som chcela mat priznaky porodu skor ako planovali cisarsky...

carmenn323
7. júl 2010

Ahojte babulky 😵 toto sme dnes dostali od svokra 🙂

groka
7. júl 2010

@evitkamalicka tak mne sa zda ze tebe kleslo

carmenn323
7. júl 2010

Idem vas docitat a pridam sa k debate 😀

jankasramka
7. júl 2010

@carmenn323 jeeeej, pekne ....sa mi zda ze dnes je dostavaci (darcekovy) den 🙂

michaela80
7. júl 2010

@jankasramka kamoska mala naplanovany cisarak kvoli tomu ze dva roky pred tym mala cisarak tiez a den pred tym jej zacali bolesti a maleho vytiahli sekcoiu uz z porodnych ciest modreho a ma detsku mozgovu obrnu....stacilo urobi cisarak dve dni pred a bol by o.k.....

kvietok121
7. júl 2010

@jankasramka baby prosim vas ked vas tak pocuvam zacinam sa riadne bat

kvietok121
7. júl 2010

@memory97 tak to sme dve, lakaju len tymi krasnymi vzormi ale ked mas do toho babenko chytit, tak to akokeby si ani zavinovacku nemala, jedina vyhoda je ze malinku v takej zavinovacke bez snuriek mozu trcat aj nozky, pretoze ta zavinovacka skoro vobec nedrzi

kvietok121
7. júl 2010

@michaela80 miska ty uz budes nabuduci tyzden rodit? ako rychlo to preslo

kvietok121
7. júl 2010

@carmenn323 pekny darcek, zlaty svokor

kvietok121
7. júl 2010

@groka super vybavicka

lucia20
7. júl 2010

@michaela80 preco ti budu robit cisarsky tak skoro???

ahoj baby, ja som si dnes dala dusicku na miesto. :D dokupila som veci do porodnice a pre malu, takze uz s tym mam klud.... ako sa mate?

carmenn323
7. júl 2010

babulky ja mam 2 zavinovacky na suchy zips a 1 od svagrovej satenovu klasicku na snurky no myslim,ze ich ani neviuzijem ked bude horuco tak nebudem mimi trapit len tak ked si bude chciet niekto popestovat tak ho zaviniem 😉 Takto vyzera postielka pre drobceka

carmenn323
7. júl 2010

@michaela80 ja ti zavidim,ze uz budes mat mimi aj ja by som uz chcela 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre