♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

denisocka
25. mar 2010

marija všetko naj k narodeniním

dik rubi za dejavu

maculienka123
25. mar 2010

ja viem,ja som sa sledovala aj ked osm nebola tehu a to brutalne,ja som tym asi postihnuta,ze sa strasne bojim o seba a babo,ze co sa moze stat a vsetko citam a potom sa bojim.ja uz mam tusim vsetky vysetrenia,co ked ma cosi pichlo som bezala k doktorke a potom som bola kludna.
no ale toto som este namala,rano som citila kopkanie tak pol hodinku a teraz to zacalo.mozno aj tym.

maculienka123
25. mar 2010

marija vsetko naj a si ich tu tromfla s tou babou,ja by som sa strasne rada pridala k tebe ale tusaka mam na chalana

rubinka
25. mar 2010

Maculienka, ukľudni sa a užívaj si tehotenstvo. Nestresuj sa pre každé pichnutie. 🙂

zuzana76
25. mar 2010

ahojte

jeeejj, marija ma dievcatko, gratulujem, hlavne nech vsetko hladko prebieha

denis, ta rada nema chybu, ze hackuj 😀

my nemame nic nove na 3D idem v nedelu 11.4. a do poradne 8.4. , takze hadams a uz dozvieme co to je, ale mam strasny citak na chlapca, uz na neho myslim ako na Samka, no tak uvidime

rubinka
25. mar 2010

Zuzi pekné meno ste vybrali 🙂

zuzana76
25. mar 2010

rubi, to som zatial len ja vybrala, muz absolutne nad menom nepremysla, az ked bude vediet pohlavie, ale on zase babo vola ze Quido 😠 , to tak pracovne a maly je tiez stotozneny so Samkom, takze ak to bude chalan, tak muza asi presvedcime, sme v presile 😀

maculienka123
25. mar 2010

ja vobec nemam sajnu o menach,nejak ma to este nechytilo ale to pride asi ked sa dozvieme pohlavie.ja som skor na take klasicke mena,samko je pekne,to uz maju kamosky aj dve,to nemozem

evitkamalicka
25. mar 2010

my mena vybrate mame, tak uz len nech sa to pohlavie dozvieme

zuzana76
25. mar 2010

a kto ide najblizsie do poradne? zby sa mohol pohlavie dozvediet?

denisocka
25. mar 2010

ja zajtra,ale nečakam že tam uvidim babu 😀

evitkamalicka
25. mar 2010

ja presne o tyzden vo stvrtok

rubinka
25. mar 2010

Ja idem dnes ale bábo mi pozerať nebude.

carculca
25. mar 2010

ja idem v pondelok na sono, tak uvidime, co uvidime 🙂

denisocka
25. mar 2010

a či uvidime .....

denisocka
25. mar 2010

no idem povešať pradlo,hodim dalšiu varku do pračky,umyjem riad a pridem

carculca
25. mar 2010

aj to Deni 🙂, inak krasna nevesta 🙂

carculca
25. mar 2010

Evit aj ty sa uz nevies dockat? 🙂

pipi1211
25. mar 2010

dobre rano baby, my sme dnes s krpatou akosi zaspali a len teraz sme sa zobudili 😀 😀 😀 😀 😀

my mame prve meno dohodnute, bude po muzovi jarko lebo mala je Monika po mne 🙂 tak to budeme mat take vtipne ze jarko a jarko- monika a monika 😀 😀 😀 😀 😀 ale este sa nevieme dohodnut na druhom mene 😒

henrik1407
25. mar 2010

Ahoj baby, je tu niekto z Nitry? Nedávno som sa prisťahovala a skoro nikoho tu nepoznám. Termín mám tiež v auguste.

zuzana76
25. mar 2010

deni, naozaj krasna fotka, pekna nevesta si bola aj pekne saty 🙂

tak ja by som sa sem uz hanbila aj dat nase svadobne fotky 😀 z roku 1999 😀

zuzana76
25. mar 2010

jej henrik, ja som z Nitry 😉

januliatko1985
25. mar 2010

ahojte......
tak ja idem do poradne v utorok, tak dufam, ze sa ukaze konence mimi, ale tak tajne dufam a si myslim, ze bude dievcatko 😵

marija, takze dalsia princeznicka, blahozelam aj k dnesnym narodeninam 🙂

vidim, ze upratujete pred sviatkami, ja som vcera trosku vyluxovala balkona a v sobotu mm umyje okna, budem mu asistovat, dnes asi len poutieram prach a daco pozehlim asi.

vcera mi kamoska kadernicka doma farbila vlasky a som sa rozhodla aj ostrihat, potrebovala som zmenu na jar, takze skratene to mam asi o 10cm, teraz mam po plecia, taka lahnka hlava 😀

januliatko1985
25. mar 2010

a k tym menam sme sa zhodli na dievcenskom Nina a ked chlapcek tak Martin🙂

pipi1211
25. mar 2010

no ja mam poradnu v pondelok rano tak som zvedava ci pipik odpadol, ale pochybujem 😀 😀 😀 😀 😀 😀

evitkamalicka
25. mar 2010

carculca veru neviem sa dockat toho morfo ultrazvuku 🙂

denisocka
25. mar 2010

😀 pipi,tak je dosť nizka šanca že odpadne,to jedine žeby sa už rozmočil a odpadol

ináč,baby, ja začínam uvažovať,či to bude fakt Tobias 😀 . akože meno krásne, aj maly chodi stale a hladi bruško a vravi Tu je Tobi... a ked je zle,tak kričí - Na ty Tobo 🙄 ... alebo do autíčiek dava hračky a hovori-mama,tata,tobi a ja 😉 ... no ale neviem,neviem či nedame niečo ine,ale neviem čo. muž by aj Lukaša bral . Tak ja neviem 😖

denisocka
25. mar 2010

ináč,maly ma teší,že v noci krásne spí / myslím toho v brušku / a rano sa budi so mnou . aj teraz kopká,ale kdesi dole v lone,okolo šušurky

pipi1211
25. mar 2010

mna kope vzdy ked si lahnem na chrbat 🙂 a vzdy iba v podbrusku nalavo 🙂

zuzana76
25. mar 2010

neobjednavali ste si niektora odtialto spodne pradlo?

http://www.lingerie.sk/web/catalog/

alebo

www.astratex.sk

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre