♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lucy1990
21. jan 2010

Dakujeeeeeem 😀

ma.jus.ka
21. jan 2010

no tak dievčatká nám nejako vedú...ja chcem chlapčeka 😉

lucy1990
21. jan 2010

Tak drzim palceky maji nech sa ti to podari 😀 ja som taka happy..

tiriel
22. jan 2010

Lucy super! Vyhrala som 😀

evitkamalicka
22. jan 2010

dobre ranko

lucy gratulujem 🙂

maculienka123
22. jan 2010

dobre ranko,tak dnes ma zase rano napinalo o dusu,uz sa to zlepsuje ale stale to nieje ono.
triel ako?

tiriel
22. jan 2010

Zatial ok,uz mam len biely vytok,ale zapchu jak hovedo

nika.r
22. jan 2010

ahojte 🙂

tiriel, super. Džte sa!
Baby, všetky, čo máte problémy, veľmi na Vás myslím, ja by som sa zbláznila od strachu. Najnovšie stresujem, žemoje obrovské nevoľnosti včera vymizli ako šibnutím prútika, ale snáď to bude tým, že už sa pomaličky blížim k 12 tt.

lucy, gratulujem! ak sa dobre pamätám, veľmi si chcela dievčatko 🙂

michaela80
22. jan 2010

lucy blahozelam k dievcatku...takze predsa ti dali vediet vcera tak neskoro..
inac bola som dnes na sono a malinka je uplne v poriadku...mohla som sa na nu poriadne vynadivat...ukazoval mi ju doki az kym som sama nezaregistrovala ze jej bije srdiecko... velmi sa nehybala ,ze asi spinka...

lucy moj maly vcera prisiel domov s tym ze ked uz budeme mat dievca ci sa nemoze volat Lenka ako jeho "frajerka" pozeram ze ty mas tiez Lenku vybratu...

michaela80
22. jan 2010

tiriel drz sa... a malinke taktiez... 😀

evitkamalicka
22. jan 2010

aj my sme chceli Lenku ked sme cakali Adamka, ale tak nakoniec to bol chlapcek, tak sme mysleli ze dame Lenku teraz ak bude dievcatko, ale nas prekabatili susedia, ktory dali meno Lenka, tak to sme uz nechceli

press
22. jan 2010

Dobré ránko,
Lucy super, takže už môžeš volať fazuľku po mene 🙂
Tiriel, držím palce
Nika aj ja už pomaly čakám, že mi nevoľnosti prejdú a začnem opäť normálne fungovať, neboj, keby bolo niečo v neporiadku, myslím, že by boli príznaky úplne íné, veď mnohým ani zle nie je a neznamená to, že by si to malé nevychutnávalo ako má 😉

tretulka
22. jan 2010

ahojte...lucy super, dievcatko, Lenku chce aj moj manzel 🙂, ale neviem, ci sa zhodneme 😅
press, ja som na tom rovnako, len cakam, kedy uz nevolnosti prejdu

ikulka
22. jan 2010

jééééjlucy gratulujem k dievčatku to museli byť nervy.....

maculienka123
22. jan 2010

😒 😒 tretulka stale ti je zle?no mne tiez,ani do obchodu nemozem pomaly ist 😒

nika.r
22. jan 2010

press, verím, že máš pravdu, že ja Tebe,a j maculineke to čím skôr prejde. Mne bolo najhoršie práve v tom 9 - 10 tt. Vtedy je vraj aj hodnota hcg najvyššia, čo vraj pravdepodobne spôsobuje nevoľnosti. Potom hcg pomaličky klesá a tomu sa pripisuje aj to, že nevoľnosti budú miznúť. Aspoň tak som vyčítala na múdrych stránkach.

maculienka123
22. jan 2010

🙂 nika tak dva tyzdne uz prejdu rychlo dufam,lebo to je neustale...

rubinka
22. jan 2010

Jééj Lucy gratulujem k malej Lenke 😅

Miška super že je s bábom všetko ok, teraz už môžeš byť kľudná.

Inak baby ja vám tak závidím, že už tak skoro viete čo čakáte, ja som taká zvedavá že čo za človiečik vo mne rastie. 🙂

lucy1990
22. jan 2010

Dobre ranko 😀 ja som taaaka vytesena, ze ani spinkat nemozem...som zaspala 2:45 a uz som hore 🙂 dakujem vsetkyym

halintoa
22. jan 2010

Ahoj kočky,
zasa ste toho popísali 🙂 .
Lucy: blahoželám k dievčatku 😵 .
Hmm, kedže ste včera tak písali o jedle, mne včera mm doniesol z práce koláče - tvarohovo - lekvárové, mňááám, na raňajky som zbodla hneď 3 😅 , to sa bude priberať...

zuzana76
22. jan 2010

ahojte

Lucy blahozelam k dievcatko 😉

lenadka
22. jan 2010

lucy, gratulujem k Lenke! 😀 pozeram ze ake popularne meno...u nas neprichadza do uvahy, lebo u nas v rodine su uz Lenky premnozene 😀 ja, svagrina, jej dcera, uz teraz ked u svokrovcov povedia Lenka, bud reagujeme vsetky, aelbo ziadna 😅 dalsia Lenka to uz by si asi vsetci hlavy chytali 😀
akurat ze to dievcenske meno sme stale nevybrali-resp. nezhodli sme sa..tak to bude musiet byt chalan 😅 😀 😅

lenadka
22. jan 2010

inak medzi inzeratmi je teraz sada tehu oblecka, len je na vysku 166 cm, to je o 10 cm menej ako mam ja - skodááá, tak vas mensie na to upozornujem 😉

zuzana76
22. jan 2010

jeeeeeeej Bihan dala nove fotky z 3D sona, ako tie babetka uz nadherne vyzeraju

Bihan co nove? kolko meria? viete aj pohlavie?

rubinka
22. jan 2010

Bihan, to tvoje malé vyzerá tak nádherne 🙂

zuzannas
22. jan 2010

Dobre ranko babulky,

Lucy, gratulujeeem k dievcatku!!!! 😵 😵 😵 😵 dobre neskoro Ti teda dali vediet...

Ja som mala dnes sen, bol tam nas Adamko a nase druhe babetko, ale ani za nic si neviem spomenut ani to nijako identifikovat ci to bol chlapec alebo dievcatko?? 😕 😖

bihan
22. jan 2010

Čafte babky, vy ste ale rýchle 😀

Miminko je úplne úžasné, technika je proste neskutočná, krásne sme videli všetko vrátane prstov na rukách a nohách, vkuse sa vrtelo, otáčalo sa lekárovi tvárou, takže mal problém ho zmerať, trošku sa potrápil ale nakoniec sme zvládli, NT 1,6mm takže riziko na DS úplne minimálne, len sa mi trošku posúva TP o deň neskôr.. dnes sme presne v 12tt+0.

No a pohlavie ešte nevieme, aj keď mne sa zdalo, že som zahliadla nejaké bimbátko medzi nožkami, ale doky sa nechcel vyjadrovať, kým nebude vedieť naisto 🙂

Lucy, gratulujem k dievčatku 😵

lucy1990
22. jan 2010

Jeeej Bihan, nadherne snimky 🙂 dakujem

zuzana76
22. jan 2010

bihan, tak super,ze je vsetko v poriadku, normalne mam chut ist aj ja na 3D 😀

evitkamalicka
22. jan 2010

kocky neviem ci si pamatate na Hivu, ale jej babatko to vzdalo a tusim zajtra ide na kyretaz, babatko sa vraj nevyvijalo uz 2 tyzdne 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre