♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

januliatko1985
26. mar 2010

miska, no fajne dlhe....mojho brata chytilo pred par rokmi nechat si dlhe, ale vydrzal to len po plecia a nosil celenku ako nejaky futbalista 😀 a raz si zase u frajerky zafarbil na cierno s trvalou farbou a priesl domov a mal cele cierne ruky, puk jeden asi farbil bez rukavic 😀 no vyzeral cisto ako indian.a ja som tiez uz vselico na hlave mala, od chlapcenskeho ucesu, roznych melirov a dlzok, ako chameleon, furt ina farba, ale teraz sa to uz ustalilo 🙂

michaela80
26. mar 2010

Inac porodne kolko vychadza a ako sa dostava...je pravda ze urcitu ciastku dostanes az po mesiaci po porode?

evitkamalicka
26. mar 2010

miska tu najvacsiu ciastku dostanes az mesiac po porode, to znamena, ze o nu mozes ziadat az ked sa dieta dozije 28 dni

michaela80
26. mar 2010

ja tym ze mama ma centrum kozmeticke aj kadernikom, tak sa takym veciam vyhybam ....to jedine ze ma prinutia....ale dnes som si dohodla masaz tvare ked tam pojdem na obed ...tazue si trosku polozkam a necham masirovat...

januliatko1985
26. mar 2010

miska, asi 25tis sk, neviem kolko je to v eurach rychlo, nie? aspon tak to bolo dakde som pocula. a nedostanes vsetko naraz, lebo ak sa stane, ze sa babo nedozije tak ti zvysok nedaju, asi tak to je, ale neviem po akej dobe ti daju tu druhu cast

michaela80
26. mar 2010

a kolko je to vlastne teraz na eura?

januliatko1985
26. mar 2010

idem sa naranajkovat bo umrem od hladu aj male uz strajkuje asi je hladne, hned som spat

zuzannas
26. mar 2010

Dobre ranko 😵

Didulka: ja som bola prave v Ruzinove na 3D 😀 😉 takze ho tam robia...

Co sa tyka stretka, tych co sme z BA, som za.. 🙂 mohli by sme sa niekde v dakom parku stretnut, ked bude pekne pocko...

Zachvilku ideme s kamoskou kuknut na burzu na Inter, ze celkom super veci tam maju, jedna pani tam predava veci z Anglicka, tak som zvedava ci nieco nakupim..dufam, ze hej..

zatial sa tu majte kocky, pekny dnik vsetkym!!! 😵 😵 😵 😵

denisocka
26. mar 2010

tera ke tušim porodne 25tis.

rubinka
26. mar 2010

Ahoj, no ja som mala včera poradňu, všetko je ok, aj ten skríning na vývojové vady dobre dopadol. Tak môžem byť kľudná. Čo čakáme, sa dozvieme až v máji na 3D lebo môj doky má asi nejaký ultrazvuk z roku 5 lebo mi povedal že v tom 20.tt mi ešte nebude vedieť povedať. Tak idem na 3D v 24.tt dajako už vydržím. Včera som bola v Tescu a kúpila 1 bodynko Macko Pú, no neodolala som. 😀

bihan
26. mar 2010

Bré ránko 😀

Mne dnes dorazil balíček vecí pre drobca, zlatá ženská že našla ešte nejaké nohavice a tričko do setu, tak že mi to posiela zadara 😀 Tak už pomaly končím s výbavou, lebo už mám aj na druhé dosť 😀

My sexujeme normálne a všetko je ok.. po orgazme mi síce na chvíľku stvrdne bruško, ale teraz to už nevadí.. maternica sa potrebuje začať pripravovať 🙂

denisocka
26. mar 2010

bihan a ko hnačka? dufam že už ste OK

bihan
26. mar 2010

jj, dnes už paráda.. hovorím, že ma zachránil zázvoráčik, lebo v tejto riti sa nedajú kúpiť ani probiotiká. 🙄

denisocka
26. mar 2010

ja mam tu poradnu dnes,chcem isť kupiť šimonovi aj nejaku čapicu a bundu na jar , a nejake už tie mäsovo/rybacie veci na velku noc, a nejake čokoladove prekvapenie pre mojho kupača

tea333
26. mar 2010

Vybavu nespominajte, ja nemam NIC ! 🙂

rubinka
26. mar 2010

Tea inak vitaj späť. 🙂
No ja na tvojom mieste keby som vedela čo čakáme, tak sprevraciam obchody 😀

marija
26. mar 2010

Tea ja tiez nemam nic 😀 najprv musim pretriedit veci po malej lebo ta ako jedine dieta v rodine, ktore ma family od Usa, cez Spanielsko, Anglicko a Ukrajinu ma tolko veci, a kopu z nich v zivte na sebe nemala lebo sa netrafili velkostou k sezonne 😎 takze najrpv pride na radu triedenie a potom nakupovanie, ci skor dokupovanie ak vobec k nejakemu pride.

denisocka
26. mar 2010

jaj mam akurat tie košielky a body a overaly z tesca a potom ten baliček veci od tej suepr maminy z MMB, ináč najprv musim kuknuť čo ostalo po šimonovy,neže nakupim zas celu kopu a vyrastie z toho hned a nepoužijeme

lucy1990
26. mar 2010

Ahojte 🙂 konecne som vas docitala, tea super ze uz si tu, citala som ze si si to krasne uzila, tak hadam prihodis aj nejake fotky nech sa pokochame 😵 a deni, to bolo chutne ze sexujem za vsetky 😀 tak ja som toho nazoru, ze s vytrenovanou maternicou sa mi bude radost rodit 😅

denisocka
26. mar 2010

😀 tak trenuj aj za nás. teda aspon za mna. mne sa dobre rodilo aj z nevytrenovanou 😀

rubinka
26. mar 2010

Baby ste ma teda pobavili 😀

denisocka
26. mar 2010

no tak ja sa už chystám do tej poradne,držte palce, skusim popýtať nech kukne na usg tie cysty v hlavičke,či sa zmenšuju

zuzannas
26. mar 2010

Tak ja som sa vratila z burzy, mno, milion haraburdia tam bolo... 😀 ale nakupila som aspon par H&M veciciek pre maleho za supky a slnecne brile 😅

denisocka
26. mar 2010

ešte som sa cvakla,majte sa

rubinka
26. mar 2010

Deni pekné 🙂

marija
26. mar 2010

Deni super brusko 😉 a zelena ti velmi pristane! Ja porposim dnes muza odfotit mi bruskolebo sama to takto neviem 😕

evitkamalicka
26. mar 2010

ja snad odfotim buduci tyzden ak sa mi bude chciet

rubinka
26. mar 2010

Ja sa fotím vždy mobilom pred zrkadlom 😀 manžela by porazilo keby vedel, že sa fotím a dávam to potom na net, to je tajomstvo 😔

denisocka
26. mar 2010

Dakujem,milujem zelenu.odtien podla nalady

marija
26. mar 2010

No co poradna?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre