♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

elinka27
2. mar 2010

no ja som mala Jakubka v 27cke a nechalo to na mne par kil navyse,aj ked som sice po porode dost schudla,ale potom ako sa maly ukludnil a dostali sme sa do rezimu som si kompenzovala nedostatok spanku jedlom,a je fakt ze aj v tehotenstve som dost jedla.Teraz mam pocit ze je to v norme sice som este len na zaciatku,ale nejak nemam pocit ze by som sa potrebovla dojedat a zatial som od zaciatku pribrala 1kg.Ale brusko mam pocit akoby uz som bola v 5tom mesiaci 🙂 Ja som mala teraz v nedelu 30rokov,tak splodit sme stihli este pred 30tkou ale narodi sa az po nej 😀

denisocka
2. mar 2010

pozerala som novu verziu MK a napísala som pripomienku,že su prispevky len po 5.2. a kukám ,že to všetky 😀

evitkamalicka
2. mar 2010

mne sa ta nova verzia absolutne nepaci

elinka27
2. mar 2010

tam su neni vsetky prispevky,je to tam aj napisane ze to je len skusobna a neobsahuje vsetky data

zuzana76
2. mar 2010

mne sa tiez velmi nepaci, ale ved si zvykneme, no nie? 😉

inak ja neviem, ja sa po 30-tke ako ziadna starenka necitim ani nic podobne

denisocka
2. mar 2010

ani mne sa nepáči,ale ide o zvyk , treba šlapať s dobou,budeme moc aj pridavať obrazky priamo do fora

silwietta
2. mar 2010

deni, dobre vravis, treba slapat s dobou

silwietta
2. mar 2010

dnes som si po dlhej dobe pisala s kamaratkou z intraku a pise mi ze je v 15tt... tak pred desiatimi rokmi sme spolu chodili na pivo a teraz budeme spolu rodit 🙂

rubinka
2. mar 2010

Silwietta, tak to máš úplne super 🙂

Zuzi, šak žena po tridsiatke je ešte mladá 😉

evitkamalicka
2. mar 2010

aj moja spoluziacka je tehu, ma termin 5.8.

maculienka123
2. mar 2010

ja ked som mojej naj kamoske oznamila,ze som tehu,ona na to,ze aj ona len o mesiac neskor ale spolu tahame uz teraz,jeak je to dobre 🙂 a este byva 100m odomna 😉

mamisqva
2. mar 2010

Ahojte gratulujem k pohlaviam ja ešte neviem až v 20tt. TO JE SUPER mat kamošku rovnako tehu,ja mam tiež susedku oproti vidime si do okien.Spolu sa budeme gulkat. 🙂

mamisqva
2. mar 2010

Preberali ste vek ja som začala v 19-ke potom23-ke a že končim.Teraz v 34-ke som doslova zatužila ešte raz dufam,že sa ta tužba nebude opakovat lebo mm to neprežije 😝 Teraz si to fakt uživam. 🙂

lulusha
2. mar 2010

caute baby, no predstavte si, rano sa zo mna vyvalila na wecku krv... ☹ moja dokina ma dovolenku, tak som letela do GPN, nastastie ma hned zobrali...malinky je ok, ale mam tam zasa nejaky hematom... 😢 ja som bola taka vystrasena a urevana...poslali ma domov, mam lezat a zajtra k svojej dokine...a to som sa tak vytesovala, ze som zasa v praci...asi som uz dopracovala...proste mi nejde sediet cely den za pocitacom, strasne mi to tlaci vnutri na organy, ked sa postavim, velmi to boli...si neviem predstavit, ze cele tehu sa budem takto povalovat doma...ale key to tak aj malo byt, vydrzim!!!!!!

maculienka123
2. mar 2010

mami,ja s mojimi nevolnostami co som prezivala a este prezivam,tuzba bude len jedna a to teraz 🙂

maculienka123
2. mar 2010

neviem preco sa vravi,ze druhy trimester je najkrajsi,ked mne sa stale chce spat a som unavena,vobec nemam energiu ako vsade pisu 😒

mywiel
2. mar 2010

mamisquva my tiez chceme tri 😵 a svagrina co ma 39 rokov ma 4ry 😀 tato nasa zubrienka bude uz 7dme vnuca pre svokrovcov, neviem preco mam taky tusak ze to bude holka aspon nemusim kupovat oblecko, po malej mame to habaduru. 🙂

ladywitch26
2. mar 2010

lulu, ber to pozitivne, radsej sa nechaj vypisat na pn a oddychuj doma. nestoji ti to za to, prijst o babo. u nas v majovkach bola mamicka, co dvakrat potratila, raz dokonca dvojicky a tretie tehu musela kompletne cele prelezat doma, ani len varit, nic, len na zachod prejst mala povolene. a denne si pichala injekcie do brucha, celych 9 mesiacov. ale co clovek nespravi pre vytuzene babo.

macu, na tom najkrajsom druhom trimestri sa iba tak ironicky zasmejem. pre mna tehotenstvo absolutne nie je krasne, pre mna bol najkrajsi asi porod, lebo som vedela, ze je uz konecne koniec zvracaniu, nespavosti, behaniu na zachod kazdu hodinu a bolesti klbov a rebra, do ktoreho mi mala posledne dva mesiace nenormalne kopala.

maculienka123
2. mar 2010

lady,tak ja sa uz asi tiez tesim na porod,ked si predstavim,co ma este caka ake bolesti a trampoty,ale co nespravime pre tie nase lasky ze?

maculienka123
2. mar 2010

no idem do kostola zajednat termin svatby,tak drzte palce nech mi to vyjde aby sa zhodoval s terminom saly,ktory mam uz zajednany 🙂

mamisqva
2. mar 2010

MACULIENKA ak ta to poteši unavena som aj ja neskutočne až to hraniči s hnilobou som hnila ako pes ale robota počka a uvidiš to odide len sa slniečko ukaže a bude energia neboj 😉

ladywitch26
2. mar 2010

inak co ste doobeda rozoberali vek, mna najviac vytacala svokra. brali sme sa s muzom,ked som mala 20 a svokra mi tri roky zrala nervy, ze ona uz chce vnuca. no hlavna vec, ze ona truba sa vydavala az v 33ke a svokor mal vtedy 43. tak oni si uzivali, ale mna by uz najradsej v 20ke videli s troma deckami dookola. tak som jej vtedy povedala, ze ked mi bude kazdy mesiac doplacat 5000 na zivobytie, tak nemam najmensi problem. 😎

nanula1108
2. mar 2010

ahojte, nestiham sice pisat komentare, ale pravidelne sa snazim si vas docitat 😉 , mam otazocku, asi pred troma dnami som prvy krat citila take "ozajske" kopanceky. potom na dalsi den zase a vcera a dnes nic,alebo mozno slabulilinke, ze som si to ani nevsimla?!je to normalne, ake mate vy skusenosti?? inak dnes som si volala o vysledky testov a sestricka povedala,ze je vsetko negativne!!!! tak sa moc tesiiiiime!citam ze sa to tu henzi samymi pipikami 🙂, som zvedava co nam povedia, musime si pockat do 20tt ked pojdem na to kontrolne sono.

michaela80
2. mar 2010

nanula...ja ked fungujem normalne pri robote ju necitim ale akonahle lahnem na chrbat hned zacne kopat....a je jedno ci den ci vecer jednoducho ked lezim tak citim ako kopka...ale moze sa stat ze sa ti inac otocilo a kopka tak ze to necitis niekde do vnutra...

denisocka
2. mar 2010

jaj luli,mrzi ma to. to museli byť šoky 😔 hlavne oddychuj, aj ja oddychuje -ako sa da 😝 , ale nedvíham a pri PC sedím kus menej ako inokedy 😀

ladywitch26
2. mar 2010

nanula, no este budes spominat na dni, ked si nic necitila, ako na krasne dni. hlavne, ked male bude nonstop kopat do rebra a hlavne v noci, ked budes chciet spat. lebo ked sa ty cez den pohybujes, babo to krasne kolise, tak buvinka, ale akonahle zalomis ty, tak pren zacne doba aktivity 😀 😀 stanka zaspavala az po polnoci, nastastie jej to po porode nezostalo. 🙂

nanula1108
2. mar 2010

😀 , hej aj ja si myslim, ze teraz v zaciatkoch to je asi normalne, ale aj ked som vcera lezala na chrbte, vecer, hladkala brusko a dohovarala drobcovi, tak ze nic ☹ . ladywitch, tak radsej nech sa stazujem ale aspon si potom uz budem spokojna a kludna, chapes 🙂

michaela80
2. mar 2010

nanula moyno fakt bolo inac otocene..mna ray kopne niekde pri pupku a o minutu dalsi kopanec uplne dole...maju este vela miesta tak tam moyno kotrmelce robia...
yajtra 4D ultrayvuk....juuuj tak sa tesim....

ladywitch26
2. mar 2010

nanula, este to babo nie je take velke, aby si ho citila nonstop, ked sa pohne. ale neboj, o par tyzdnov. 😀 mne si tak muz so stankou vyklopkavali morseovku cez brucho. muz zaklopkal a stanka do par sekund vykopla na to iste miesto. potom muz zatukal uplne na opacnu stranu a stanka zasa, no sme sa nasmiali. oni sa bavili dobre, ale mna to uz potom aj dost bolelo. no sa nedivim, stanka bola velke dieta, mala malo miesta v brusku, tak si ho snazila nejako vydobit 😀

ladywitch26
2. mar 2010

inak teraz som si spomenula, stanku som prvykrat citila nejako v 16tt a potom tyzden nic. ale po tom tyzdni kludu to zacalo naplno. asi zbierala energiu 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre