♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

denisocka
6. apr 2010

myslím že objektívnejšie by bolo merať si BMI 😀

rubinka
6. apr 2010

Deni ta ona pribrala 22 kíl tak sa dosť gúľala 😀

nikitka231
6. apr 2010

rubi no nadherne brusenko ....
no ja mam vahu teraz 63kg... 😎 😎 😎 a porovnavat s prvym tehu som tiez prestala ...ze pri malom som pribrala len 11 kg to pri tomto nehrozi jednoducho 😕 kazde tehu je ine ako dr hovori

denisocka
6. apr 2010

no,šak jej povedz že mala pribrať aspon 35 , že to je zdravšie tolko pribrať ako farbiť hlavu 😀

ja mam ešte jednu švagrinu,tým sa nejak nedarí mať babo,ale je zatajena jak fras - nepovie či niekam chodí na UO alebo čo,lebo viem že jeden čas chodili ,kým sa jej čosi pri nejakom vyšetrení neznepáčilo . potom sa na to vykašlala, začala študovať,muž odišiel zarobiť na dom,teraz sa stavaju ale či niekam chodia nepovie. svokra je z toho dosť smutna,lebo ona sa syna neopýta,a trapi ju že nemaju male a nevie nič čo sa deje. ale hlavne že ked ja som teraz ostala v nemocnici v 12tt tak vybehla na MM s tým,,že ako to že sa zas posledna dozvedela že som tehotna,čo to ma znamenať ......... no toto ked som sa dozvedela,tak ešte jej poviem až ju stretnerm,že ako sa jej darí na IVF a tak

marija
6. apr 2010

Deni no ona ma cele hrdlo plne povlakov bielych a ATB nezaberaju, plus velmi vysoke horucky...

Neviem ci som uz mala, ale asi ano ci co... a neviem ci to zvladnu deti lahsie ako dospeli, mala uz tri dni lezi a nevie vstat... taky pohlad by som nepraila ziadnej mamine... a to ako knuci od bolesti... z tohto mi asi o chvilku prepne.

rubinka
6. apr 2010

Nikitka ďakujem 🙂

Deni šak ja som dostala vynadané od brata a jeho ženy že nesmiem si zafarbiť vlasy, lebo som mamu poprosila nech mi nabudúce nafarbí. 😕

denisocka
6. apr 2010

mononuleoza je taka,že ju raz chytiš a maš v sebe protilatky ...ako žltačka,proste su zdurene uzliny,oslabena imunita .... to Cečko davaš????

rubinka, vyser sa im na hlavu, a daj si taky učes že svagrinu šlak trafi

denisocka
6. apr 2010
denisocka
6. apr 2010

a kdže je povodca VIRUS tak antibiotika nemožu pomoc ani keby brala dvojitu dabku !!!! tam treba vyrostatika a celkovo na posilnenie imunity. treba zistiť,či ju už prekonala skor,či teraz sa nakazila, či ju máš ty - to same aj cytomegalovirus,automaticky mali brat aj tebe vytery a krv na všetko,čo zistili malej,či si to prekonala,a či to ma ona od teba či z niečoho ineho / či to nemala primiešane v nejakom očkovaní npr

januliatko1985
6. apr 2010

kocky, krasne mate bruska,a ty rubinka vobec nemas male....a hlavne , ze je malicke v poriadku.
a ten komentar v miskinom albume k tomu kociariku ta to je fakt sila...ta osobka si tam asi vybyjala nervy abo cooo 😠

deni, hrad je uz otvoreny ano, viem , ze zvyknu otvarat az v maji, ale neviem ci len cez vikend neni nahodou otvorene a boli sme v nedelu a nemali sme kde normalne zaparkovat, kopa ludii 😲 vstupne 5e/dospely, zlavnene 3e 😒

zuzannas
6. apr 2010

Deni, ty mas 98cm brucho? to je nejak vela nie? 😅 ja mam najedene 83cm..

a som +5,5kg zatial...inac mne doky potvrdil, ze mam taktiez placentu vpredu, preto som tam velmi slabulinko citila pohyby, teraz ich uz citim o trosku viac, ale iba trosku.. 😅

denisocka
6. apr 2010

zuzka,tak som sa premerala,mam len 97

denisocka
6. apr 2010

už je doma MM tak potom ma odfoti poradne,lebo ked sa fotim sama,to len ruku natiahnem

lenadka
6. apr 2010

nuz ja som bola minuly tyzden u kadernicky a odfarbovala mi vlasy-melír, ja by som s farbenia nerobila ziadnu tragediu, ved dnes su farby aj bez amoniaku, horsie je ze v tehu to horsie chyta aj kolegynka nadavala ze jej mama zle nafarbila vlasy, ze jej to nechytilo dobre 😅, tak som jej vysvetlila ze mama asi nie je na chybe 😉

marija ako pise deni je to virus tak ATB su len ako prevencia aby sa do toho nezamiesala bakterialna infekcia-asi ak ich dr. napisala, alebo preventivne ked teda vysledky este nie su a mandle cele biele....vraj deti mononukleozu znasaju lepsie ako dospely, ale je to individualne, kludne to skoli aj dieta uplne na totalku, kazdy je iny, niekto ani nevie ze ju prekona, dobra sprava je ze ak je to ono, uz by to viac krat dostat nemala 😉

lenadka
6. apr 2010

ak ju boli hrdielko, daj jej aj zvonka obklad, skus klasiku ako nase babky obklad z bieleho vina, mne to zaberie ked uz nic ine, hlavne bolest prejde do rana s toho 😉

lenadka
6. apr 2010

a nech je co najskor fit, bambulienka malinka, ja viem, ze je to to najhorsie vidiet svoje dieta znicene chorobou, radsej by sme to na seba vzali...drzte sa

denisocka
6. apr 2010

no ja tak zle znašam chorobu maleho,že koniec. to vtedy stresujem,som tak nervozna až koniec 😖

lenadka
6. apr 2010

baby co ste chceli tie flasticky Tommy Tippee, tak sizinka pridala inzeraty, vcera jej prisiel tovar a dnes nahodila fotky 😉

nikitka231
6. apr 2010

michaela... a kde si kupovala tento kolotoc??
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/michaela80/a...

lenadka
6. apr 2010

inak deni ja ta obdivujem ako budes zvaldat toho tvojho sarkana maleho a babatko, to este len bude kovbojka co?

michaela80
6. apr 2010

niki zu na...ale drahe to je jak fras,ked ziadny iny som s medvedikmi nenasla...http://www.biga.sk/kolotoce/fisher-price-koloto...
deni tak timas fajne brusko..ja mam 2,5 kg hore a obvod 91

michaela80
6. apr 2010

ty mas 😝 😝 😝 😝

bihan
6. apr 2010

čafte kočky, čo nové?

Niki, ten kolotoč máme aj my, len zvieratká z džungle, nie motýlie medvedíky, ten náš je trošku farebnejší, ale priprav sa na vysokú spotrebu bateriek 😀

Nie je nič lepšie ako "múdre" rady a "vynadanie" od všetkých najmúdrejších členov rodiny 😝 Ešteže toto ma postihlo len vo veľmi malej miere.

lenadka
6. apr 2010

miska mame rovnake bruskoo 😀

michaela80
6. apr 2010

ja sa tiez na to nemozem stazovat...vedia ze nepochodia....a hlavne pri nedonosencovi...ktore sa bal kazdy vziat na ruky bez zavinovacky...

michaela80
6. apr 2010

mne akosi sa teraz nezvacuje len ten objem sa taha ku prsnikom.... 😀 😀 😀 😀

lenadka
6. apr 2010

miska este vcera som ti dala otazku ale asi necitas dozadu, maly sa narodil predcasne, ze problemy si mala zrejme od zaciatku ale ako sa prejavilo to ze uz ides rodit? dostala sio normalne bolesti, odtiekla voda, alebo?

michaela80
6. apr 2010

ja som zhanala medvedikovi lebo aj na postielke je aj na postelnej vybave...nech su ty mackovia uz potom vsade... 😀 😀 😀 brum brum

michaela80
6. apr 2010

nie to cele tehu bolo zle...v 10 a 20 hroziaci potrat ...krvacala som a placenta sa zacala odlucovat..a v 30tt zacala odtekat voda nastupili bolesti este sa snazili kvoli surfaktantu to zdrzat aspon 24 hodin aby zabral, no po ultrazvuku sa to rozhodli po 17 hodinach skoncit velmi rychlo...dodnes neviem preco..ked sa pytam tak mam byt rada ze je zdravy a je tu...

lenadka
6. apr 2010

takze v podstate teraz to je uplne pohodove tehu oproti minulemu-co?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre