♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lucy1990
28. dec 2009

Baby mne je dnes nehorazne zle...od rana co som vstala nalacno beham zvracat stale zlc...myslite ze je to normalne? Stale ma napina aj ked uz nemam co vyvracat ☹ ono sa cloveku povie ze najedz sa...ale akonahle zacitim pach ladnicky alebo nejakeho jedla, zas mozem bezat na wc...za dokim mam ist az 8.1. 😖 a tiez nalacno...

marija
28. dec 2009

biba presne tak,. Ja som tiez o tom pocula, ze to presne nie je a ze vo svete sa to robi vacsinou len matkam nad 30 alebo 35 rokov alebo rizikovym skupinam... Tak ani neviem, ci je to dobre alebo nieje, ale stres som mala tiez riadny :(

marija
28. dec 2009

lucy no je to normalne... zial niektore tehulky to maju takto... mne ked bolo najhorsie tak som aspon tie lizatka zazvorove cucala :D a trosku to pomohlo ;) maju ich v lekarni, skus to. Ak nepomoze tak neuskodi ;)

lucy1990
28. dec 2009

A skusal niekto tie torecanove cipky? Tie lizatka skusim.

kila
28. dec 2009

Mne lekár povedal že v Česku tiež nerobia AFP, tak ja nechápem prečo z toho u nás robia takú vedu. A vraj môj lekár už mal pacientku ktorá potratila po amnio, tak by ma tam nikdy neposlal. 😅
Lucy vydrž! Mne dnes zas nič nie je! 🙂

marija
28. dec 2009

nie, tie som ja neskusala. Ale lizatka mi na chvilku zabrali :D ale viem, ze niektorym nepomoze nic len vydrzat kym prejde tychto par prvych mesiacov...

lucy1990
28. dec 2009

Kila, tak si to tusim pekne podavame 😒 no co uz...a dalsia vec co ma vcera vytocila...taku strasnu zahu som vecer mala, ze som muza poslala do lekarne kupit rennie, vsade som na to pocula chvaly, ze to jedine sa moze v tehotenstve brat a samozrejme, tu v SR ich nemaju.... 😠 vsade inde ich dostat, v rakusku, dokonca v australii ale tu nie...a tak sa pyta lekarnicky ze co ine mi ma kupit a ona ze mandle 🙄 ale bohuzial, tie mi nezaberaju...cize som ho poslala do hainburgu...

janusa127
28. dec 2009

kila bože to riandy syndrom 😢

fakt sa tými testami strašne stresuje 😒

lucy chudatenko teba to riadne trápi ☹ nech sa ti čoskoro polepší!
ja si zatiaľ neviem predstaviť ísť na lačno na krv, mne je hneď z rána taak zle, sa musím najesť inak mi to neprejde...

marija
28. dec 2009

no Lucy este vydrza, prejde to ;) aspon ja si to tak hovorim :D mne byva zle, ale nezvraciam, aj ked obcas si prajem radsej zvraciat nez takto trpiet...

marija
28. dec 2009

janusa mne bolo tiez dnes rano strasne zle,a le ak by som sa najedla bolo by este horsie...

lucy1990
28. dec 2009

Hadam to bude moje vytuzene dievcatko, ked uz mi je tak zle 😀 boze, len aby bolo vsetko ok, zdravucke 😔

janusa127
28. dec 2009

ja mám už chlapov hore, tak sa idem venovať, zatiaľ pa 🙂

marija
28. dec 2009

lucy no nechcem ta strasit, ale mne pri malej nebolo zle ani jeden den a bolo to dievcatko :D a teraz mi je zle od sameho zaciatku a mam pocit, ze to bude chlapec ;)

biba12
28. dec 2009

Som zacala ale blbu temu, hlavne sa nestresujte, vsetko bude ok

marija
28. dec 2009

biba v pohode, niektore sme si to prezili a ine sice nie, ale ja som napriklad tym, ze som o nicom podobnom ani nevedela bola pocas prveho tehu uplne v soku... teraz ked viem, co moze byt tak ma to stresuje o nieco menej ;)

kila
28. dec 2009

Mne našťastie nie je až tak zle že by som nevedela čo so sebou, najem sa a o hodinu som ok... 😅

kila
28. dec 2009

Biba to nič, už je to za nami a ako vidíš nikomu sa nič nestalo. 😅 A nestane sa ani tentoraz! 😉

kila
28. dec 2009

Mne je tak isto "pomerne dobre" ako pri Réke, malo by to byť zase dievčatko? Dúfam že nie! 😅

lucy1990
28. dec 2009

No teda baby,to ste ma velmi nepotesili 😉 ale ja mam silny pocit ze to je baba 🙂

lucy1990
28. dec 2009

A co sa tyka vsetkych tych chorob, tak ja radsej nic nestudujem...radsej ani nechcem vediet co vsetko existuje..spolieham sa na doktorov, tak hadam nic nezanedbaju 😒 az ked by vysiel nejaky test zle, tak by som sa zacala zaujimat..a to sa dufam nestane 😉

rubinka
28. dec 2009

Ahojte baby, toľko ste u popísali že nestíham prečítať 😝

Ako ste sviatkovali? My krásne lebo me oznámili šťastnú novinu našim rodičom 😉

Ja zatiaľ neviem čo sú to tehotenské nevolnosti, štedrú večeru som zjedla v pohode, aj duplu som si dala. 😀 Akurát semtam ma páli záha a som dosť unavená, inak žiadne iné príznaky. Som sa aj zľakla tak som sa včera testla a už mám riadne silné čiarky, potom niekedy hodím do albumu.

andullinka
28. dec 2009

Ahojte baby, chcem sa spytat v ktorom tyzdni vam zacali ranne nevolnosti? Ja zatial ziadne nemam akurat predvcerom som zazila jednu z najhorsich migren v mojom zivote a pregrcala som celu noc :( Nieco strasne!

lenadka
28. dec 2009

lucy, torekanove cipky davaju v tehu aj v nemocnici ked je maminam moc zle, jeden mam z nemocnice doma, ale odkedy ho mam nebolo mi taaak ble, len obcas, hlavne ked som hladna a este o tom neviem 😀 ked citim ze mi zacina byt zle, zadrzim dych otvorim chladnicku a nieco zlupnem a je to lepsie 🙂

kila ak nechces babu tak vymenim ak sa mi narodi chalan 😀 😀 😀 😀

ja mam ist na krv 5.1. ale nepamatam si ze by vraveli ze treba prist nalacno 😕 normalne ste ma zneistili, budu brat krv na protilatky, zltacku a pod. choroby a este cosi a na to asi nalacno netreba byt 😨

kupila som dnes malej postel poschodovu, mm montuje...dolu je take rozsirene lozko 120 siroke a hore norm. 80..tak sa mi paci ze aj ja sa do nej nastahujem 😀

evitkamalicka
28. dec 2009

ja idem na krv 7.1. a mne kazali na lacno, ze mozem len cistu vodu a ak by som bola velmi hladna alebo by mi bolo velmi zle tak ze polovicku sucheho rozka, nic ine a ani mlieko a mliecne veci sa pred odberom nesmu

lucy1990
28. dec 2009

Lenadka, dakujem za info 😉 s tym zadrzanim dychu, to je trefne 😀 ja mam pocit, ze pokial nedostanem ranajy do postele, tak cely den je na..... 😝

bihan
28. dec 2009

čafte, MM mal ešte dnes voľno, tak sme si užívali deň spolu.. 😵

Ja by som tááák chcela druhé dievčatko, ale cítim, že asi budem mať smolu 😅

evitkamalicka
28. dec 2009

aj my by sme chceli druhe dievcatko, hlavne muzik

lucy1990
28. dec 2009

Tusim je tu prevaha dievcatiek 😅

silvia.t
28. dec 2009

ahojte baby,no docitala som vas ...ste toho tolko popisali 😀 ja by som tiez chcela dievcatko...a k tim tripple testom-mne robili v 13tt ,lucy mne je tiez strasne zle aj pri tamerovi mi tak bolo ale le rano a teraz je to 3x na den ☹

lucy1990
28. dec 2009

Silvi a je ti zle len tak cez den hocikedy bez priciny, alebo je ti zle ked si vyhladovana?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre