♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

evitkamalicka
1. mar 2010

kishinka este je skoro, okolo 24tt

denisocka
1. mar 2010

baby,mna teraz vytočila ta pani,čo som od nej kupila tie HaM rifle za 25€ s poštu. tie čo tvrdila že su ako nove a nesedeli mi,navyše mali konce u topanok vydrate a ten pas na brucho sa paral po obvode.

tak sme sa dohodli,že ked mi nesadnu,tak ich vratim a bude ma to stať poštovne. tak muž s nimi bežal na poštu,ešte to hrdina poslal 1.triedou,skoro ma trafilo že 1,80€ a pani mi dnes píše

citujem : ahoj,

rifle mi teraz dosli, uz som urobila aj prevod peniazkov, tak ako sme
sa dohodli.
25 euro - 1,60 euro postovne /posielala som to ako dop. list 2.
triedy/ = 23.40 euro.

dakujem za sladkost... posuvam dcerke 🙂
katka

ja samozrejme infart a odpovedám : si myslím,že ked som ti poslala 25€ tak v tom bola pošta a ty niesi nič stratova ked mi pošleš nazad 25€ ! ,pretože nohavice som ti vratila zo svojho vrecka. čiže nohavky maš doma a ked mi daš nazad 25€ tak na tom neprerobíš ani 1sk

ona nato :
...asi sme sa nerozumeli,,,, co ma mrziii, ale pisala som ti ze ked ti
nesadnu, mozes ich vratit, bude ta to stat len postovne.... takto sa
to robi... ked sa nepodari obchod, ja som to postovne zaplatit
musela... nabuduce uz budes vediet.... katka

a ja už nervy !!!
už sa mi to stalo vela krát,že mi niečo nesadlo,alebo nesadlo to inej mamine a vratila mi to a stalo ma to len poštovne k nej,alebo opačne, cela suma ktora bola prevedena bola aj stale vratena. .

ze jasne, ze si musela zaplatit poštovne, ale ved ja som ti ho zaplatila tiez - mna to stalo 1,80€ a to čo si zaplatila ty,ved to šlo z mojích 25€ ,takže nemožeš byť na tom stratova. teraz si na tom vlastne zarobila ty tých 1,60€ , ktore si odčítala z tých 25€ .

takže mna to stalo "len" poštovne 1,80 € k tebe a ešte jedno poštovne 1,60€ ,ktore si si odčítala z mojich 25€ . inač ti to už vysvelit neviem,ešte som sa proste nestretla s takými výpočtami ako máš ty 🙂

🤐 🤐 🤐 prosím vas,kto ma pravdu ????

denisocka
1. mar 2010

už mam aj odpoved ekonomky 😀
... ja som ekonomiku, a skusim ti to vysvetlit aj ja...

nie je pravda, ze ma to nic nestalo... pretoze pri okienku na poste
som musela zaplatit 1,60... 🙂
cena tam bola na nich 27 euro. dohodli sme sa na 25 aj s postovnym....
pri uspesnom obchode by som ja dosiahla kvazi zisk 25 euro..., z
ktoreho by som uhradila postovne...
ale ked sa obchod neuskutocnil... ja nemam ani 25 euro zisk...a este
som do toho musela zainvestovat tych 1,60, cize by som bola v strate
1,60.... a kvoli comu????

vezmi to z druhej strany... ze ty si predavajuci....
nic nepredas, este ta to stoji 1,60 ....

ja som tiez vracala jednu vetrovku, ktora malej nesadla, a ani som sa
nepozastavila nad tym, ze ma to stalo postovne ku mne aj odomna....

to len na vysvetlenie.... tak este raz prepac, fakt ma to mrzi...

katka

evitkamalicka
1. mar 2010

denis aj keby si nieco vracala v normalnom internetovom obchode, tak postovne hradis ty, cize sumu postovneho ti nevratia, ak si platila 25€ s postovnym, tak logicky ti to postovne odrataju a vratia ti len sumu za tovar

denisocka
1. mar 2010

lenže toto nieje netovy obchod. ona ma doma rifle , nič na tom neprerobí ak mi vrati mojích 25€ . sere ma len to,že ten pas bavlneny sa paral a tie spodky boli fakt vyšuchane a to mi cely čas tvrdila,že su ako nove !!!

evitkamalicka
1. mar 2010

deni no to je riziko nakupovania cez net pokial nema internetovy obchod.....to si kupovala na MMB?

denisocka
1. mar 2010

cez MMB ,samozrejme,ale už som milion krat vracalaa bolo mi vratene,ale toto som ešte nepraktikovala

evitkamalicka
1. mar 2010

to fakt zalezi na dotycnej osobe

evitkamalicka
1. mar 2010

ja mam internetovy obchod a tiez aj na MMB veci a viem, ze zo zakona ti postovne vratit nemusi

evitkamalicka
1. mar 2010

a necitala si ake mala hodnotenie na MMB?

rubinka
1. mar 2010

Nuž ja osobne by som takéto obchody neriskovala. Posielať peniaze dopredu a nemať ešte tovar v ruke. Ja kupujem radšej iba na dobierku, istota je istota.

evitkamalicka
1. mar 2010

ja napr. v mojom obchode na dobierku neposielam, lebo tam mam vsetko nad 150€ a par krat sa mi stalo, ze som objednala tovar a zostal mi visiet doma, lebo dotycna si to neprebrala, takze u mna len platba vopred na ucet, ale to je ine kedze som normalne registrovany zivnostnik

evitkamalicka
1. mar 2010

a jasne komu sa nepaci, nekupi, je to kazdeho vec

denisocka
1. mar 2010

hodnotenie ma dobre,kašlem nato . som lahšia o 3,4 a nemám ani tie posrate rifle

denisocka
1. mar 2010

tak som nad tým pouvažovala,asi ma ta baba pravdu , to by bola stratova asi ona 1,6€..aj kd teraz som stratova ja 3,4€ 😝

denisocka
1. mar 2010

baby,ešte poradte,či len AC alebo aj ten koš na plienky + 4 zasobníky na 180plienok -vyšlo by ma to o 19lb ako samotny AC
http://www.amazon.co.uk/Angelcare-AC401-Movemen...

michaela80
1. mar 2010

evitka posli mi IP na tvoj e=shop.... 😀

kishinka
1. mar 2010

servus rubinka pozerám že tiež si aj tu, 😝 aj v Košičankách

michaela80
1. mar 2010

rubinka mm predava cez mimibazar a je velke riziko posielat na dobierku.....cize tiez vsetko len prevodom na ucet...ale este sa nam nic nevratilo cize neviem ako sa to riesi s postovnym...

michaela80
1. mar 2010

evitka super...to musi byt super s takymi krasnymi vecami robit...ja by som asi vzdy na sebe vsetky vyskusat.... 😀

rubinka
1. mar 2010

Baby ja chápem že tie čo predávate tak sa musíte nejako chrániť. 🙂 Vám by som verila ale veriť nejakej cudzej osobe že pošlem peniaze a bude všetko ok. Fak by som sa bála.

evitkamalicka
1. mar 2010

michaela no je to parada, ale uznaj sama ze pri takej sume je to velke riziko posielat na dobierku

michaela80
1. mar 2010

tak to v ziadnom pripade na dobierku sa neda....to je velky risk pri takom to sortimente.....

michaela80
1. mar 2010

no ja som sa tak dva krat popalila....posledny krat tehu pyzamko...mala dobre hodnotenia tak som poslala peniaze prevoddom zaciatkom decembra a doteraz ho nemam a ani prachy a baba ma uz pozastaveny ucet...
my tiez mame aj dost drahe veci v v predaji cez mmb takze vsetko je len prevod...a mm ma take hodnotenia ako asi nikto na mmbazari...

evitkamalicka
1. mar 2010

zo zaciatku som posielala, ale 2x alebo 3x sa mi stalo ze mi to ostalo doma a su to veru nemale peniaze co som potom bola v strate kym si tie veci nekupil niekto iny

michaela80
1. mar 2010

No a problem je hlavne ked to nie su konfekcne cisla., co ti ostanu doma vysiet...... 😀 😀 😀 😀 nie evitka 😅

evitkamalicka
1. mar 2010

veru tak

rubinka
1. mar 2010

Odfotila som svoje bruško do albumu 😀 konečne trochu narástlo.

evitkamalicka
1. mar 2010

aj ja som dnes dala brusko do albumu

evitkamalicka
1. mar 2010

rubinka pekne 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre